Jump to content
Dogomania

BRUNO, TERAZ MANIEK WE WŁASNYM DOMU :) Cała reszta to już przeszłość ... :)


Livka

Recommended Posts

Długą drogę musiał pokonać Maniuś, by znaleźć swojego ukochanego pana. Tak, to zdjęcie jest bardzo wzruszające i wiele mówi o psio ludzkiej przyjaźni.

Ps. Livko, nie wiesz, czy jest jakiś efekt w postaci adopcji szczeniaczków, z ogłoszeń na OLX?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Anula napisał:

 Te zdjęcia dają dowód,że warto pomagać zamojskim psiakom.One tam są bardzo biedne a w DS odzyskują swoją świetność i blask.To dzięki Livce jeszcze jeden psiak Bruno/Maniek uzyskał to co każdemu psu się należy.

Tak, Livka sprawiła, że duży, kolejny zupełnie niezauważany pies z zamojskiego schroniska dostał dom i miłość:)

Gdyby nie Livka Bruno nadal tkwiłby przy siatce boksu  i wypatrywał cudu.

Oby więcej takich historii!

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiadomości od Mańka :)
"Dzień dobry
Maniek ma się świetnie. Rozkręca się coraz bardziej - coraz chętniej się bawi, W sobotę sam wziął zabawkę i przyszedł zachęcając do zabawy.
W piątek byliśmy w lecznicy. Maniek został zaszczepiony (pierwsze szczepienie) przeciwko chorobom wirusowym. Profilaktycznie zbadaliśmy kał pod kątem pasożytów (czysto) i wymaz z uszu pod kątem drożdżaków (też czysto). Oczywiście odbyło się oficjalne ważenie (24,75 kg) i standardowe badanie lekarskie.
Żeby mu się bardzo podobało to nie powiem, ale wszystko odbyło się spokojnie bez jakichkolwiek problemów. Nie zraził się też do osoby badającej (naszej córki) bo sobotę i niedzielę spędziliśmy razem i Maniek jak tylko miał okazję to podstawiał się do miziania. Konkluzja z badania była taka, że Maniek jest zdrowy, zęby ma w bardzo dobrym stanie, jedynie jest dość chudy (chociaż karmy dostaje więcej niż przewiduje tabela ) i ma mało mięśni. Ale myślę że to mu minie i nie będzie odstawał od reszty rodziny :-). W każdym razie pracujemy nad tym.
pozdrawiamy serdecznie"
 
Nie wiem jak Wy, ale ja mam oczy w mokrym miejscu ...
  • Like 5
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

"Dzień dobry
Wczoraj mieliśmy okazję, żeby Maniek mógł trochę pobrykać bez smyczy (oczywiście na ogrodzonym terenie). Bawił się świetnie, a my razem z nim. Prawie bezbłędnie wykonuje komendę "siad", coraz lepiej idzie mu też z "łapa". Aportowanie tak 50/50 albo się uda - albo nie ;). Grunt, że dobrze się bawi. W załączeniu link do filmiku.
pozdrawiam"
  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Livka napisał:
"Dzień dobry
Wczoraj mieliśmy okazję, żeby Maniek mógł trochę pobrykać bez smyczy (oczywiście na ogrodzonym terenie). Bawił się świetnie, a my razem z nim. Prawie bezbłędnie wykonuje komendę "siad", coraz lepiej idzie mu też z "łapa". Aportowanie tak 50/50 albo się uda - albo nie ;). Grunt, że dobrze się bawi. W załączeniu link do filmiku.
pozdrawiam"

Znów mam oczy w mokrym miejscu.

Maniuś rewelacyjny i taki szczęśliwy

Link to comment
Share on other sites

Szczęśliwy Maniuś jest lekiem na wszystko :)

Cieszy mnie niezmiernie każda wiadomość z DS Maniusia, a najważniejsze jest to, że Państwo Maniusia piszą do mnie i Dexterki bez ponagleń z naszej strony.

Trafił się domek na medal :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Livka napisał:

Szczęśliwy Maniuś jest lekiem na wszystko :)

Cieszy mnie niezmiernie każda wiadomość z DS Maniusia, a najważniejsze jest to, że Państwo Maniusia piszą do mnie i Dexterki bez ponagleń z naszej strony.

Trafił się domek na medal :)

Czasem domek jest super, ale ludzie nie mają potrzeby dzielić się informacjami, czy zdjęciami, na szczęście u Maniusia jest inaczej.

Och, gdyby było więcej takich osób kochających kundelki po przejściach byłoby cudownie.

U mnie na osiedlu coraz więcej pseudo maltańczyków, yorków itp.

No i biało-szary niby york, który, jak się dowiedziałam od dumnej/durnej pańci ne ma rodowodu, ale ma czip ( nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam  świątecznie :)

Dziś rozmawiałam z Panem Maniusia :) Wszystko u nich w jak najlepszym porządku.

Maniuś ma piękną sierść (Pan obiecał fotki ).

Jest zdrowiutki, szybko się uczy, dużo spaceruje.

Ma mnóstwo zabawek, a i tak od czasu do czasu podbiera jakiś kapeć do zabawy.

Troszkę łobuzuje, podkradnie jakiś smakołyk, a dziś zlizał trochę polewy ze świątecznego ciasta.

Nikt się jednak na Maniusia nie gniewa, wręcz przeciwnie - boją się tylko żeby nie zaszkodziło.

Rodzinka jest Mańkiem zauroczona i przeszczęśliwa, Pan powiedział, że umila im ten "dziwny" czas.

A na koniec powiem Wam co usłyszałam od Pana :

Maniek to największe szczęście i najlepsza rzecz jaka w ostatnim czasie im się przydarzyła ...

i znowu łezki płyną ...

 

Wiary, nadziei i miłości życzę wszystkim moim przyjaciołom !

 

 

wielkanoc.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...