Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY. ROZLICZONY Znowunowy bazarek dla bardzo potrzebujących psiaków. <PIMPETA po operacji> 24.01. - 9.02.2020 r. godz. 21:00


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, themagda napisał:

ja dawno juz z psami latałm obudzona 6 rano jak w zwykły dzień w neraach jestem bo Pimpeta ma tą operację we wtorek o 12.30 a ja będę przezywać już od dziś a nawetod wczoraj juz jestem podminowana i marnie sypiam.

Bardzo dobrze Cię rozumiem, bo ja przed wczorajszą operacją Albinka nie mogłam sobie miejsca znaleźć już od wtorku, kiedy to już wiedziałam, że Albinek będzie miał operację.
Trzymam kciuki za Pimpetę.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, themagda napisał:

Elik a Albinek ma szmal na operację czy nie?

Dobre duszyczki już wpłaciły i dzisiaj, kiedy dostałam fakturę, mogłam od razu zapłacić. Operacja + badania + wycinek do bad. histopatologicznego kosztowały 474,00 zł.

Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim wspomagającym Albinka   dzi-kuj-2.jpg

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, themagda napisał:

może tylko podrzucę  Pimpeta smutna nie ma uśmiechu , chora jest i przytula sie stale do Gusi pimpi-i-gusia.jpg

Obie sunie są bardzo słodkie. Faktycznie Pimpeta ma smutną minkę  :( Już wkrótce poczuje się lepiej. Trzymajcie się!

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, tatankas napisał:

Idziesz do sklepu i nic nie kupujesz,nie jesteś klientem,a pracownikiem :P hop ;)

 

3 godziny temu, Kamila Proc napisał:

ciekawe

 

1 godzinę temu, ewu napisał:

Zapraszamy:)

 

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

i znowu podniose

 

11 minut temu, Kamila Proc napisał:

a ja podnosze z nadzieja, ze bedzie dobrze

Witajcie Kochani, Pracownicy !    kciuki-ok-8.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Kamila Proc napisał:

ja troche

Mi od wstania do pełnego obudzenia też potrzeba trochę czasu. 

5 godzin temu, themagda napisał:

dzień w neraach jestem bo Pimpeta ma tą operację we wtorek o 12.30 a ja będę przezywać już od dziś a nawetod wczoraj juz jestem podminowana i marnie sypiam.

Zaciskam kciuki i ślę dobre myśli. 

10 minut temu, elik napisał:

Obie sunie są bardzo słodkie. 

Aż się ciepło na sercu robi. 

5 minut temu, elik napisał:

To jest nas dwie :)

Też dołączyłem. 

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Plaster1 napisał:

Witam, poproszę numerki 94, 107 i 119 za cenę wywoławczą.

Witam serdecznie pierwsza w dniu dzisiejszym Klientkę i serdecznie dziękuję za pomoc dla psiaczków    kwiatki-2.gif   

Z przyjemnością biegnę zanotować   biegnie.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, rozi napisał:

Piękny bazar. Piękne te miedziane biżuty.

Gusia cudna, znam, ale Pimpeta faktycznie rozwala  :))

Witaj rozi   :) Miło, że wpadłaś  :)  Pimpeta jest faktycznie rozbrajająca. Wyraz jej pysia rozczula.

Link to comment
Share on other sites

jak juz wyzdrowieje to będzie miała usmiech jak na pierwszym zdjeciu teraz jej sie kaciki ust tak nie podnoszą a czasem opadają . byle do wtorku bo ja w gorszym stanie psychicznym niz Pimpeta tak się denerwuję tą operacją. Ale widziałam cenę tej operacji pieska Elik gdzie tak tamnieo robią w Warszawie to zjadaja człowieka żywcem operacja 500 juz wydałam 120 na badania i Usg 2 razy plus wizyta a po operacji 2 wizyty z lekami i zdjecie szwów na razie wet jest na tyle ludzki ze robi na krechę i znów bedzę miała dług. ale co tam byle Pimpeta była zdrowa. 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, themagda napisał:

jak juz wyzdrowieje to będzie miała usmiech jak na pierwszym zdjeciu teraz jej sie kaciki ust tak nie podnoszą a czasem opadają . byle do wtorku bo ja w gorszym stanie psychicznym niz Pimpeta tak się denerwuję tą operacją. Ale widziałam cenę tej operacji pieska Elik gdzie tak tamnieo robią w Warszawie to zjadaja człowieka żywcem operacja 500 juz wydałam 120 na badania i Usg 2 razy plus wizyta a po operacji 2 wizyty z lekami i zdjecie szwów na razie wet jest na tyle ludzki ze robi na krechę i znów bedzę miała dług. ale co tam byle Pimpeta była zdrowa. 

Operacja była w Gliwicach. W mniejszych ośrodkach zazwyczaj, choć nie zawsze, jest nieco taniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...