Jump to content
Dogomania

Suka z długą cieczką


3xitowa

Recommended Posts

Witam :)

Posiadam sukę Husky i mamy z nią problem, na początku Września urodziła szczeniaki (przypadkowe złączenie się z naszym drugim psem) wcześniej swoje pierwsze szczenięta urodziła w Lutym, ostatnio na początku Grudnia (okolice 12 -14) Zaobserwowaliśmy jej dziwne zachowanie i napalonego na nią samca ale nie leciała jej krew, przed świętami zaczęła krwawić jak na cieczkę przystało, i do tej pory jej się to nie skończyło, co mi i mojemu partnerowi wydaje się dosyć długim okresem czasu, jak na cieczkę, czy możliwe że po takiej ilości szczeniąt w jednym roku coś może być z nią nie tak? Bardzo się o nią martwię a nie znalazłam nic na ten temat, dodam że nie chce praktycznie jeść suchej karmy i pije mało wody :( 

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, 3xitowa napisał:

Bardzo się o nią martwię a nie znalazłam nic na ten temat, dodam że nie chce praktycznie jeść suchej karmy i pije mało wody :( 

Rzeczywiście - bardzo,ale to bardzo się martwisz o sunię,szczególnie,że bezlitośnie pozwalasz na rodzenie szczeniąt - co kilka miesięcy.To bardzo okrutne i nieodpowiedzialne podejście.

Idz z suką do weterynarza,jest prawdopodobne,że ma ropomacicze,a to śmiertelnie groźne schorzenie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...