Jump to content
Dogomania

Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)


Recommended Posts

Gabi dzisiaj była tą najbardziej przerażoną suczką, musiała być niesiona na rękach, wyrywała się.

Ewidentnie w boksie czuła się o wiele pewniej.

Żeby zaoszczędzić jej stresu została od razu umieszczona w klatce i dopiero tam była zczytywana.

Na pewno potrzeba jej czasu, nie wiadomo ile złego przeżyła w tak krótkim czasie.

 

Sunia zaczęła dzisiaj nowy etap życia, nie będzie już skazana na zimny, przepełniony  boks; Sara2011  - bardzo dziękuję za pomoc tej maluszce  kwiat-ruchomy-obrazek-0015.gif

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gabi jest bardzo przestraszona, cały czas siedzi wbita w kąt. Udało się ją dzisiaj ubrać w szelki i przypiąć leciutką materiałową smyczkę, chociaż drasnęła Piotrka zębami. Na dworze na smyczy robiła piruety, fikołki, w końcu usiadła przy płocie i siedziała tak do końca. Kolację zjadła i wypiła sporo wody, śniadanie też wciągnęła ze smakiem, ale wszystko bez naszej obecności. Zachowanie innych psiaków nie ośmiela jej, wzrok ma wbity w ścianę, tak jakby udawała, że jej nie ma. Myślę, że nie jest to dziczek, tylko bardzo wystraszony sytuacją pies, będzie tylko lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, elik napisał:

Pewnie już dojechały, ale tyle psiaczków na raz dojechało więc szafirka mocno zajęta. Upłynie trochu czasy zanim będą jakieś wiadomości na wątkach.

Sara 2011 proszę o nr konta.

 

26 minut temu, teresaa118 napisał:

Konto

Bardzo serdecznie dziekuję , za chwilkę podeślę :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Tianku napisał:

Dzien dobry :) 

Ciekawe jak psiakom minela noc, pewnie po takim ciezkim dniu spaly jak kamien w ciepelku najedzone

Ja czuje za Gabi wcale nie bedzie zadnym strachulcem :)

 

3 godziny temu, Poker napisał:

Biedna malusia. Musi upłynąć trochę czasu ,żeby zrozumiała , że już nic jej nie grozi.

 

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Strasznie smutne, że taka przestraszona.

 

35 minut temu, Poker napisał:

Jaka ona jest malusia. Biedny skrzacik.

 

7 minut temu, Onaa napisał:

Jaka bidulka.

Sunia na razie bardzo przerażona. Jest malutka, waży może z 5 kg. Dokładnie będzie wiadomo jutro, po wizycie u weta.

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie i ja doczłapałam się do malusiej Gabi.Gdy p.Piotr otworzył drzwi boczne od samochodu to Gabi była wbita w róg klatki nawet nie popatrzyła na mnie.Może przez sekundę ale odwróciła główkę.Ona jest najmniejsza z całego towarzystwa.Gabi potrzeba czasu i przebywania z nią.Może do Hani bardziej się przekona niż do p.Piotra.Trzeba czekać na spokojnie co każdy dzień przyniesie.Już wiadome,że musi opanować smycz.Szkoda,że to nie jest ciepła wiosna,wtedy psiaki więcej czasu przebywają na ogrodzie i się uczą zachowań.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...