Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

Gabryniu kochana, wybacz, jeszcze ich nie naszłam. Choinka nadal stoi na 2-ch pudłach pod pięknistym bordowym obrusem. Poniedziałek lub wtorek pożegnamy choinkę i jest nadzieja, że w którymś pudle są te porcięta  :)  Jeśli są to je spomiaruję i zapodam wymiary. Jeśli będą dobre, to są Twoje, bo jak na razie nikt się nimi, oprócz Ciebie, nie interesował.

Nie ma sprawy, poczekam cierpliwie 

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam taki maleńki wisiorek , czy moze ktoś by kupił jeszcze dla Pimpety na dług , jeśli ktoś zechce to Ela go wstawi. to jest maleńkie może byc na zawieszce lub samo do łańcuszka. Dajcie znać jak ktoś takie maleńkie lubi.  chciałam skasować te nieostre zdjecia ale nie umiem.

20200209-112353.jpg20200209-113251.jpg20200209-113320.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, themagda napisał:

chciałam skasować te nieostre zdjecia ale nie umiem.

Trzeba zaznaczyć zdjęcie, które chcesz skasować i skasować klawiszem z klawiatury <Delete> albo myszką. Ale wstawiając zdjęcia trzeba robić  odstępy pomiędzy nimi, bo teraz to zaznaczysz wszystkie zdjęcia za jednym zamachem..

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, beataczl napisał:

prosze 100 w kt i 108 w cw.

bardzo mi sie podoba wisiorek ten bucik :) wystawcie go na bazarku

 

Przed chwilą, beataczl napisał:

i nr 131 w cw prosze

Witaj ponownie   kwietki-Kopia.jpg  i bardzo dziękuję za dodatkową licytację  :) 

Już zanotowane  :)             

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, AlfaLS napisał:

Elik, zmień tytuł. Może ktoś się zastanawiać nad zakupami i się nie zorientuje, że to już dziś jest koniec...

Dziękuję za słuszną uwagę.

Myślałam o tym, ale dzisiaj od rana dogo było niedostępne.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Aska7 napisał:

35 jeszcze poproszę i kolczyki wydziergane w nerwach : )

Super  :)  Oby jak najwięcej takich klientów na moich bazarkach    gitarzysta.gif

Już notuję nr 35, a kolczyki jeszcze nie mają ustalonej ceny. Poproszę themagda, żeby ustaliła  :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...