Jump to content
Dogomania

Nie mam przyjaciół ani pieniędzy. Moim jedynym majątkiem jest uroda i długie łapki. Tak też miała moja imienniczka Greta ( oczywiście Garbo )


Jo37

Recommended Posts

Domek jaki trafił się Grecie to strzał w 10tkę. Państwo, którzy przyjechali po sunię całą rodziną są bardzo ciepli, wrażliwi na los zwierząt. Rodzina to Pani, mąż i 18-letni syn i schroniskowa czarna kotka bez ogona o imieniu Rukola. Greta zamieszkała w domu z ogrodem, chodzi na spacery, śpi w łóżku, a w dzień wyleguje się na kanapie. Już wie, że Pani daje dobre jedzonko, koło Pana fajnie jest sobie poleżeć, a z młodszym Panem najlepsza jest zabawa. Po drugiej stronie ulicy mieszka mama Pani, która w razie potrzeby zajmie się Gretką, wyjdzie z nią na spacer. Rukola trochę furczy, ale sunia nic sobie z tego nie robi, nie zaczepia, cierpliwie czeka, aż będzie można się zaprzyjaźnić.

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Super wiadomości

 

51 minut temu, Anula napisał:

Cudne wiadomości.Tyle Greta czekała ale doczekała się tego wspaniałego domku.Warto było czekać.

 

15 minut temu, Gabi79 napisał:

Super wieści!!!

Ja też się bardzo cieszę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...