Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

Jestem juz po spacerzePimpeta pięknie szła alepo pewnym czasie chciała do nosidełka i niosłam pogoda super jest chyba z 5 stopnie na plusie i słoneczko jak na wiosnę..Na moje odczucejest 5 z + a wedłóg interii +6 nie chce mi się isć na balkon sprawdzać jak jest ale ciepło i słonecznie  https://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-warszawa,cId,36917

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje ze mnie wspomagacie jeszcze zrobię wisiorki jak juz sie odkuję i kupię srebra , na razie bede robić miedziane . 

Uxmal jakiej długości chcesz zawieszkę 

Radek na pewno wraca do zdroia bo na spacerze napadła na obcego psa wielkości duzego haskiego , czyli siły jej wracają najgorzej że dużo je , karmiłam je a ona potem biegiem do miski z suchym na poprawkę wiec michę usunęłam bo ona już bardzo pulchna . chirurg co ją operował powiedział ze ma w brzuszku bardzo dużo tłuszczu

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, themagda napisał:

Dziekuje ze mnie wspomagacie jeszcze zrobię wisiorki jak juz sie odkuję i kupię srebra , na razie bede robić miedziane . 

Uxmal jakiej długości chcesz zawieszkę 

Yyyyy nie wiem.

Zmierzę swoją ulubioną długość i dam znać. 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, uxmal napisał:

Poproszę za cw.Widzialam go w realu. Jest piękny 

34.  Srebrny wisiorek z czarnymi onyksami.

          Srebro próby 999.  Wymiary 6 x 3,7cm.        

          CW  -  60,00 

Uxmalku kochany dzięki wielkie.
Wyściskałabym Cię za ten zakup, ale tylko całuska wirtualnego mogę wysłać  :)  buziaczki-2.jpg

Lece zanotować z ogromna radością     biegnie.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Plaster1 napisał:

Tak dokładnie te buciki. Proszę jeszcze dodać pozycję 90- kubraczek za kup teraz;)

Witam ponownie i dziękuję za dodatkowy zakup.

Przykro mi, ale niestety nie mam fantu nr 106    20190811-091044.jpg  Nie zauważyłam, że ostatni został wylicytowany na poprzednim bazarku. Bardzo Cię przepraszam.
 

W zamian mogę zaproponować w tej samej cenie, a większy obrus fant nr 105   20190811_091126.jpg.620014325fab68a1eb92a11740e21fa0.jpg

   

        

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Jo37 napisał:

Poproszę o wysyłkę zwykłym listem chyba, że zrobimy wspólną wysyłkę osób z Warszawy. 

Bardzo dobry pomysł :)    Jestem za, a nawet przeciw  :) :)

Wysyłka listem zwykłym dotyczy torebki, natomiast kurtkę p/deszczową odbierzesz osobiście od themagda, tak?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, themagda napisał:

Radek na pewno wraca do zdroia bo na spacerze napadła na obcego psa wielkości duzego haskiego , czyli siły jej wracają najgorzej że dużo je

Zupełnie jak nasz Gajulec:) Jak Gajka jest za spokojna na spacerach zaczynam się niepokoić.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Gabi79 napisał:

Eluniu, udało Ci się zmierzyć dżinsy nr 127?

Gabryniu kochana, wybacz, jeszcze ich nie naszłam. Choinka nadal stoi na 2-ch pudłach pod pięknistym bordowym obrusem. Poniedziałek lub wtorek pożegnamy choinkę i jest nadzieja, że w którymś pudle są te porcięta  :)  Jeśli są to je spomiaruję i zapodam wymiary. Jeśli będą dobre, to są Twoje, bo jak na razie nikt się nimi, oprócz Ciebie, nie interesował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...