Jump to content
Dogomania

Malutka GABI z zamojskiego schronu ma wspaniały, kochający domek :)


Recommended Posts

Dziękuję serdecznie za wpłaty i przepraszam za zaległości we wprowadzaniu rozliczenia.

  • 20zł -p. Agnieszka, znajoma elik /15.05.2020/stała V
  • 20zł -Patrycja96 /11.05.2020/stała VII
  • 30zł -koja /12.05.2020 /stała V
  • 20zł -Livka /21.05.2020 /stała V

Koszyk, Bez, Bukiet - Zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ślicznie dziękuję za wpłaty deklaracji dla Gabi : ) ) )

  • 20zł - Patrycja96 /25.05.2020 /bonus
  • 30zł -bakusiowa /28.05.2020 /stała V

Przelałam 310zł zł za hotelik za V. Dziękuję pięknie fundacji ZEA za sfinansowanie karmy dla Gabuni :)

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Gabi nowe wpłaty deklaracji, serdecznie dziękuję :) ) )

  • 20zł -Dulska /02.06.2020 /stała VI
  • 30zł -certusowa /02.06.2020 /stała VI
  • 10zł -markofix1 /02.06.2020 /stała VI
  • 20zł -Patrycja96 / 03.06.2020 /stała VIII
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie za wpłaty deklaracji dla Gabuni : ) ) )

  • 30zł -koja /08.06.2020 /stała VI
  • 15zł -Ajula /10.06.2020 /stała VI

 

Gabi ma wyróżnione ogłoszenia na Wrocław, Poznań i Zieloną Górę ale póki co telefonów brak.

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję za wpłaty deklaracji dla Gabi.

  • 20zł -Livka /17.06.2020 /stała VI
  • 20zł - p. Agnieszka, znajoma elik /19.06.2020/stała VI

Interesujących telefonów póki co brak, na razie te co były to nie ma nawet sensu o nich mówić.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzwoniła do mnie ostatnio Pani ws Gabi. Rozmawiałyśmy dłuższą chwilę, Pani zastanawia się nad przyjazdem w odwiedziny do suni, ale nie zadzwoniła drugi raz, aby się umówić, więc chyba nic z tego nie będzie. Niestety Pani przyznała, że Gabi jest podobna do jej poprzedniego pieska i chyba chciałaby podobnego również charakterem.

Zakupiłam ostatnio suchą karmę, za którą po raz kolejny zapłaci Fundacja ZEA.

Link to comment
Share on other sites

Gabi jednak miała odwiedziny :) Odebrałam Panią bardzo pozytywnie, zauważyłam, że jest osobą odpowiedzialną i wrażliwą. Przyjechała do Gabi ze smaczkami, starała się nawiązać z nią kontakt, kilka razy pogłaskała. Pani było bardzo przykro, gdy widziała stres Gabi, nie mogła pogodzić się z tym, że są psiaki skrzywdzone, przestraszone z winy człowieka. Kobieta chciałaby jeszcze raz odwiedzić sunię zanim podejmie decyzję. Jeśli się nie zniechęciła po pierwszym spotkaniu, to pewnie przyjedzie znowu w piątek lub sobotę. Trzymajcie kciuki.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję za wpłaty deklaracji dla Gabi :)))

  • 20zł -Dulska /02.07.2020 /stała VII
  • 30zł -certusowa /02.07.2020 /stała VII
  • 10zł -markofix1 /02.07.2020 /stała VII
  • 20zł -Livka / 10.07.2020 /stała VII
  • 15zł -Ajula /06.07.2020 /stała VII
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.07.2020 o 09:08, Tianku napisał:

więc kciuki zaciśniętę :)

Pani była z drugą wizytą , jednak się nie zdecydowała. Pewnie myślała że jak przyjedzie drugi raz to Gabi będzie już odważniejsza, niestety Gabi jakby zatrzymała się w socjalizacji, nie robi postępów. Inne psiaczki równie wycofane się otwierają a ona nie robi postępów.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

Pani była z drugą wizytą , jednak się nie zdecydowała. Pewnie myślała że jak przyjedzie drugi raz to Gabi będzie już odważniejsza, niestety Gabi jakby zatrzymała się w socjalizacji, nie robi postępów. Inne psiaczki równie wycofane się otwierają a ona nie robi postępów.

