Jump to content
Dogomania

Nana ma dom


Recommended Posts

Dzisiaj Nana bardzo się mnie przestraszyła. Ponieważ smycz zawinęła się wokół słupka obok ulicy, chciałam ją odplątać i machnęłam ręką, a Nana odskoczyła cała przerażona – była pewna że chcę ją tą smyczą uderzyć… Teraz już jestem pewna, że ona w schronisku była bita. Przy naszych psach czuje się komfortowo, ale człowiek ją stresuje. To samo nasza Maja – też bardzo się boi ludzi, ale inne psy uwielbia.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

A może była bita przed schronem? Czy znana jest jej przeszłość.

Nic nie wiemy. Tam nikt się takimi szczegółami nie interesuje, jest za dużo psów. Ale biorąc pod uwagę, że 11 lat była w schronisku, jest prawdopodobne, że to nie trauma sprzed schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Nana jest już po operacji. Okazało się, że jednak macicy nie było (co potwierdza, że USG nie zawsze wszystko pokaże). Miała za to licho wie czemu tak dziwacznie podwiązane jajniki, że przyrosły do nerek. Pan doktor strasznie się namordował żeby je wyciąć. Poza tym ma usuniętą całą lewą listwę mleczną. Jajniki i guz z listwy poszły do badania hist-pat. Na koniec pan dr zrobił jej porządek z zębem, który okazał się ułamany - tam w schronisku nam powiedzieli, że ząb został usunięty, a tak naprawdę został złamany!

 

Pani Krysia nie chce oddać Nany. Zatem zbiórkę na hotelik wstrzymuję. To, co jest w skarpecie, przeznaczę na innego psa w potrzebie. Oczywiście może się jednak okazać, że pani Krysi coś się stanie i hotelik będzie potrzebny. Ale Nana też już jest stara...

 

Jednak nadal szukam kogoś do wyprowadzania Nany, bo na razie to ja jestem wyprowadzaczem, przez co jestem już do tyłu z kilkoma obowiązkami. Bo wyprowadzenie Nany trwa ok. godziny, ona musi się najpierw dobrze namyślić, zanim zrobi siku...

 

KIKOU - dziękuję Ci za chęć przygarnięcia Nany! 

Link to comment
Share on other sites

Super wieści. Tak czułam ,że pani jej nie odda. Tylko trudny problem z wyprowadzaniem. Może rozwiesić na tablicy osiedlowej ogłoszenie o potrzebie wyprowadzacza. Myślę ,że jednak odpłatnie. Na Waszym osiedlu mieszka sporo studentów, może ktoś znajdzie się chętny.

Link to comment
Share on other sites

Nana aktualnie u nas (mnie jest łatwiej ogarniać ranę).

Faktycznie może wywiesimy ogłoszenie. I tak liczymy się z koniecznością płacenia za wyprowadzanie. Tyle że do Nany trzeba mieć cierpliwość, bo ona czasem sika dopiero po godzinie łażenia.

88013055_553314678611092_1765818440167194624_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQnqa86tJlQzyydDttdPCj7mNoW5rGBclAnL4I3EQxu0d188zHLflcOuuPMwK6Bg64o&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=13bd6c544fe4ee3827339e9070cc5b1f&oe=5EB831E2

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania: gify tedi szareNajlepszego Dnia                                                                                   Kazdego Zdrowenkowego 

                             Spokojnego 

dla Twoich lapeczek Zosiu dla Ciebie dla Panci Nanusiowej i Nanusi

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Dnia 24.03.2020 o 20:18, Zosia123 napisał:

Kochani, napisałam do Irka Czerniejewskiego żeby zebrane pieniądze przeznaczyli na jakiegoś radysiaka. Oni wyciągają psy z Radys, a tam są najgorsze chyba warunki. Ja już raczej nie będę organizować zbiórek.

Wielkanoc Wojtek Wicenciak

                                                        Spokojnych Zdrowych 

                                        Nadzieje Niosacych Swiateczek

Nanusi z Pancia Ukochana

Zosienko Tobie Twym Skarbom 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Zosia123 napisał:

Zapomniałam napisać - badanie histopatologiczne wykazało łagodną zmianę nowotworową. Tak więc drugą listwę zostawiamy w spokoju.

                           Healing Power of Meditation – Kadampa Meditation Centre Fraser Valley     

                            Sciskam mocno za Nanusie

                 oby jak najdluzej bez bolu bez cierpienia

Zosienko jak u Was

jak lapenki

moc pozdrowien dla wszystkich brzusienkow

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dnia 23.11.2020 o 19:31, Zosia123 napisał:

Pozdrawiam wszystkich od Nany :-)

i równocześnie proszę o pomoc w znalezieniu domu dla pieska z łańcucha. Obecnie ma 4-5 lat i przebywa u nas na tymczasie.

https://www.olx.pl/oferta/maly-reksio-do-adopcji-CID103-IDHtk0m.html#e13e0d3289

Wydarzenie na FB:

https://fb.me/e/4DHqmQxGK

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...