Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. 6 psich szczęściarzy, zaczyna nowe życie ! Pomóż im dojechać do Szafirki ! Do 15.01.20r, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

Dla 5 szczęśliwców z zamojskiego schronu, Nowy Rok wraz z Anulą, Bogusik, Sarą2011 i Livką, przyniósł najpiękniejszy dar, o jakim marzy każdy, bezdomny pies - szansę na normalne życie, z dala od betonowych, zimnych boksów, beznadziei i kopniaków.

Transportem tym miały jechać również dwa szczeniaczki, ale schroniskowy wet nie wyraził zgody ze względu na okres karencji po szczepieniach.

Do transportu dołączy też Jogi, jako 6 pasażer, z tą tylko różnicą, że będzie jechał do domu stałego. Nowa rodzina odbierze psiaczka z hoteliku Szafirków.

Oto "piątka" wybrańców losu:

Szorstka suczka i mała starsza pod opiekę Anuli i Bogusik:

76fd0aba74d18966gen.jpg

 
Bura suczka pod opiekę Jo37:
 
5. Dredzik pod opieką Livki:
 
 mała suczka pod opiekę Sara2011: Gabi
 

jogi6.jpg

 
Kochani Dogomaniacy, kolejny raz proszę Was o pomoc w opłaceniu transportu, który będzie kosztował 490 zł.
Z Zamościa do hoteliku PsiArek psiaczki dojadą z Tz Anecik za kwotę 650 zł ( kasa jest już zabezpieczona) a stamtąd Tz Szafirki przetransportuje je do Hoteliku w Nowej Soli. Po drodze wysiądzie Dredzik i zostanie u Dexterki pod Opolem.

Proszę, pomóżcie zebrać tą kwotę. Te 490 zł, to cena biletu do stacji Nowe Życie !

Pieniążki, które zbierzemy ze sprzedaży miseczek z karmą, podzielimy równo pomiędzy wszystkie ogonki z tego transportu, szukające ds, włączając do nich też Freyę, która zamieszkała u Jaagi.

Pieniądze jak zawsze zbiorę na swoje konto a potem wpłacę przelewem na konto Szafirki.

Bazarek potrwa do 15 .01.2020 r. do godz. 20.00

 Dla osoby, która zakupi kanisterki za najwyższą kwotę, ufunduję ażurową pisankę z gęsiego jaja z motywem ważki, którą sama "wydziergałam".


  • Motyw ważki jest po obu stronach pisanki. Ważka usiadła na delikatnej siateczce, wydzierganej wiertarką. Cała pisanka jest pomalowana farbami akrylowymi i zabezpieczona bezbarwnym lakierem.
  • Ważka symbolizuje pozytywną siłę, energię życiową i szczęście. Kontakt z nią uczy nas odcięcia się i uwolnienia, od tego co nam już nie służy. Zachęca do podążania własna drogą. Pomoże nam także uwierzyć, że Siły Wszechświata zawsze będą nas wspierać i prowadzić.
   
   
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

W wirtualnej sprzedaży mamy kanisterki z paliwem, niezbędnym do przejechania 490 km i wirtualne miseczki z pyszna karmą po 5 i 10 zł:

787bc87fd0a07ffemed.jpg = 10 zł

630f962caa8385c3med.jpg = 5 zł

 

Znalezione obrazy dla zapytania kanister na paliwo= 20 zł Podobny obraz= 15 zł Znalezione obrazy dla zapytania kanister = 10 zł Podobny obraz = 5 zł

Czerwone kanisterki sprzedane !

Zielone kanisterki też sprzedane !!!

Niebieskie kanisterki już sprzedane !!!

Żółtych też już nie ma !

 

Livka - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister na paliwo+   787bc87fd0a07ffemed.jpg +  787bc87fd0a07ffemed.jpg787bc87fd0a07ffemed.jpg = 5o zł

Onaa - Podobny obrazPodobny obrazPodobny obrazPodobny obraz = 20 zł

Nesiowata - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister na paliwo = 20 zł

Mta82 - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister = 10 zł

Tianku - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister = 10 zł

B-b - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister = 10 zł

Elficzkowa - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister = 10 zł

Danuta1 - Podobny obrazPodobny obrazZnalezione obrazy dla           zapytania kanister  + 630f962caa8385c3med.jpg  = 35 zł

Uxmal - Podobny obraz= 15 zł

Jo37 - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister = 10 zł

Bogusik - Znalezione obrazy dla           zapytania kanisterZnalezione obrazy dla           zapytania kanisterZnalezione obrazy dla           zapytania kanister = 30 zł

MikAga - Podobny obrazPodobny obrazZnalezione obrazy dla           zapytania kanister na paliwo 787bc87fd0a07ffemed.jpg 787bc87fd0a07ffemed.jpg 787bc87fd0a07ffemed.jpg  = 80 zł

Jolanta08 - Podobny obraz = 15 zł

Anula - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister na paliwo   = 20 zł

Kado - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla           zapytania kanister na paliwoZnalezione obrazy dla           zapytania kanister = 50 zł

Terra - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister na paliwo = 20 zł

Elik - Podobny obrazPodobny obraz = 10 zł

Tola - Podobny obraz= 15 zł

B-d - Znalezione obrazy dla           zapytania kanister na paliwo 787bc87fd0a07ffemed.jpg  = 30 zł

Sonia71 - Podobny obraz  Podobny obrazZnalezione obrazy dla           zapytania kanister na paliwo= 50 zł

Olena84 -Podobny obraz Podobny obraz = 20 zł

Pani Irenka z Katowic - Podobny obraz + Podobny obraz = 20 zł

Malti - 630f962caa8385c3med.jpg630f962caa8385c3med.jpg= 10 zł

Koja - 787bc87fd0a07ffemed.jpg787bc87fd0a07ffemed.jpg787bc87fd0a07ffemed.jpg = 30 zł

Pani A.G-R -  787bc87fd0a07ffemed.jpg787bc87fd0a07ffemed.jpg787bc87fd0a07ffemed.jpg = 30 zł

Mgog - 787bc87fd0a07ffemed.jpg= 10 zł

Jo37 - 4 zł ( pozostała kwota z bazarku Uxmal )  = 4 zł

Ze sprzedaży kanisterków  zebraliśmy 490 zł !

