Jump to content
Dogomania

BRUNO, TERAZ MANIEK WE WŁASNYM DOMU :) Cała reszta to już przeszłość ... :)


Livka

Recommended Posts

15 minut temu, Havanka napisał:

Od początku byłam zauroczona Dredziem, jest naprawdę piękny ! Jedynie stan futerka można trochę poprawić. Anula serwuje swoim podopiecznym omega3+6+9. Może i Dredziowi zafundować ten suplement?

Olekardin-Omega 3+6+9+E

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Livka napisał:

Gabrysiu jak wstawić zdjęcia z WhatsAppa ?

Wiesz?

Ja zapisuję na swoje konto na gmail zdjęcia klikając UDOSTĘPNIJ, potem PRZEŚLIJ DO ZDJĘĆ, potem zapisuję na laptopie i wstawiam przez fotosik.pl

Jak coś wyślij mi na WhatsAppa 697509994

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Gabi79 napisał:

Ja zapisuję na swoje konto na gmail zdjęcia klikając UDOSTĘPNIJ, potem PRZEŚLIJ DO ZDJĘĆ, potem zapisuję na laptopie i wstawiam przez fotosik.pl

Jak coś wyślij mi na WhatsAppa 697509994

Dziękuję kochana :)

Jakoś sobie poradziłam :)

Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Livka napisał:

Witam Was dobre duszki tego wątku :)

Postanowiłam nadać nowe imię Dredziowi.

Od dziś nasz misiak to Bruno :)

Jak Wam się podoba ?

Mnie się podoba. Dredzik już do niego nie pasuje, niech się przyzwyczaja do nowego imienia, bo już wkrótce sierść mu sie poprawi a po dredach nie będzie śladu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Info z hoteliku :

Cytat

Cześć myślę ,że Bruno bardzo dobrze do niego pasuje . U nas wszystko dobrze, trochę luźniejsza kupa dzisiaj z rana była ,ale to oczywiście normalne przy zmianie karmy . Bruno na spacerach już coraz bardziej się rozkręca , pewniej idzie na smyczy , wszystko podlewa , dosłownie co 3 kroki podnosi łapę i znaczy . No i zaczął mnie zauważać , bo między tymi siknięciami podchodzi do mnie na głaski. Kilka razy widziałam jak trzepał głową , zajrzałam do uszu i wyglądają całkiem czysto ,ale jutro wet dokładnie im się przyjrzy

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...