Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Przed chwilą, maga56 napisał:

ale ja zajrzałam do swojej reklamówki  i wszystko jest w jak najlepszym  porządku  ..dziękuję

93089671-welpe-chihuahua-zeichentrickfigur-hund-isoliert-auf-weißem-hintergrund.jpg

Łaaaałłłł ale śliczny piesio  :)  Prawie taki, jak nasza Pimpeta  :)

Dzięki za wiadomość  :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.02.2020 o 19:52, elik napisał:

Paczkę nadałam i żeby zastała Cie na pewno, w gratisie dopłaciłam do priorytetu, a że to niewielka kwota, nie ma o czym mówić. Przynajmniej mamy pewność (odpukać), że dotrze zanim wyjedziesz :)

dotarla juz wczoraj z rana, w calosci jest wszystko, dziekuje bardzo:) moge spokojnie jechac w sobote :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

No Pimpeta dziś duzo lepiej bo już ma usmiech , nie od ucha do ucha jak zwykle ale juz nie smutnie opuszczone kaciki jak po operacji czyli jestśmy na dobrej drodze.  czyli został dług i Lala z guzem jako nastepna do krojenia. jak patrzę na Pimpetę to bym ją zacałowała na smierć , co na nią spojrzę to ją coraz bardziej kocham a ona kocha Gusięspacer.png

Link to comment
Share on other sites

teraz Gusia z Pimpetą to najlepsze koleżanki nawet Bonita juz na nią nie warczy , no śpią przytulone i ciągle sie buziaczkują tak ze gusia zyskała na tym ze jest Pimpeta a Bonię to utemperowało że nie jest najważniejsza i wszystko jej wolno , jest teraz grzeczna. Dziwne że psy okazuja uczucie przez takie buziaki , Pimpeta wręcz adoruje Gusięspacer.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...