Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

Dodany nowy fant

33 A. Wisiorek - bucik z koralików na miedzianym drucie.

        CW - 15,00 zł

        bucik1.jpg      bucik2.jpg

 

16 minut temu, beataczl napisał:

prosze w cw :)

Pięknie dziękuję i lecę zanotować     biegne.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Babcia Ania napisał:

Poproszę jeszcze:

13 A. Lniany żakiet. - za KT

17. Sweter brązowo-wiśniowy. - za KT

21. Sweter miły w dotyku w pistacjowym kolorze, - za KT

 

Ojjjj bardzo lubię takie powroty  :) 

Biegnę zanotować     biegnie.jpg

Link to comment
Share on other sites

Część fantów  nr od 1do 51, których nazwa zaznaczona jest na czerwono, znajduje się u themagda.  
Jest możliwy odbiór tych fantów osobiście u themagda, która mieszka w Warszawie koło Hali Mirowskiej. Zainteresowanym odbiorem fantów u themagda podam na PW nr Jej telefonu celem uzyskania dokładnego adresu i uzgodnienia terminu odbioru.

Prosimy do poniedziałku do godz. 19-tej, tu na wątku zgłosić kto chce odebrać fanty osobiście u themagda. Pozostałe fanty we wtorek zostaną wysłane na mój adres. Kto nie zgłosi odbioru osobistego otrzyma fanty w przesyłce pocztowej. 

Należność za fanty, bez względu na sposób ich otrzymania proszę przelać na konto, które podam wraz z rozliczeniem bazarku na PW. Postaram się zrobić to jeszcze dzisiaj, najpóźniej jutro.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny napiszcie kto odbierze osobiscie w Warszawie bo nie wiem kto jest z Warszawy i by sobie tu zabrał na miejscu a co wysyłać do elik, . Pimeta zle mi ooddycha rzęzi przeziębiła mi sie a dzis znów ja wziełam na spacery . Jutro będzie siedzieć w domu , niech sie wygrzeje biedulka. 

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, themagda napisał:

Pimeta zle mi ooddycha rzęzi przeziębiła mi sie a dzis znów ja wziełam na spacery . Jutro będzie siedzieć w domu , niech sie wygrzeje biedulka. 

Dużo zdrowia dla Pimpety. Niech nie straszy dolegliwościami.

Wygląda na to, że wygrałem słoniki, hurra:)

Link to comment
Share on other sites

Część fantów  nr od 1do 51, których nazwa zaznaczona jest na czerwono, znajduje się u themagda.  
Jest możliwy odbiór tych fantów osobiście u themagda, która mieszka w Warszawie koło Hali Mirowskiej. Zainteresowanym odbiorem fantów u themagda podam na PW nr Jej telefonu celem uzyskania dokładnego adresu i uzgodnienia terminu odbioru.

Prosimy do poniedziałku do godz. 19-tej, tu na wątku zgłosić kto chce odebrać fanty osobiście u themagda. Pozostałe fanty we wtorek zostaną wysłane na mój adres. Kto nie zgłosi odbioru osobistego otrzyma fanty w przesyłce pocztowej. 

Należność za fanty, bez względu na sposób ich otrzymania proszę przelać na konto, które podam wraz z rozliczeniem bazarku na PW. Postaram się zrobić to jeszcze dzisiaj, najpóźniej jutro.

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z regulaminem bazarku, fanty wysyłam listem poleconym lub w paczce za pośrednictwem P.P.

Jeśli ktoś chce inną formę przesłania, proszę wyrazić to na wątku.


Do wysyłki przez kiosk RUCH-u potrzeba:

adres kiosku, w którym będzie odbiór paczki  -  w razie potrzeby  znajdę
adres e-mail
nr telefonu
imię i nazwisko
adres zamieszkania

Na adres e-mail przyjdzie zawiadomienie, że paczuszka już jest w wybranym kiosku i będzie tam czekać na odbiór przez 5 dni.

Na telefon przyjdzie SMS z numerem kodu, który upoważni do odbioru paczuszki.
Dotychczas nigdy nie musiałam pokazać tego kodu, wystarczyło, gdy powiedziałam go z pani z kiosku.  Może więc ktoś znajomy odebrać paczkę.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Część fantów  nr od 1do 51, których nazwa zaznaczona jest na czerwono, znajduje się u themagda.  
Jest możliwy odbiór tych fantów osobiście u themagda, która mieszka w Warszawie koło Hali Mirowskiej. Zainteresowanym odbiorem fantów u themagda podam na PW nr Jej telefonu celem uzyskania dokładnego adresu i uzgodnienia terminu odbioru.

Prosimy do poniedziałku do godz. 19-tej, tu na wątku zgłosić kto chce odebrać fanty osobiście u themagda. Pozostałe fanty we wtorek zostaną wysłane na mój adres. Kto nie zgłosi odbioru osobistego otrzyma fanty w przesyłce pocztowej. 

Należność za fanty, bez względu na sposób ich otrzymania proszę przelać na konto, które podam wraz z rozliczeniem bazarku na PW. Postaram się zrobić to jeszcze dzisiaj, najpóźniej jutro.

Odbiorę osobiście od themagdy  fanty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Moje fanty wychodzą mi za 90.00 a nie 80.00

 

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Jeszcze 34A za 10.00

przepraszam2.jpg  

Po północy zdarza się zmęczenie materiału  :)   Mózg już odmawia posłuszeństwa  :)  Dopisałam oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...