Jump to content
Dogomania

Effi i Fanni suczki,które otrzymały szanse na godne życie.Od 11.01.20 są już ulokowane w Hoteliku.Effi-31.01.20 w DS;Fanni-30.01.20 w DS.


Anula

Recommended Posts

Na zamojskim wątku Tola pokazała swoje bidy,którym bardzo by chciała pomóc.Wypatrzyłam je wraz z Bogusik i Effi starsza suczka oraz Fanni 11.02.20 pojadą do Hoteliku u Szafirki wspólnym transportem z innymi psiakami.Dzięki wspólnemu transportowi przez p.Arka i p.Piotra uda się je przetransportować tak szybko.Będziemy im szukać najlepszego domku na świecie gdy będą już bezpieczne w hoteliku.

Oto Effi - starsza suczka.

7d5dd00cc574cfe6gen.jpg

Whats-App-Image-2020-01-11-at-08-31-45.j

I Fanni - w typie teriera.

76fd0aba74d18966gen.jpg

Whats-App-Image-2020-01-11-at-08-32-31.j

Koszt to: 12,00zł/doba z karmą;bez karmy 10,00zł/doba + wet. na jednego psiaka.

Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe,

Pomoc w postaci bazarków,

Ogłoszenia,

 Inna wszelka pomoc.

BARDZO PROSIMY O POMOC,ZA KTÓRĄ BĘDZIEMY OGROMNIE WDZIĘCZNE!

 

Fanni - 30.01.20 w swoim domku w Lubinie.

Effi/Dilli - 31.01.20 w swoim domku w Szczecinie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy:

Deklaracje stałe:

1.Bogusik - 20,00zł- wpł.11.01.20-20,00zł-I

2.Anula - 20,00zł-wpł.11.01.20-20,00zł-I

3.elficzkowa - 10,00zł-wpł.03.01.20-10,00zł-I

Wpłacone deklaracje stałe: +50,00zł

Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1.Havanka - bazarek kilkometrowy - rozliczenie z kierowcami+ dodatkowo - 112,00zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/351172-5-psich-szczęściarzy-zaczyna-nowe-życie-pomóż-im-dojechać-do-szafirki-do-150120r-godz-2000/

2.Nesiowata - wpł.10.01.20 - 30,00zł

3.P.Jola od Destino/Joszki - wpł.10.01.20 - 30,00zł;wpł.03.02.20-30,00zł;wpł.-03.03.20-30,00zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/

4.Po Atili,Lucky i Timi pozostała kwota - 447,02zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/349847-atilaluckytimi-od-o40519-w-hotelikuatila-200519timi-290519-i-lucky-200619-w-ds/

5.Fundacja ZEA opłaci suchą karmę na miesiąc i także szczepienie p/chorobom wirusowym.

6.P.Agata od Aleksa - wpł.13.01.20 - 30,00zł;11.02.20-30,00zł;11.03.20-30,00zł

http://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożecie/?tab=comments#comment-17366

7.Olena 84 - wpł.17.01.20 - 25,00zł

8.Bazarek - Bogusik - wpł.05.02.20 - 895,50zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/351222-rozliczam-bazarek-z-masą-różnościzapraszam-do-250120

9.Bazarek - Onaa - wpł.03.02.20-45,00zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/351177-bazarek-różności-od-a-do-z-do-16-stycznia-2020/

Wpłacone deklaracje jednorazowe: + 1734,52zł

Wydatki:

1.Opłata hoteliku za I (11.01.20-31.01.20 - 21dnix2) - 420,00zł

2.Odrobaczenie-Faktura 4/5-str.3-40,00zł

3.18.01.20 - Karma mokra - Zestaw Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g -  149,80zł

4.19.01.20-ogłoszenie OLX-Wrocław-Effi (do18.02.20)-17,81zł;Fanni (do 26.01.20)-4,49zł ; Poznań-Effi(26.01.20 4,49zł;Fanni (do26.01.20)-4,49zł ; Szczecin-Effi(28.01.20)-4,49zł;Fanni(28.01.20)-4,49zł

Wydatki: - 650,06zł

Ogólnie:

Deklaracje stałe: +50,00zł + deklaracje jednorazowe:+1734,52zł - wydatki: - 650,06zł = 14.03.20: + 1134,46

U Hani pozostaje kwota po Atice do rozliczenia - 50,00zł - 01.04.20 - ta kwota została przekazana dla Maliki z tego wątku:https://www.dogomania.com/forum/topic/351622-malika-zamojski-szczeniaczek-z-raną-w-pachwinie/page/2/?tab=comments#comment-17595292

a także karma mokra Animonda 20x800g.

