Jump to content
Dogomania

Nana ma dom


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Nana ma się dobrze i pozdrawia! Pani Krysia trochę niestety choruje, ale mam nadzieję, że jeszcze dadzą radę.

Natomiast u nas kiepsko. Niestety Reksio wrócił z adopcji. Ponieważ w styczniu wzięliśmy sunię z koszmarnego schroniska Green House, teraz mamy w mieszkaniu 4 psy. Co gorsza, Reksio musi być cały czas zamknięty w pokoju, bo Max go bardzo nie lubi.

To nie koniec kłopotów. Wkrótce będę musiała pójść do szpitala i mój małżonek zostanie z 4 psami, czyli 6 spacerami dziennie. Córka nam teraz nie pomoże, bo jej sunia jest po bardzo poważnej operacji (w czwartek miała usuwanego oponiaka).

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domku dla Reksia.

Reksio na OLX: https://www.olx.pl/oferta/maly-reksio-piesek-z-lancucha-CID103-IDHtk0m.html

2020.12.26a.jpg

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Zosia123 napisał:

Nana ma się dobrze i pozdrawia! Pani Krysia trochę niestety choruje, ale mam nadzieję, że jeszcze dadzą radę.

Natomiast u nas kiepsko. Niestety Reksio wrócił z adopcji. Ponieważ w styczniu wzięliśmy sunię z koszmarnego schroniska Green House, teraz mamy w mieszkaniu 4 psy. Co gorsza, Reksio musi być cały czas zamknięty w pokoju, bo Max go bardzo nie lubi.

To nie koniec kłopotów. Wkrótce będę musiała pójść do szpitala i mój małżonek zostanie z 4 psami, czyli 6 spacerami dziennie. Córka nam teraz nie pomoże, bo jej sunia jest po bardzo poważnej operacji (w czwartek miała usuwanego oponiaka).

Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu domku dla Reksia.

Reksio na OLX: https://www.olx.pl/oferta/maly-reksio-piesek-z-lancucha-CID103-IDHtk0m.html

2020.12.26a.jpg

Nie mogę za wiele pomóc, ale chociaż wyróżnię ogłoszenie 30 dni po południu. Zaproszę Tysię na wątek może zrobi ogłoszenie jeszcze - ma dobrą rękę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyśka) napisał:

Jedynie mogę pooglaszac Reksa. Poproszę o zdjęcia na e-mail :) Najlepiej inne niż są w dotychczasowym ogłoszeniu.

Dziękuję. Jeśli inne, to muszę zrobić. Ostatnio nie robiłam, mamy straszny młyn, a ja fatalnie się czuję na dokładkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...