Jump to content
Dogomania

Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)


Recommended Posts

48 minut temu, andzia69 napisał:

Znalazłam ja na fb i gdzieś tam, w komentarzach przeczytałam, ze jest u Szafirki i tak ją tu znalazłam. Ona nie ma ładnych zdjęć, a na profilu kożuchowskich zwierzaków nie ma jej albumu :( Udostępniłam to zdjęcie za kratami :( 

Witaj andzia69 dawno nie miałyśmy okazji   :)

Link to comment
Share on other sites

Gabi nam się rozkręca, coraz częściej przemyka coraz bliżej nas, zdarza się jej też pobiegać w grupie psiaków, zaczyna bawić się zabawkami, głównie sznurami. Gdy do niej podchodzę, to ucieka, a jak nie ma gdzie, to drętwieje i opuszcza wzrok. Nie je smaczków, gdy je rozdaję, gdy jej rzucam to też nie, więc nie mam za bardzo czym kusić, ale skoro zauważyła zabawki, to i może smaczki w końcu ruszy.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Sara2011 napisał:

Na konto Gabi wpłynęła deklaracja za luty 20zł od p. Agnieszki, znajomej elik. Bardzo serdecznie dziękuję :) ) ) .

Mariolu w tym samym dniu wysłałam też od Agnieszki kwotę 60,00 zł. Nie dotarła na konto?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Mariolu w tym samym dniu wysłałam też od Agnieszki kwotę 60,00 zł. Nie dotarła na konto?

Witaj Elu. Dotarła, dotarła ale zapisałam tę kwotę u Frezji z padaczką . Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję pani Agnieszce i Tobie za niespodziankę :) ) ).

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Sara2011 napisał:

Witaj Elu. Dotarła, dotarła ale zapisałam tę kwotę u Frezji z padaczką . Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję pani Agnieszce i Tobie za niespodziankę :) ) ).

Aaaa to dobrze, bo tak właśnie sugerowałam na PW, ale nie odpowiedziałaś więc myślałam, że jednak zostawisz to Gabuni, ale jeśli przekazałaś dla Frezji to super. Bardzo wzruszyła mnie historia tej biednej suni.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Tola napisał:

Zaglądam do malusiej, zostawiam głaski:)

Mogę pomóc w ogłaszaniu sunieczki, jak przyjdzie ten czas.

Na pewno przyda się pomoc ale myślę, ze malutka potrzebuje jeszcze chwilę czasu aby bardziej się zsocjalizować z człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Gabi coraz lepiej prezentuje się na zdjęciach, ponieważ otwiera się na świat. Co prawda bardzo małymi kroczkami, ale ważne, że do przodu. Obecnie swobodnie chodzi po domu, wchodzi do kuchni, czy salonu, gdy w nich jesteśmy, podkrada kapcie, bierze je do legowiska i sobie ciamka :) Zaczyna też bawić się z innymi pieskami, jeszcze tydzień temu mogłam oglądać to tylko w kamerze, a od wczoraj mogę być naocznym świadkiem. Niestety boi się zdjęć i gdy nawet nie w ich celu wyciągam telefon, to kończy zabawę i ucieka w kąt. Najchętniej wybiera spanie najbliższe drzwi wyjściowych, ale zaczyna też kłaść się w innych częściach domu, wtedy jednak jest czujna i gdy się zbliżam, to ucieka. Je w mojej obecności, ale z ręki nie weźmie nawet najbardziej pachnącego smakołyka. Tydzień temu zmieniałam jej obróżkę, to podgryzała mi delikatnie rękę i lizała na przemian, tak jakby chciała mi powiedzieć "boję się bardzo, ale ufam Ci". Wychodzi na dwór bardzo chętnie, wraca do domu jako jedna z pierwszych, nie ma problemu z progiem.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...