 

Link to comment
Share on other sites

Post informacyjny:

Bogusik:

O Effi tylko tyle,że ma ok 7-8 lat i jest bardzo fajną,lgnącą do człowieka sunią.Natomiast Fanni była zczytana i rok urodzenia 2016.Ostatnio jak Marta była w schronisku to sama podeszła do siatki i dała się posmyrać po pyszczku i nawet zamachała ogonkiem.Tak więc nie są to suczki wycofane.

EOT: otrzymałam od Martuni wiadomość,że seniorka ma w książeczce wpisane 3lata.Ma ponoć zęby w złym stanie i dlatego ją biorą za seniorkę...? Wszystko dowiemy się jak psiaki zaliczą weta w Nowej Soli.

12.01.20 - Hania:

Effi to najbardziej wyluzowana sunia tego transportu, chodzi z główką do góry i patrzy kto by tu ją jeszcze mógł pogłaskać :) Gdyby miała krótki pyszczek, to mogłaby być pekińczykiem. Jest bardzo chuda, pewnie była odganiana od misek. Na smyczy chodzi ładnie i trzyma się blisko człowieka.

Fanni troszkę przestraszona i niepewna, ale chce kontaktu z człowiekiem i nieśmiało podchodzi. Siedzi głównie i obserwuje co się dzieje wokoło. Obie sunie mają dłuższą sierść, ale wydaje mi się, że wystarczy je wykąpać i wyczesać, nie natrafiłam na jakąś dużą ilość kołtunów. Ewentualnie można Fanni obciąć na foxteriera, chociaż tak też ładnie wygląda.

Fanni jest największa z grupy, więc wygląda na dużą, ale jest wielkości foxa, czyli mniejszy średniaczek, na co z resztą wskazuje waga. Musimy odczekać do środy, czwartku, aby preparat wybił wszystkie pchły, wykąpiemy, zmierzymy i będzie można ogłaszać :)

13.01.20-Hania

Sunie były dzisiaj u weta, obie bardzo grzeczne. Effi ma ok 7- 8 lat, waży 4,1 kg;w kłębie 27cm. Zgryz jak widać jest krzywy, ale wystające ząbki nie ranią i nie trzeba ich usuwać. Ząbki trzeba będzie wyczyścić, ale nie jest to zabieg potrzebny na już. Fanni ma ok 3 lata, waży 8,9 kg. w kłębie 41cm.

18.01.20-Hania;

Effi jest pieszczochem, wszyscy ją głaszczemy, ale zauważyłam, że jak ja ją zawołam to podbiega z zaciekawieniem, a jak Piotrek, to przychodzi niepewnie z opuszczonymi uszami. Po chwili podnosi uszka, bo dostaje porcję miziania, ale chyba kiedyś jakiś pan niekoniecznie dobrze ją traktował. Effi utrzymuje już czystość, nie zwraca uwagi na koty, na smyczy chodzi ładnie, ale czasami zaprze się łapkami, jeśli nie chce gdzieś iść.

Fanni lubi biegać z innymi psiakami, ale przy pierwszym poznaniu jest niepewna i wycofuje się, po dłuższej chwili zaczepia do zabawy. Lubi człowieka, ale jak to terier musi mieć najpierw wszystko obwąchane, poznane, zaobserwowane. Za kotem pobiegnie, ale wydaje mi się, że dla zabawy, zobaczymy jeszcze, bo czasami to się zmienia, kiedy psiak poczuje się pewniej. Utrzymuje czystość w 80 % Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie jest porywcza.

23.01.20 - Hania:

Dziewczyny bardzo fajne, Effi wpatrzona w człowieka, bo lubi pieszczoty, Fanni w inne pieski, bo uwielbia szaleństwa i bieganie :)

18.01.20 - zamówiona karma mokra - Zestaw Animonda GranCarno Original Adult, 24 x 800 g

Zdjęcia - str.3

Tekst do ogłoszeń - Effi:

Effi-mała,przesympatyczna suczka szuka domu.

 Effi to filigranowa suczka o przepięknej dłuższej sierści i wystającym ząbku,który dodaje jej uroku. Ma 7-8 lat, waży 4,1 kg,w kłębie ma  27cm. Sunia zabrana ze Schroniska obecnie przebywa w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie).  Ujawniła  w nim swoją cudowną naturę. Jest wielkim pieszczochem, otwarta,łagodna,pogodna i bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem.Uwielbia być głaskana i przytulana. Ładnie chodzi na smyczy, trzyma się nogi,nie ciągnie,utrzymuje czystość.Nie zwraca uwagi na koty,nie ma choroby lokomocyjnej. Effi jest po przeglądzie weterynaryjnym, wysterylizowana, posiada pełny pakiet szczepień i czip.