Szkoda.

Sara, czy nie byłaby korzystna dla Gabi zmiana miejsca  jej pobytu ? Wiadomo , że Szafirki opiekują się nią bardzo dobrze, ale psy często przywykają do sytuacji i trwają w swoich zachowaniach. Zmiana otoczenia, ludzi może wyzwolić zmianę w psychice.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem tego samego zdania co Poker.Widać,że Gabi się zatrzymała i raczej nie robi większych postępów, dlatego dobrze by było zmienić jej przynajmniej na jakiś czas miejsce pobytu.Może zapytaj Anecik o "wakacyjne" miejsce? Doskonale wiem,że u Hani psiaki są pod bardzo dobrą opieką i tu nie chodzi o podważanie kompetencji hoteliku.Znam Hanię i Piotra i wiem ile robią na rzecz psiaków i kotów,dlatego na pewno nie będą mieli nic przeciw aby z nimi  ten temat omówić :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.07.2020 o 21:42, Poker napisał:

Szkoda.

Sara, czy nie byłaby korzystna dla Gabi zmiana miejsca  jej pobytu ? Wiadomo , że Szafirki opiekują się nią bardzo dobrze, ale psy często przywykają do sytuacji i trwają w swoich zachowaniach. Zmiana otoczenia, ludzi może wyzwolić zmianę w psychice.

 

Dnia 21.07.2020 o 15:53, Bogusik napisał:

Jestem tego samego zdania co Poker.Widać,że Gabi się zatrzymała i raczej nie robi większych postępów, dlatego dobrze by było zmienić jej przynajmniej na jakiś czas miejsce pobytu.Może zapytaj Anecik o "wakacyjne" miejsce? Doskonale wiem,że u Hani psiaki są pod bardzo dobrą opieką i tu nie chodzi o podważanie kompetencji hoteliku.Znam Hanię i Piotra i wiem ile robią na rzecz psiaków i kotów,dlatego na pewno nie będą mieli nic przeciw aby z nimi  ten temat omówić :)

 

Dnia 23.07.2020 o 22:34, Tola napisał:

Ja tez rozmawiałam z Hanią, bo wysyłała mi zdjęcia Reszki i Nuki. U Nuki widać poprawę  wzachowaniu i wg Hani sunia będzie jeszcze przytulakiem.

A Gabi nadal nie potrzebuje kontaktu, unika człowieka:(

Pomyślę o tym, może faktycznie wstrząs dobrze by Gabi zrobił.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za zaległości w uzupełniania wpłat.

Oto najnowsze wpłaty, serdecznie dziękuję :).

  • 30zł -koja /15.07.2020/stała VII
  • 20zł -Patrycja96 /16.07.2020/stała IX + bonus
  • 20zł -p.Agnieszka, znajoma elik /16.07.2020/stała VII
  • 30zł -bakusiowa /30.07.2020/stała VI
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sara2011 napisał:

 

 

Pomyślę o tym, może faktycznie wstrząs dobrze by Gabi zrobił.

Ja akurat nie jestem zwolenniczką takich zmian i  przeprowadzek, zwłaszcza  wylęknionych psów, ale rozumiem, że czasami to może być jedyna szansa.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za wpłaty deklaracji dla Gabi :))).

  • 20zł -Patrycja96 /03.08.2020/stała X
  • 20zł -Dulska /03.08.2020 /stała VIII
  • 30zł -certusowa /03.08.2020 /stała VIII
  • 10zł -markofix1 /03.08.2020 /stała VIII
  • 15zł -Ajula /03.08.2020 /stała VIII
  • 15zł -Patrycja96/ 04.08.2020 /stała IX
  • 20zł -Patrycja96 /05.08.2020 /bonus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...