Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

Nie wiem po co ten zadziorny ton. Nie ma nicku i nie musisz przytaczać mojego postu, bo ja nie zamierzam dopisać i kłamać, że byłaś zapisana. To nie w moim stylu. Fanty wysłane, a chyba to najważniejsze. Wystarczyło zwyczajnie zapytać. Zapisałam, że opłata wyniosła 7,76 zł, a umknęłaś mi przy wpisaniu do kogo poszły paczki.

przepraszam2.jpg

EDIT

Musze się wycofać z tego co napisałam. Twoja paczka dopiero dzisiaj zostanie nadana.
14.02. wypisałam list przewozowy i zapłaciłam, stąd napisałam, że wysyłka kosztuje 7,76, ale ten kiosk z którego miałam wysłać w soboty jest czynny tylko do godz. 13-tej i zwyczajnie nie zdążyłam. Gdy dzisiaj naskoczyłaś na mnie, popatrzyłam na I stronę i jak zobaczyłam kwotę nadania, sprawdziłam i byłaś w paczkach wysłanych. Z emocji zapomniałam, że 3 ostatnie pozycje, to zapłacone, ale nie wysłane. Wyślę je dzisiaj, bo są zapakowane i zapłacone, tylko zanieść do kiosku. Za godzinę będą wysłane.

Naskoczyłam :O Wypisuję się z dalszej dyskusji.

Link to comment
Share on other sites

Uxmal mozesz przyjśc pod koniec tygodnia w czwartek mam badania i lekaeza myśle ze do 16 się wyrobię i zapraszam w piątek zaoraszam cały dzień sobota cały dzień niedziela cała to wybierz kiedy przyjdziesz ty będziesz brała też fanty dla Rozi. a jo37 chyba sama odbiera nie wiem. wiem ze Nesiowata to zawsze sama przychodzi po fanty jeszcze sie nie zgłosiła.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, themagda napisał:

Uxmal mozesz przyjśc pod koniec tygodnia w czwartek mam badania i lekaeza myśle ze do 16 się wyrobię i zapraszam w piątek zaoraszam cały dzień sobota cały dzień niedziela cała to wybierz kiedy przyjdziesz ty będziesz brała też fanty dla Rozi. a jo37 chyba sama odbiera nie wiem. wiem ze Nesiowata to zawsze sama przychodzi po fanty jeszcze sie nie zgłosiła.

Oki,  to się odezwę.Narazie jutro idę do lekarza,  bo się przeziębiłam .  Ale do soboty muszę być na nogach. Więc  w niedzielę bym chętnie przyszła do Ciebie. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, beataczl napisał:

prosba-czy jutro moze do mnie wyjsc paczka? bo jesli nie to prosze o nie wysylanie ,dopiero po moim powrocie

Paczkę nadałam i żeby zastała Cie na pewno, w gratisie dopłaciłam do priorytetu, a że to niewielka kwota, nie ma o czym mówić. Przynajmniej mamy pewność (odpukać), że dotrze zanim wyjedziesz :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Babcia Ania napisał:

Dobry wieczór.

Eliku, zrobiłam przelew uzupełniający: 4 zł wyrównanie za wysyłkę paczki + 20 zł dla Pimpety = 24 zł.

Zgodnie z tym co pisałam w PW, proszę Cię o doliczenie te 20 zł do konta Pimpety.

 

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru> :))

Będzie jak sobie życzysz, Pimpeta dostanie od Ciebie 20,00 zł   :)

Bardzo dziękuję  i w3zajemnie miłego wieczoru  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj po południu powędrowały jeszcze paczuszki do:

  • dog193     -  opłata   7,76 zł
  • beataczl   -  opłata 18,00 zł
  • anica         -  opłata   7,76 zł
  • Gabi79      -   opłata   7,76 zł 

Bardzo proszę o wiadomość, gdy dotrą do adresatek  :)

Dziękuję  :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, themagda napisał:

Elik jak ten piesek co go operowałaś?

Dziękuję, że pytasz  :) Już prawie jednakowo korzysta z obu łapek. Jeszcze czasem utyka na tą łapkę, ale to chyba tylko z przyzwyczajenia, niż faktycznie z potrzeby.

W tym tygodniu umówimy się na kontrolne RTG tej łapki, żeby mieć pewność, że rekonstruowane ścięgna jest ok.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

No Pimpetka już po i poszło dobrze miała szytą otrzewną , miesnie no i skórę ale chirurg powiedział ze zeszył na fest i nie powinno puscić . Mam nadzieję ze będzie ok , teraz tylko ten guz Lali i ten polip w tchawicy a ona ma 16-ty rok zycia czyli stareńka jest bardzo czy da rade 2 operacje , czyli już z Lalą będzie 7 operacji i nawet wet powiedział ze to dziwne nawet jesli pieski zaniedbane to aż tyle operacji jest zastanawiajace , no ale znów na krechę będzie wszystko , dzie,ki temu bazarkowi znów mogłam mieć odroczoną płatnośc  bo spłaciłam tamtą operację  dzieki wam. Bardzo dziękuję i Pimpetka dziękuje mimo że nie sama a przeze  mnie teraz juz będzie zdrowa. I mam nadzieje ze Lala da radę , robi się stara , całe dnie spi i mało je schudła bardzo , nawet raz odmówiła spaceru co u niej niewyobrażalne bo bardzo lubi spacery , jeszcze raz dziekuję bardzo za pomoc .

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, themagda napisał:

No Pimpetka już po i poszło dobrze miała szytą otrzewną , miesnie no i skórę ale chirurg powiedział ze zeszył na fest i nie powinno puscić .

Cieszę się, że dobrze poszło.

Jakby był jakiś bazarek dla Pimpety, to poproszę o info.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...