Effi jest gotowa spędzić z Tobą całe swoje psie życie i zapewne wniesie do domu wiele radosnych chwil.

Kontakt (10-18):Hania

1.Anula - Ogłoszenie dla Effi OLX na Wrocław promowane do 18.02.20

https://www.olx.pl/oferta/effi-mala-przesympatyczna-suczka-szuka-domu-CID103-IDDhOJZ.html

2.b-b - ogłoszenie dla Effi na Poznań promowane do 26.01.20

https://www.olx.pl/oferta/effi-cudna-mala-wiewiorka-CID103-IDDi3mk.html

3.Tola - ogłoszenie OLX dla Effi na Szczecin promowane do 28.01.20

https://www.olx.pl/oferta/cudna-mala-suczka-do-adopcji-CID103-IDDiURp.html

Tekst do ogłoszeń - Fanni:

Fanni - około 3 letnia przesympatyczna suczka o nietuzinkowej urodzie szuka domu.

Fanni to psia piękność o dłuższej sierści w typie teriera. Czeka w Hotelu dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie) na prawdziwy,kochający dom.Fanni potrzebuje wyjątkowego  traktowania czyli bliskości człowieka i ogromnego ciepła. Jest to piesek bardzo przyjazny do człowieka, natomiast kotka potrafi pogonić,być może w formie zabawy.Jest wesołym,radosnym pieskiem lubiącym spacery.Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie, nie szarpie, nie jest porywcza.Nie ma choroby lokomocyjnej.Fanni stosunkowo przebywa krótko w Hoteliku zachowuje czystość w domu w 80%  ale jest to do wypracowania.

Fanni ma około 3 lata, waży 8,9kg,w kłębie - 41cm. Posiada pełny pakiet szczepień,czip i jest wysterylizowana.

 Czeka na najlepszy dom pod słońcem,któremu odwdzięczy się wielką miłością.

Więcej informacji o tej psiej piękności można uzyskać  pod podanym  numerem telefonu w ogłoszeniu.

Kontakt (10-18): Hania

1.Anula - OLX na Wrocław - wyróżnione do 26.01.20

https://www.olx.pl/oferta/fanni-okolo-3-letnia-przesympatyczna-suczka-o-nietuzinkowej-urodzie-CID103-IDDhRbP.html

2.b-b - ogłoszenie OLX na Poznań - wyróżnione do 26.01.20

https://www.olx.pl/oferta/3-letnia-fanni-czeka-moze-wlasnie-na-ciebie-CID103-IDDi2gQ.html

3.Tola - ogłoszenie OLX na Szczecin promowane do 28.01.20

https://www.olx.pl/oferta/cudna-fanni-do-adopcji-CID103-IDDiTmk.html

Fanni - 30.01.20 w swoim domku w Lubinie.

Effi/Dilli - 31.01.20 w swoim domku w Szczecinie.

 

 
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Dziękuję Anulko za założenie dziewczynkom wątku :) Już po jutrze będą bezpieczne u Szafirków :)

Tak będą bezpieczne.

Bogusik,czy orientujesz się ile suczki mają lat i co jeszcze o nich jest wiadome?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Tak będą bezpieczne.

Bogusik,czy orientujesz się ile suczki mają lat i co jeszcze o nich jest wiadome?

O Effi tylko tyle,że ma ok 7-8 lat i jest bardzo fajną,lgnącą do człowieka sunią.Natomiast Fanni była zczytana i rok urodzenia 2016.Ostatnio jak Marta była w schronisku to sama podeszła do siatki i dała się posmyrać po pyszczku i nawet zamachała ogonkiem.Tak więc nie są to suczki wycofane.

EOT: otrzymałam od Martuni wiadomość,że seniorka ma w książeczce wpisane 3lata.Ma ponoć zęby w złym stanie i dlatego ją biorą za seniorkę...? Wszystko dowiemy się jak psiaki zaliczą weta w Nowej Soli

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wpisuję się i ja i ogromnie Wam dziękuję za te sunie    dzi-kuj-e-jeste-cie-2.jpg

Mam słabość do suczek. Ogromnie mi ich żal, bo oprócz własnej bezdomności cierpią dodatkowo z powodu ciąży i macierzyństwa.

