Jump to content
Dogomania

Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)


Recommended Posts

22 godziny temu, Havanka napisał:

Przed chwilą wpłaciłam na konto Gabi 56 zł z bazarku transportowego. Kiedy już się zameldują, proszę, potwierdź Saro ich odbiór na bazarku. Link w moim podpisie.

Havanko, bardzo ślicznie dziękuję<3. Pieniążki już na koncie Gabi, zaraz wpiszę do rozliczenia oraz na bazarku transportowym . Jeszcze raz dziękuję :))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gabi zaczyna powoli, powoli interesować się światem. Do tej pory sunia wybierała najdalsze miejsce w ogrodzie i tam sobie stała, teraz chodzi już, wącha, czasami nawet przejdzie koło mnie. W domu siedzi głównie pod sofą, kilka razy podeszła powąchać moją rękę. Inne psy toleruje, ale nie szuka z nimi kontaktu, nie bawi się, nie chowa się za nimi np. przed człowiekiem. Mam jednak wrażenie, że oczy Gabi są już inne, nie patrzy tępo w dal, tylko pobłyskują, obserwują.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Sara2011 napisał:

Martwi mnie że ona ani do ludzi ani do innych piesków. Taka biedna samotna na wybiegu.

Jeszcze zbyt mało czasu upłynęło, żeby poczuła się bezpiecznie. To jeszcze dziecko, czuje się zagubiona.  Nie wiemy, co ją spotkało od ludzi, czemu i w jakich okolicznościach znalazła se w schronie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 23.01.2020 o 18:46, szafirka napisał:

Ten jamniko-amstaff, to kochana, radosna, przyjazna sunia, która jest u nas już rok i nikt się w niej nie zakochał :(

Znalazłam ja na fb i gdzieś tam, w komentarzach przeczytałam, ze jest u Szafirki i tak ją tu znalazłam. Ona nie ma ładnych zdjęć, a na profilu kożuchowskich zwierzaków nie ma jej albumu :( Udostępniłam to zdjęcie za kratami :( 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...