Jump to content
Dogomania

BRUNO, TERAZ MANIEK WE WŁASNYM DOMU :) Cała reszta to już przeszłość ... :)


Livka

Recommended Posts

Wklejam pierwsze wieści:
Cytat

Dredzik dojechał jest spokojny , nie o wystraszony ,ale nie ma tragedii . Pochodziłam z nim na smyczy po ogrodzie , szedł głównie z nosem przy ziemi , wąchał każdy fragment . Było już ciemno więc nie robiłam zdjęć ,bo nie chciałam go straszyć lampą. Dopiero we wtorek ,najdalej w środę będę miała wolny boks wewnętrzny dla niego ,dlatego teraz jest w kojcu zewnętrznym.

Co do zapachu to jest dość intensywny

W książeczce ma imię mim , szczepienie przeciwko wściekliźnie ważne do 22.05.20

Ma też czip , nie ma szczepienia przeciwko wirusówkom oraz żadnego odrobaczenia

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Livka napisał:

Tak właściwie to tego nie wiem ...

Zobaczymy co powie, jaki jest stan Dredzia i czy da radę sama go ogarnąć .

mojego Kapsla wiozła do SPA a przy Korim nie pamietam....pewnie wszystko zalezy od stanu sierści,jak będzie dramat to raczej będzie trzeba do SPA

Podczytuje cały czas wątek i kibicuje Dredzikowi ;)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

mojego Kapsla wiozła do SPA a przy Korim nie pamietam....pewnie wszystko zalezy od stanu sierści,jak będzie dramat to raczej będzie trzeba do SPA

Podczytuje cały czas wątek i kibicuje Dredzikowi ;)

Witam Cię kiyoshi :)Cieszę się, że zajrzałaś i kibicujesz :)

Uzgodniłam z Dexterką, że jutro zobaczy co da się zrobić z sierścią.

Jest mocno sfilcowany, na żywo to pewnie wygląda jeszcze gorzej nie mówiąc o zapachu.

Nie wiemy jak wyglądają uszy, pazurki.

SPA może być nieodzowne ...

 

Link to comment
Share on other sites

Nie poznałam dzisiaj Dredzika, bo wyszedł gładki, bez tych wielkich wiszących kołtunów i z bliska wydal mi się innym psem;)

 Zaskoczył mnie też pozytywnie, bo po wyprowadzeniu z boksu  odzyskał jakby siły i nadzieję - śmiało szedł na smyczy, wszedł bez problemu  do budynku, dawał się głaskać, podchodził do nas i pracowników.

Trzeba było mu pomoc w wejściu do klatki, ale zrobił to chętnie, w ogóle cały Dredzik mówił " na wszystko się zgadzam, tylko mnie zabierajcie".

 

Dredzik zaczął nowe życie;  Livka -  bardzo Ci dziękuję, ze go zauważyłaś, ze dałaś szansę i zobaczyłaś w nim potencjał,  bo akurat ten pies nie miał żadnej szansy.

kwiat-ruchomy-obrazek-0015.gif

 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

Nie poznałam dzisiaj Dredzika, bo wyszedł gładki, bez tych wielkich wiszących kołtunów i z bliska wydal mi się innym psem;)

 Zaskoczył mnie też pozytywnie, bo po wyprowadzeniu z boksu  odzyskał jakby siły i nadzieję - śmiało szedł na smyczy, wszedł bez problemu  do budynku, dawał się głaskać, podchodził do nas i pracowników.

Trzeba było mu pomoc w wejściu do klatki, ale zrobił to chętnie, w ogóle cały Dredzik mówił " na wszystko się zgadzam, tylko mnie zabierajcie".

 

Dredzik zaczął nowe życie;  Livka -  bardzo Ci dziękuję, ze go zauważyłaś, ze dałaś szansę i zobaczyłaś w nim potencjał,  bo akurat ten pies nie miał żadnej szansy.

kwiat-ruchomy-obrazek-0015.gif

 

 

 

Kochany Dredzik, pewnie nie mógł uwierzyć we własne szczęście.

Mimo strachu poddał się losowi.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tola napisał:

Nie poznałam dzisiaj Dredzika, bo wyszedł gładki, bez tych wielkich wiszących kołtunów i z bliska wydal mi się innym psem;)

 Zaskoczył mnie też pozytywnie, bo po wyprowadzeniu z boksu  odzyskał jakby siły i nadzieję - śmiało szedł na smyczy, wszedł bez problemu  do budynku, dawał się głaskać, podchodził do nas i pracowników.

Trzeba było mu pomoc w wejściu do klatki, ale zrobił to chętnie, w ogóle cały Dredzik mówił " na wszystko się zgadzam, tylko mnie zabierajcie".

 

Dredzik zaczął nowe życie;  Livka -  bardzo Ci dziękuję, ze go zauważyłaś, ze dałaś szansę i zobaczyłaś w nim potencjał,  bo akurat ten pies nie miał żadnej szansy.

kwiat-ruchomy-obrazek-0015.gif

 

 

 

Witaj Tolu :)

To co napisałaś o Dredziku dobrze wróży na przyszłość.

Będzie dobrze.

Kocham takie miśki ;)

Niepokoi mnie troszkę imię w książeczce zdrowia - Mim.

Mam nadzieję, że nie oznacza to problemów z uszkami.

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze wieści z hoteliku :

Cytat

Wszystko jak najbardziej ok. Spał cichutko w budzie . Dzisiaj rano jak weszłam do kojca to nieśmiało do mnie podchodził ,a jak próbowałam go zapiąć na smycz to uciekał do budy. Po krótkim czasie i kilku smakołykach stwierdził ,że nie jestem taka straszna i przekonał się do zapięcia smyczy.

Na ogrodzie na początku był niepewny , chodził powolutku , ale po chwili się rozkręcił i chętniej zwiedzał. Załatwił co trzeba poza kojcem ( zrobił kupę z mnóstwem pszenicy )

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Pisałysmy w tym samym czasie. Pierwsze wieści całkiem dobre. Na pewno Dredzik niedługo się "rozkreci" 

Też tak myślę :)

Czekam cierpliwie na fotki - muszę dać Dexterce czas na ogarnięcie. W hoteliku przecież nie tylko Dredzio ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Co te psy dostają do jedzenia skoro każdy załatwia się pszenicą, śrutą itp.

Freya też wczoraj wieczorem zrobiła taką pierwszą kupę. Ziarna i śruta, wszystko się rozsypywało. Trzy tyg. temu Myszka to samo. Zresztą pisałam o tym.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Co te psy dostają do jedzenia skoro każdy załatwia się pszenicą, śrutą itp.

To jest norma od lat.Nasze psiaki też to wydalają na początku w hoteliku.

A Dredzik nie ma co się dziwić,że tak wącha trawkę,zapewne dawno zapomniał jak ona pachnie.Biedny Dredzik.

Cudny jest.To zdjęcie warto zachować do ogłoszeń.

dbd00075d60ec5d6med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...