Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. 6 psich szczęściarzy, zaczyna nowe życie ! Pomóż im dojechać do Szafirki ! Do 15.01.20r, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Jolanta08 napisał:

I ja przydreptałam z powitaniem , miłego dnia kawaproszeR.gif

Witamy Joluś !!! Nareszcie zapachniało pyszną kawą !

1 godzinę temu, Livka napisał:

Kawę podano :)

 

Znalezione obrazy dla zapytania na dzień dobry

Moja ulubiona z mleczną pianką ! Wygląda bardzo apetycznie... Wypiję ją dopiero po 15.00.

58 minut temu, Jo37 napisał:

Ale smakowicie wygląda.

Aż ślinka cieknie...

57 minut temu, Olena84 napisał:

jak możecie lubić kawę;), herbata tylko!

Spróbuj Olenko kawę z odrobiną amaretto. Niebo w gębie ! Chociaż herbata też jest nie gorsza. Pijam ją z miksturą, którą robię z rumu, miodu, cytryny, kilku goździków i kawałka laski cynamonu. To dopiero jest uczta dla podniebienia !

25 minut temu, elik napisał:

Kawa ma bardzo wielu zwolenników, chyba więcej niż herbata. Coś w tym jest  :)

1-3.jpg

To prawda, solidna dawka kofeiny z rana, potrafi rozruszać ! A na dodatek smakuje wybornie ! Witaj Eluś ! Tobie też życzymy dobrego poniedziałku i całego tygodnia !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Havanka napisał:

herbata też jest nie gorsza. Pijam ją z miksturą, którą robię z rumu, miodu, cytryny, kilku goździków i kawałka laski cynamonu. To dopiero jest uczta dla podniebienia !

W zasadzie ja lubię także i  herbatę, ale właśnie nie taką zwyczajną, tylko z piórek. Chętnie spróbuję herbaty z Twojego przepisu Elu  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

W zasadzie ja lubię także i  herbatę, ale właśnie nie taką zwyczajną, tylko z piórek. Chętnie spróbuję herbaty z Twojego przepisu Elu  :)

Jaka to herbata z piórek? A mój przepis polecam. Chociaż nie do końca jest mój, bo wzorowałam sie na składnikach oryginalnej mikstury, kupionej w sklepie. Jeżeli masz Elu w swoich zasobach jeszcze korzeń imbiru, to odcinek 1,5 - 2 cm pokrój na bardzo cienkie plasterki i też dodaj. Zakręć słoiczek i pozostaw w lodówce na 24 godz. Potem wystarczy łyżeczka do herbaty z półplasterkiem cytryny. I pijąc, jesteś w innej galaktyce !

5 minut temu, Jolanta08 napisał:

Podrzucę w porze obiadowej , może ktoś wpadnie i pomoże psiakom ?  ha2.gif

Joluś, potrafisz poprawić humor !

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Havanka napisał:

aka to herbata z piórek? A mój przepis polecam. Chociaż nie do końca jest mój, bo wzorowałam sie na składnikach oryginalnej mikstury, kupionej w sklepie. Jeżeli masz Elu w swoich zasobach jeszcze korzeń imbiru, to odcinek 1,5 - 2 cm pokrój na bardzo cienkie plasterki i też dodaj. Zakręć słoiczek i pozostaw w lodówce na 24 godz. Potem wystarczy łyżeczka do herbaty z półplasterkiem cytryny. I pijąc, jesteś w innej galaktyce !

Piórka, wiórka  :) :)

Herbatę z dodatkiem imbiru lubię w zimie. Rozgrzewa, że ho, ho  :)   Ale dotychczas dodawałam do herbaty bez pośrednictwa lodówki. Spróbuję z lodówki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Chciałam serdecznie podziękować za dokonane wpłaty na konto tego bazarku. Nie spodziewałam się, że aż tyle ich już będzie !

Jak zawsze będą zaznaczone w poście zakupowym, kolorem czerwonym.

Szczególne podziękowania dla Livki i Danuty1, za solidne zaokrąglenie wpłat ! Kocham Was Dziewczyny !

Kolejna niespodzianka jest od naszej kochanej Pani Ani G.-R. !  Pani Ania dołożyła do transportu 30 zł ! Pani Aniu, serdecznie dziękuję i przy okazji życzę tylko dobrych dni w Nowym Roku, przeżytych w zdrowiu i szczęściu !!!

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Jolanta08 napisał:

I ja podrzucę bazarek bo coś pustawo się robi   ofak.gif

Witaj Jolu ! Ale się usmialam z tego gagu !!!

11 godzin temu, Jo37 napisał:

Zapraszamy. Żadna złotówka się nie zmarnuje.

Dokładnie ! Są zbyt cenne ! Dzień dobry Joasiu ! 

7 godzin temu, elik napisał:

Wiórka herbaciane , tak się w moich stronach nazywa herbatę nie z torebek, tylko z liści herbacianych.

Aaaaa, teraz zaskoczylam. Witaj Elu ! 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Havanka napisał:

Spróbuj Olenko kawę z odrobiną amaretto. Niebo w gębie ! Chociaż herbata też jest nie gorsza. Pijam ją z miksturą, którą robię z rumu, miodu, cytryny, kilku goździków i kawałka laski cynamonu. To dopiero jest uczta dla podniebienia !

Brzmi ciekawie ;)

14 godzin temu, Jolanta08 napisał:

I ja podrzucę bazarek bo coś pustawo się robi   ofak.gif

o rany, biedne kotki ale nie sposób się nie zaśmiać

9 godzin temu, elik napisał:

Wiórka herbaciane , tak się w moich stronach nazywa herbatę nie z torebek, tylko z liści herbacianych.

ja tylko takie pije;)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Jolanta08 napisał:

Dzień dobry ,zapraszamy i z kawą czekamy  kawa7.jpg

 

5 godzin temu, Livka napisał:

Dzień dobry :)

Kawa po nieprzespanej nocy ;)

 

Znalezione obrazy dla zapytania kawa na dzień dobry
 

Moje kochane dziewczyny nie zapomniały i dziś o dobrej kawusi ! Bardzo lubię dobrą kawę i jej przecudny aromat ...

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, mgog napisał:

Poproszę miseczkę karmy :)

No i jest cudna niespodzianka !!! Witaj Mgog ! Bazarek chyli sie już ku końcowi, tłumów już nie ma, a tu TAKI klient się zjawia ! Pięknie dziękuję ! Napisz tylko, proszę, którą miseczkę sobie życzysz? Mamy 2 rodzaje; większą za 10 zł lub mniejszą po 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...