Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

8 godzin temu, elik napisał:

Witam serdecznie i  podaję  :)

125. Oryginalna bluzeczka.

       ramiona 37 cm,   pachy 42 cm,   dł. rękawa 58 cm,    dł. całkowita    67 cm

         C.W.  -   5,00 zł

           20191108-131540.jpg     20191108-131556.jpg

          Czarny materiał (przepiękna głęboka czerń) ma wzorzystą apreturę. Oba materiały dają się lekko rozciągać. Wielkość dekoltu można regulować zasuwając lub rozsuwając zamek.

           20200127-140744.jpg

144. Elegancka torebka z materiału (chyba satyna) z wieloma kieszonkami wewnątrz i na zewnątrz, a wszystkie zamykane za suwak.
        Rzemyczek z karabinkiem do wpięcia kluczy, żeby się nie gubiły w czeluściach torebki.

        Przód i tył torebki ma kształt prostokąta o wymiarach 28x22 cm, bok torebki to prostokąt zwężający się górą 13x7x22 cm, dno torebki to prostokąt 13x30 cm.
        C.W. –  10,00 zł

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

A da się ta bluzeczkę jakoś tak rozpiąć, naciągnąć albo coś w tym stylu żeby w biuście na 99 była? Kurcze, bardzo mi się podoba ale chyba za mała jest... :-(.

Nad torebką pomyslę :-). W jakim ona jest ogólnie stanie? Bardzo dobrym, dobrym?

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, AlfaLS napisał:

Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

A da się ta bluzeczkę jakoś tak rozpiąć, naciągnąć albo coś w tym stylu żeby w biuście na 99 była? Kurcze, bardzo mi się podoba ale chyba za mała jest... :-(.

Nad torebką pomyslę :-). W jakim ona jest ogólnie stanie? Bardzo dobrym, dobrym?

Obawiam się że to spora różnica 84 - 90 i nawet jeśli da się tak rozciągnąć, to nie będzie się ładnie prezentować. Bluzeczka bardzo efektowna, ale zbyt obcisła może nie być tak efektowna.

Natomiast torebka jest nowiutka.  Co prawda nie ma metki, ale widać, że nie była noszona.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, elik napisał:

Obawiam się że to spora różnica 84 - 90 i nawet jeśli da się tak rozciągnąć, to nie będzie się ładnie prezentować. Bluzeczka bardzo efektowna, ale zbyt obcisła może nie być tak efektowna.

Natomiast torebka jest nowiutka.  Co prawda nie ma metki, ale widać, że nie była noszona.

Ok :-).  Bardziej chyba liczyłam, że może ten zameczek da się dalej rozpiąć i tam jest jakiś zapas ale jak jest za mała to za mała. Muszę to przeżyć...

To w takim razie poproszę torebkę za wywoławczą :-).

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, AlfaLS napisał:

Ok :-).  Bardziej chyba liczyłam, że może ten zameczek da się dalej rozpiąć i tam jest jakiś zapas ale jak jest za mała to za mała. Muszę to przeżyć...

Jeszcze jutro sprawdzę jak to jest z tym zameczkiem i dam znać

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, dog193 napisał:

Ja tylko ze sprostowaniem, nr 81 chciałam za wywoławczą :)

Witam cieplutko i oczywiście przyznaję mój błąd. Zaznaczyłam, że za CW, ale paluch  zamiast w 5, stuknął w 6.    Już poprawiam.  Bardzo  przepraszam i dziękuję za uwagę  :)

Link to comment
Share on other sites

Z zaproszenia zaglądam:) Oj Elu ale się narobiłaś przy tak dużym bazarku i tylko ten to zrozumie, co je sam robi :) Okrutnie mozolna praca... Ale co się nie robi aby pomóc tym bidusiom w potrzebie...

Poproszę nr 13 w opcji KT i mam pytanie co do nr 34 - wisiorek z czarnymi onyksami.Czy jest na rzemyku ? Jeżeli tak,to jaka jest długość?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bogusik napisał:

Z zaproszenia zaglądam:) Oj Elu ale się narobiłaś przy tak dużym bazarku i tylko ten to zrozumie, co je sam robi :) Okrutnie mozolna praca... Ale co się nie robi aby pomóc tym bidusiom w potrzebie...

Poproszę nr 13 w opcji KT i mam pytanie co do nr 34 - wisiorek z czarnymi onyksami.Czy jest na rzemyku ? Jeżeli tak,to jaka jest długość?

Witam Cie Boguniu i serdecznie dziękuję za przybycie i miłe słowa  :) Tym milsze, że od osoby, która sama robi często duże bazarki   gif_merci.gif

Poz. 34 - wisiorek z czarnymi onyksami jest na rzemyku i jeśli Cię interesuje, to długość może być taka, jaką sobie zażyczysz :)

Biegnę zanotować poz. 13, niebieską bluzeczkę.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Witam Cie Boguniu i serdecznie dziękuję za przybycie i miłe słowa  :) Tym milsze, że od osoby, która sama robi często duże bazarki   gif_merci.gif

Poz. 34 - wisiorek z czarnymi onyksami jest na rzemyku i jeśli Cię interesuje, to długość może być taka, jaka sobie zażyczysz :)

Biegnę zanotować poz. 13, niebieską bluzeczkę.

Dziękuję za  odpowiedź :) Z wisiorka jednak zrezygnuję bo jednak trudno mi ocenić nie mając go w ręku,czy będzie mi pasował do bluzki i żakietu. Zalicytuję ubranko z polaru nr 87 za 10zł

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Dziękuję za  odpowiedź :) Z wisiorka jednak zrezygnuję bo jednak trudno mi ocenić nie mając go w ręku,czy będzie mi pasował do bluzki i żakietu. Zalicytuję ubranko z polaru nr 87 za 10zł

Jeśli wisiorek miałby być do czegoś konkretnego, to faktycznie najlepiej byłoby go przymierzyć  :)
Notuje w takim razie poz. 87. Dziękuję bardzo  :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...