Ze sprzedaży miseczek zebraliśmy 140 zł

Reszta z bazarku Uxmal   - 4 zł

----------------------------------------------------------

Razem            -                     634 zł - 300 zł transport = 334 zł

                                  334 zł : 6 pasażerów = 56 zł

Każdy psiaczek jadący tym transportem do hoteliku, otrzyma na start 56 zł.

     

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

To ja pierwsza :)

Poproszę karnister za 20 zł :)

 

1 godzinę temu, Onaa napisał:

To ja druga :), proszę 4 żółte karnisterki.

 

15 minut temu, Nesiowata napisał:

Jeden czerwony poproszę.

 

14 minut temu, Mta82 napisał:

Poproszę jeden niebieski karnister.

Ojejej !!! Ale cudna niespodzianka !!! Nie zdążyłam wrzucić linku do bazarku na wątki a tu już mili goście przybyli !!!

Livko, dziękuję Ci pięknie za Dredzika ! Dałaś mu szansę na lepsze życie. Pomogę Ci w ogłoszeniach, kiedy zadecydujesz, ze juz pora.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i dziękuję też za zakup kanisterka z paliwem.

Jest i nasza niezawodna Oneeczka ! Witaj kochana Renatko ! Cieszę się bardzo, że zawsze jesteś na moich bazarkach i pomagasz. Zostawiam Ci buziaczki i pozdrawiam serdecznie !

Danusiu, miło Cię znów widzieć ! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, z jaką zawsze przychodzisz. Tym razem też nie zawiodłaś... Jesteś kochana !!! Dziękuję !!!

Witam serdecznie miłego gościa na moim bazarku !!! Mta82, fajnie, że przyłączyłaś sie do nas i wsparłaś finansowo transport. Dziękuję Ci serdecznie !!! Będzie mi bardzo miło, jeśli będziesz tu do nas też zaglądać. Wpadaj w miarę możliwości. Buziaczki !!!

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Tianku napisał:

też się przywitam :) i poproszę niebieski kanister :)

 

Witaj Izuniu ! Dzięki, że odwiedziłaś nasz bazarek i zakupiłaś kanisterek z magicznym paliwem. Przyda się, bo w najbliższą sobotę rusza transport. Przytul ode mnie swoją piękność z avatarka ! Kocham konie !

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, danuta1 napisał:

Witam serdecznie :)

Poproszę za 30,- paliwa :) 

Witaj Danusiu ! Cieszę sie ogromnie, że Cię znów"widzę" na moim bazarku ! Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc i przygotuję dla Ciebie kanisterek zielony, żółty i niebieski. Zostawiam słodkie buziaczki i życzę mile spędzonego wieczoru !!!

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, uxmal napisał:

To poproszę zielony karnisterek.

Ps. Jesteś niesamowita.:)

Jest, jest moja kochana Martusia !!! Dziękuję, ze odnalazłaś ten bazarek i przygarnęłaś zielony kanisterek ! Nie wierzyłam, ze w pierwszym dniu, a raczej pierwszego wieczora, będą miały takie powodzenie ! Przyklejam całuska i jeszcze raz dziękuję !

Ps. Martuś, Tobie nigdy nie dorównam...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Dzień dobry. Poproszę niebieski kanisterek.

Dzień dobry Joasiu ! Niebieskie kanisterki mają największe powodzenie.  Pięknie dziękuję że zakupiłaś jeden z nich. Zaraz naleję do niego magicznego paliwa. Niech psiaczki szczęśliwie dojadą do celu. Pozdrawiam najserdeczniej !!!

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Eluniu pięknie dziękujemy za kolejny bazarek transportowy dla zamojskich psiaków :) Jesteś kochana! :) b-yszcz-ca-r-a.gif

Trzy niebieskie poproszę :)

Bogusiu, ten bazarek to grupa wspaniałych LUDZI, z którymi można góry przenosić !

Za zakup kanisterków i  przyjście, pięknie dziękuję !!!

1 godzinę temu, MikAga napisał:

Witaj Eluniu,

wprosiłyśmy się z Mikuśką na bazarek  i tankujemy za 50 zł,

pozdrawiamy noworocznie i zostawiamy miziaki dla Misia,pa

Agusia z Mikusią mnie odnalazły ! Witajcie kochane !!! Dawno już "nie widziałyśmy się". Mój Misio bardzo chorował a i ja sama też otarłam się o SOR. Jakiś czas rzadko udzielałam się na dogo. Oby limit tych nieszczęść już sie wyczerpał...

Bardzo dziękuję za tak hojne zakupy i również przekazuję najserdeczniejsze życzenia na cały Nowy Rok a dla Mikusi solidne czochranka za uszkiem !

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...