Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. 6 psich szczęściarzy, zaczyna nowe życie ! Pomóż im dojechać do Szafirki ! Do 15.01.20r, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Za 11 godzin bazarek zostanie już zamknięty. Jeszcze zapraszamy, bo pieniążki na psiaczki zbieramy !

To już nawet za 10 godzin. Kto może, niech pomoże. Psiaczki podziękują piękną metamorfozą  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Kto pomoże?

 

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

Dzień dobry kawa6.jpg

 

1 godzinę temu, elik napisał:

To już nawet za 10 godzin. Kto może, niech pomoże. Psiaczki podziękują piękną metamorfozą  :)

Dzień dobry kochane dziewczyny ! Częstujcie sią pyszną kawusią Joli, bo już niedługo nie będzie takiej okazji !

Tak Elu, wkrótce psiaczki zmienią się nie do poznania i odnajdą swoje wymarzone domy ! I to właśnie będzie dla nas największą nagrodą !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

To ja jeszcze raz zaproszę!

Witaj Danusiu ! Cieszę się, ze wciąż jesteś z nami ! Jeszcze tylko kilka godzin...

W dniu dzisiejszym konto bazarkowe wzbogaciło się o kolejne wpłaty od:

Uxmal, Mgog i Malti !  Bardzo Wam dziękuję !!!

Czekam jeszcze na 3 wpłaty...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Właśnie wybiła godzina 20.00. Bazarek już zamknięty. Serdecznie dziękuję wszystkim za pomoc finansową, za wytrwałość w pokazywaniu bazarku, za świetne gagi obrazkowe i pyszną kawę. Dzięki Wam udało się zebrać pieniażki na transport i dodatkowo na mały "posag" dla każdego psiaczka, zaczynającego nowe życie !   Dziękuję, że zawsze można na Was liczyć !!!

Czekam jeszcze na 3 wpłaty...

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, b-d napisał:

Havanko, przelałem przed chwilą - dorzuciłem jeszcze miseczkę - mam nadzieję, że się nie gniewasz, że z takim opóźnieniem...

B-d,  nie ma jeszcze opóźnienia, bo bazarek dopiero się zakończył. Pięknie dziękuję za wpłatę, no i za dodatkową miseczkę karmy !

Pozdrawiam serdecznie !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie mam już wszystkie wpłaty ! Kochani, bardzo Wam dziękuję !  Zebraliśmy w sumie 634 zł. Dzięki temu, że nowe rodziny Jogiego i Nugata częściowo pokryły koszt transportu (sumie 190 zł), nam pozostało wpłacić juz tylko 300 zł.

634 zł - 300 zł transport = 334 zł

334 zł : 6 pasażerów = 56 zł

Każdy psiaczek jadący tym transportem do hoteliku, otrzyma na start 56 zł.

Za transport już zapłaciłam a wieczorem zrobię przelewy do skarbników poszczególnych psiaczków.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Na koncie mam już wszystkie wpłaty ! Kochani, bardzo Wam dziękuję !  Zebraliśmy w sumie 634 zł. Dzięki temu, że nowe rodziny Jogiego i Nugata częściowo pokryły koszt transportu (sumie 190 zł), nam pozostało wpłacić juz tylko 300 zł.

634 zł - 300 zł transport = 334 zł

334 zł : 6 pasażerów = 56 zł

Każdy psiaczek jadący tym transportem do hoteliku, otrzyma na start 56 zł.

Za transport już zapłaciłam a wieczorem zrobię przelewy do skarbników poszczególnych psiaczków.

 

 

A uwzględniłaś wpłatę B-d?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...