Ja na razie nie mogę wziąć żadnej suni, bo te moje 3 seniorki wymagają karmy specjalistycznej i stałej opieki weterynaryjnej. Kasia zauważyła u suni guzki na listwie mlecznej i znowu czeka ja operacja  :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Onaa napisał:

Zapisuję sobie wątek - śliczne imiona :).

Witamy Renatko serdecznie na wątku dziewczynek :)

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Przywitam się na wątku koleżanek mojej Grety.

Witamy również i bardzo się cieszymy,że możesz pomóc Grecie :) Muszę poszukać jej wątek..

2 godziny temu, Havanka napisał:

Ja też z przyjemnością będę śledzić losy tej "dwójeczki".

Witamy serdecznie Havanko i jeszcze raz bardzo dziękujemy za bazarek transportowy :)

29 minut temu, Livka napisał:

Jestem u towarzyszek podróży Dredzia :)

Bardzo się cieszymy,że zaglądnęłaś na wątek Effi i Fanni :) Będziemy wspólnie trzymać kciuki w sobotę :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Wpisuję się i ja i ogromnie Wam dziękuję za te sunie    dzi-kuj-e-jeste-cie-2.jpg

Mam słabość do suczek. Ogromnie mi ich żal, bo oprócz własnej bezdomności cierpią dodatkowo z powodu ciąży i macierzyństwa.

Ja na razie nie mogę wziąć żadnej suni, bo te moje 3 seniorki wymagają karmy specjalistycznej i stałej opieki weterynaryjnej. Kasia zauważyła u suni guzki na listwie mlecznej i znowu czeka ja operacja  :(

Bardzo Elu się cieszymy,że jesteś na wątku sunieczek :)

Oj,biedne naprawdę są te wszystkie sunie :( Staramy się na miarę naszych możliwości im pomagać, zabierając je ze schronu i szukając im dobrych domów.Mam nadzieję,że Effi i Fanni znajdziemy właśnie takie,by czuły się w nich bezpieczne i kochane

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Tola napisał:

Tutaj też zapisuje się na wątek i też będę mocno kibicowała obu dziewczynkom w znalezieniu wspaniałych domków.

Witamy Martuniu bardzo serdecznie i stokroć dziękujemy,że wraz z TZ ogarnęliście sprawy schroniskowe i transportowe :) Jeszcze w sobotę dopilnowanie wyprawienia psiaków, a później zaczną nowe i lepsze życie! :)   b-yszcz-ca-r-a.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Bogusik napisał:

Witamy Martuniu bardzo serdecznie i stokroć dziękujemy,że wraz z TZ ogarnęliście sprawy schroniskowe i transportowe :) Jeszcze w sobotę dopilnowanie wyprawienia psiaków, a później zaczną nowe i lepsze życie! :)   b-yszcz-ca-r-a.gif

Chciałam dopytać czy wiadomo, o której pieski jutro wyjeżdżają ?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Livka napisał:

Chciałam dopytać czy wiadomo, o której pieski jutro wyjeżdżają ?

Nic niestety nie wiem ale dotychczas było  ok 8 rano, jak jechał Szafirek.Teraz będzie jechał Arek TZ Anecik,więc nie wiem. Może Tola będzie coś więcej wiedzieć...Wszystko też zależy od sprawności ulokowania wszystkich psiaków w kontenerkach.

17 minut temu, Tianku napisał:

ja wreszcie też dotarłam :)

Bardzo się cieszymy,że jesteś na wątku Effi i Fanni :)

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Bogusik napisał:

Nic niestety nie wiem ale dotychczas było  ok 8 rano, jak jechał Szafirek.Teraz będzie jechał Arek TZ Anecik,więc nie wiem. Może Tola będzie coś więcej wiedzieć...Wszystko też zależy od sprawności ulokowania wszystkich psiaków w kontenerkach.

 

Ok. 

Poczekamy na Tolę :)

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj znowu w schronisku zarezerwować jeszcze sunię, którą wiele miesięcy temu wypatrzyła Jagna.

Widziałam dzisiaj z daleka za siatką szorstka sunię, zakumplowała się chyba Greta od Jo37.

Malutka seniorkę tez widziałam, jak zwykle stała z noskiem przyklejonym do siatki i wypatrywała człowieka.

Jesteśmy umówieni z Arkiem, TZem anecik jutro o 8.00 w schronisku, prosimy o kciuki, żeby to wydawanie psiaków, zakładanie im obroży odbyło się sprawnie i bez problemów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...