Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. 6 psich szczęściarzy, zaczyna nowe życie ! Pomóż im dojechać do Szafirki ! Do 15.01.20r, godz. 20.00


Havanka

Recommended Posts

28 minut temu, Jo37 napisał:

Zapraszamy....

Dzień dobry Joasiu !!!

13 minut temu, Jolanta08 napisał:

Mnie nie może braknąć jak psinki jadą po lepszy los , proszę o kanister za 15 zł

Witaj Jolu ! Wiedziałam, że prędzej czy później zjawisz się na tym bazarku. Cel szczytny, bo sporo psinek już wkrótce zacznie całkiem nowe życie ! Dziękuję, że przyszłaś z pomocą !!! Życzę samych dobrych dni w Nowym Roku i dużo zdrówka !!!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Zapraszamy po kanisterki,dzięki którym psiaczki dojadą do celu :)

 

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Kto jeszcze zajrzy?

Dzień dobry ! Witam serdecznie na bazarku !

2 godziny temu, Anula napisał:

Poproszę dwa kanisterki za 20zł.

Witaj Aniu !!! Dziękuję za przyjście i pomoc, mimo, że masz sporo wydatków na Ati a za "chwilę" będą kolejne ponoszone na nowych lokatorów u Szafirki. Pozdrawiam serdecznie !!!

1 godzinę temu, kado napisał:

A dla mnie 2 kanisterki po 20 zł i 1 po 10 zł poprosw ten sposób mogę pomóc. 

Niezawodna jak zawsze Kado ! Pięknie dziękuję za pomoc !!! Każdy z nas ma inne możliwości niesienia pomocy, najważniejsze, ze nie jest się obojętnym. Niestety, ale bez kasy niewiele można zrobić. Kado, pozdrów córcię !!!

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Livka napisał:

Zapraszamy :)

Wstyd tu nie być ;)

Dobrze napisane Livko !

A ja mam nową wiadomość ! Kolejny szczęściarz dołączy do naszego transportu w sobotę, z tą tylko różnicą, ze będzie jechał już do domu stałego ! Nowa rodzina z Poznania przyjedzie po Jogiego do Szafirków.

Oby i naszej piąteczce szybko się poszczęściło !

Oto Joguś:

jogi6.jpg

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2020 o 15:59, Havanka napisał:

Niestety, mimo usilnych prób, nie udało mi się wstawić zdjęcia pisanki.

I ja się tu przytulę :)

Eluniu przyślij mi to zdjęcia na e-mail to go tu wstawię, a Ty sobie przekleisz tam gdzie chciałaś go wstawić.

I skromnie kanisterek za dyszkę poproszę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, uxmal napisał:

No, już po podwieczorku teraz czas na hopki.

Super Martuś ! Hopeczki bezcenne na każdym bazarku !

35 minut temu, terra napisał:

czerwony kanisterek poproszę

Tereniu, dobre wiatry Cie tu przywiodły ! Witam serdecznie na bazarku i bardzo, bardzo dziękuję za zakup kanisterka. Mam nadzieję, ze uda nam sie sprzedać wszystkie. Zostawiam buziaczki i najlepsze życzenia noworoczne !

7 minut temu, elik napisał:

I ja się tu przytulę :)

Eluniu przyślij mi to zdjęcia na e-mail to go tu wstawię, a Ty sobie przekleisz tam gdzie chciałaś go wstawić.

I skromnie kanisterek za dyszkę poproszę.

Eluś, sprawiłaś mi ogromną niespodziankę swoim przyjściem. Cieszę się, że przytulisz się do nas. Z chęcią skorzystam z Twojej propozycji, tylko po awarii komputera wcięło mi wszystkie adresy. Muszę je ponownie kompletować. Czy mogłabyś mi podrzucić swój na pw, albo na maila?

A za zakup kanisterka ogromnie dziękuję !!! Pozdrawiam Eluś serdecznie i życzę udanego, fajnego wieczoru !

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Jestem i ja z ogromnymi podziękowaniami dla Havanki za bazarek, a wszystkim kupującym za pomoc -  po raz kolejny  dzieje się wielkie DOBRO serce-ruchomy-obrazek-0880.gif

Poproszę czarny kanisterek:)

Witaj Tolu ! Tobie też należą sie wielkie podziękowania za logistyczne ogarnianie tego wyjazdu, za to, że pokazujesz światu tych psich nieszczęśników. Gdyby nie Ty, miałyby marne szanse na domy. Dziękuję za zakup kanisterka. Dobrego dnia i oby udało się wyciągnąć jeszcze dziś tą sunię ze schronu ! Powodzenia !

9 godzin temu, b-d napisał:

Kanisterek za 20 zł poproszę.

B-d do nas zawitał ! Dziękuję pięknie za przyjście i nabycie kanisterka . Jesteśmy coraz bliżej celu. Serdecznie pozdrawiam !

2 godziny temu, Livka napisał:

Wieczorne niespodzianki dla Nas i Havanki  :)

Dzień dobry :)

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_c21YhPcw9GVnOuPXiqBNJ5CytZ7UqEr1,w400.jpg

 

Nasza Livka już sie krząta w kuchni i parzy dla nas pyszną kawusię ! Oj, dziś sie na pewno przyda...

12 minut temu, uxmal napisał:

Dzień dobry:) wstajemy, wstajemy.

Dzień dobry Martuś ! Ciężko było dziś wstać z ciepłego łóżeczka...

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, sonia71 napisał:

Poproszę karnisterki za 50zl.

Soniu witaj ! Miło Cię znów widzieć ! Aż nie mogłam uwierzyć, kiedy zobaczyłam Twój post zakupowy ! Od razu się przebudziłam. Dziękuję, że przyszłaś z pomocą. Życzę Ci dobrego, udanego dnia !!!

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Livka napisał:

Czy mi się wydaje, że już tylko 55 zł brakuje ?

Teraz sie bardzo spieszę, bo za chwilę jadę do Wrocławia, ale po powrocie wszystko ogarnę i podliczę. Proszę, dbajcie o bazarek, kiedy mnie nie będzie. Miłego dnia dla wszystkich !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...