Jump to content
Dogomania

Effi i Fanni suczki,które otrzymały szanse na godne życie.Od 11.01.20 są już ulokowane w Hoteliku.Effi-31.01.20 w DS;Fanni-30.01.20 w DS.


Anula

Recommended Posts

17 godzin temu, Tola napisał:

Bardzo się cieszę, że tak szybko jest odzew z ogłoszenia:)

Trzymam kciuki za wizytę!

To dzięki Tobie.Tylko teraz czekamy na wizytę i żeby pani nie rozmyśliła się.Z doświadczenia wiemy także,że zainteresowani mają upatrzone kilka piesków i mogą zmienić decyzję czekając długo na wizytę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

To dzięki Tobie.Tylko teraz czekamy na wizytę i żeby pani nie rozmyśliła się.Z doświadczenia wiemy także,że zainteresowani mają upatrzone kilka piesków i mogą zmienić decyzję czekając długo na wizytę.

No niestety ale tym razem z tą wizytą  idzie jak po grudzie....Dzisiaj jeszcze napisałam do jednej dziewczyny z fb prośbę o wizytę i na razie czekam....Z Panią Martą jestem w kontakcie i puki co, cierpliwie czeka....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2020 o 16:22, szafirka napisał:

Fanni utrzymuje czystość w 80 % Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie jest porywcza.

Haniu,czy Fanni utrzymuje już czystość w 100%? W ogłoszeniu napisałam,że Fani utrzymuje czystość w 80% i czekam na info bo bym chciała zmienić.

Link to comment
Share on other sites

Już po wizycie i Tobciu jak najbardziej daje zielone światło :) Jeszcze raz bardzo,bardzo dziękuję za przeprowadzenie tej wizyty,tym bardziej,że wiele rodzinnych spraw ograniczało czasowo :)

Uzgodniłam z p.Martą,że ze względów zawodowych przyjedzie po Effi w przyszły piątek.Hania już też powiadomiona, więc pozostaje teraz odliczać dni....:)

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...