Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. 6 psich szczęściarzy, zaczyna nowe życie ! Pomóż im dojechać do Szafirki ! Do 15.01.20r, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Livka napisał:

To poproszę jeszcze miseczkę najpyszniejszej karmy pod słońcem.

Takiej schrupanej poza schroniskowym boksem, na wolności.

Jako że Dredzik największy z gromadki szczęśliwców, poproszę taką za 10 zł :)

Livko kochana, zapewniam, że Dredzik będzie zachwycony a karma zyska na smaku jeszcze bardziej, kiedy będzie ją pałaszował w hoteliku bez krat i z własnej miski. Piękne dzięki ! Dredzik jest cudny !!!

34 minuty temu, Tola napisał:

Jutro tym wspólnym transportem zamojskie schronisko opuszcza jeszcze ta wilczakowata  sunia:)

4ff2c226c03fa1c9med.jpg

Fantastyczne wieści !!! Tylko na nasz odcinek drogi ta piękna sunia już się nie załapie, bo wysiądzie u Anecik.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Havanka napisał:

Livko kochana, zapewniam, że Dredzik będzie zachwycony a karma zyska na smaku jeszcze bardziej, kiedy będzie ją pałaszował w hoteliku bez krat i z własnej miski. Piękne dzięki ! Dredzik jest cudny !!!

Fantastyczne wieści !!! Tylko na nasz odcinek drogi ta piękna sunia już się nie załapie, bo wysiądzie u Anecik.

Tak, ona wyjedzie ze wszystkimi psiakami ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Dziewpsinki i chłopsiaki ,jutro szybkiego zapakowania się w psiwóz i w drogę ,niech Wam się szczęści.

Eluniu zapisz,proszę jeszcze ode mnie i Mikuśki 3 dyszki na chrupeczki dla szczęściarzy,dziękuję.

Dużo zdrówka dla Ciebie,miziaki dla Misia,pozdrawiamy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, MikAga napisał:

Dziewpsinki i chłopsiaki ,jutro szybkiego zapakowania się w psiwóz i w drogę ,niech Wam się szczęści.

Eluniu zapisz,proszę jeszcze ode mnie i Mikuśki 3 dyszki na chrupeczki dla szczęściarzy,dziękuję.

Dużo zdrówka dla Ciebie,miziaki dla Misia,pozdrawiamy.

Ale cudna niespodzianka i to z samego ranka ! Aguś, Mikusia, dziękuję w swoim imieniu i naszych psiaczków ! Wprawdzie nie jadam takich chrupek, ale ucieszyłam się z nich, tak jak każdy ogonek !

Dziękuję za życzenia. Tobie i Mikusi też życzę zdrówka i wszelkiej pomyślności !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

To dalej zapraszamy. Karmy do zakupu nie zabraknie, towar na miejscu!

Dokladnie ! Mamy każdą ilość w ciągłej sprzedaży !

57 minut temu, kado napisał:

Kaska w drodze, tak jak szczesciarze. 

Powodzenia:) 

Dzięki Kado ! 

56 minut temu, malti napisał:

oCZYWIŚCIE :)

Super !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2020 o 16:43, Havanka napisał:

Olenko, ja też się cieszę, ze możemy pomóc. Dobrze sie złożyło, że można było skomunikować wyjazd Jogusia i psiaczków. Udało się ! Niech Jogi jedzie szczęśliwie do domu ! Serdecznie dziękuję za zakup naszego magicznego paliwa. Przyda się bardzo !!! Pozdrawiam Cie serdecznie !

Ja również bardzo się cieszę i dziękuję raz jeszcze

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Livka napisał:

Hop na pierwszą :)

 

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Podnoszę bazareczek :)

 

49 minut temu, Livka napisał:

Hop w górę :)

 

10 minut temu, Olena84 napisał:

Ja również bardzo się cieszę i dziękuję raz jeszcze

Witam i pięknie dziękuję za odwiedziny ! Miejmy nadzieję, ze wpadnie jeszcze jakiś grosik dla naszych szczęściarzy !

Chcę Wam napisać, że wyłoniła się nowa właścicielka pisanki ! Jest nią Mikusia ze swoją Panią Agą !

Czy pisanka powędruje do Mikusi i jej Pani? Zobaczymy w ostatnim dniu bazarku .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...