Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia! Gosia sunia z gruzowiska, bita ,przeganiana, żyjąca kromką suchego chleba, skrzywdzona przez człowieka i nadal chce zaufać człowiekowi, Pomożesz?


anica

Recommended Posts

jagusko , jest takie powiedzenie , że prawda/wina  leży pośrodku. Ja je interpretuję trochę inaczej .Prawda czy też wina zwykle jest po obu stronach w różnym stopniu.

Byłam zaproszona na zamknięty wątek Białogonków  , ale z różnych względów nie skorzystałam z niego.

I jeszcze jedna sprawa. Bardzo często jest tak , że po pewnym czasie "strony" już nie pamiętają o co poszło. Pielęgnują natomiast w sobie nie ten uraz tylko pamięć o nim. Gdyby spytać dokładnie o co poszło, odpowiedź nie byłaby łatwa.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To prawda Pokerku co napisałaś, pewnie ciężko byłoby (poza ogólnikami) powiedzieć o co tak naprawdę poszło, ale poszło i nic już tego nie cofnie. Każdy z nas ma inną wrażliwość, to co dla jednych jest konstruktywną krytyką, dla drugiego może być bolesnym ciosem. Rozgrzebywać zabliźnionych ran nie ma sensu. Jest jak jest. 

606fbda3241635144c9d0fb882f661ff.gif606fbda3241635144c9d0fb882f661ff.gif

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Tylko anica dostała po doo , ale kto ma miękkie serce musi mieć twardą doo.

Niestety i to jest przykre :(

Może mi jest łatwiej zrozumieć Izę, bo jestem z tych słabosilnych i często balansuję na linie być albo nie być na dogo, kiedyś wypadłam na ponad rok lub więcej, wróciłam, ale nie wiem czy kolejny upadek mi się nie zdarzy. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Staram się jak mogę i chciałabym być twarda jak skała, niestety bardziej przypominam rozpadający się wapień czy łupek ;)

A tak po prawdzie to mógłby jakiś modek już zamknąć ten wątek, bo po tamtej stronie za bardzo się dyskusja rozkręca, niepotrzebnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...