Jump to content
Dogomania

KONIEC! ROZLICZAM :)Bardzo wielki Misz-Masz na sterylizacje Szpulki


kiyoshi

Recommended Posts

18 godzin temu, devoner napisał:

czy ja wygrałam ten pierścionek,bo umknęło mi,że wczoraj był koniec

 

tak tak, wygrałaś :) przepraszam, że jeszcze nie napisałam, ale próbuje się skontaktowac z Onaa u której jest pierścień :) żeby ustalić szczególy :) :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

tak tak, wygrałaś :) przepraszam, że jeszcze nie napisałam, ale próbuje się skontaktowac z Onaa u której jest pierścień :) żeby ustalić szczególy :) :)

ok nie pali się,zastanawiałam się tylko czy ktoś mnie nie przebił,a nie mam czasu śledzić.

Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE:

- Pani Anna G-R- cegiełki za 30 zł :)) (wpłacone 08.01)

- NikaEla- 1 kocyk + 2 herbaty= 27 zł + 13 zł paczka= 40 zł (wpłacone 40 zł)

- Pani Irenka- nr5- 10 zl ; nr 6x2- 14 zl; nr 8x2-14 zl; nr 9x2- 20 zl; nr 14- 12 zł = 70 zł + 15 zł. Paczka = 85 zl (wpłacone 94 zł)

- Gabi79- nr 11 x 2- 25 zł+ 13 zł paczka= 38 zł (wpłacone 38 zł)

- Nesiowata- nr 15-12 zł + 2,50 zł wspólna paczka= 14,50 zł wpłacone 15 zł

- Olena84- nr 4-15 zł; nr 13- 12 zł= 27 zł + 2,50 zł wspólna paczka= 29,50 zł (wpłacone 29,50 zł)

- jo37- nr 8x2- 14 zł; nr10- 8 zł; nr 12x2- 8 zł= 30 zł + 2,50 zł = 32,50 zł (wpłacone 34 zł)

- Aska7- nr 8 x4- 28 zł; nr 11- 10 zł= 38 zł + 13 zł paczka= 51 zł (wpłacone 51 zł)

- B-b- nr8 x2- 14 zł + 9 zł wysyłka PwR= 23 zł (wpłacone 24 zł)

- Livka- nr 8x4= 28 zł +13 zł paczka= 41 zł (wpłacone 50 zł)

- Aldrumka- nr 1- 30 zł + 2,50 zł wspólna paczka= 32,50 zł (wpłacone 34 zł)

- uxmal- nr 2- 25 zł + 2,50 zł współna paczka= 27,50 zł (wpłacone 28 zł)

- Kawon 5 - nr 8- 7 zł + 13 zł paczka= 20 zł (wpłacone 20 zł)

- Kiyoshi- nr 10- 10 zł (wpłacone 10 zł)

- Pani Ania G-R- nr 10- 10 zł; nr 12 x 2- 8 zł= 18 zł + 13 zł paczka= 31 zł (wpłacone 40 zł)

- jaguska- nr 11 x 3- 12 zł; nr 12- 12 zł; nr 13- 12 zł= 36 zł + 5 zł list = 41 zł (wpłacone 70 zł)

- denover- pierścionek 70 zł (wpłacone 80 zł)

 

SUMA: 558!!!! złotych

Link to comment
Share on other sites

Jestem w szoku że tak dużo udało sie uzbierać na tym bazarku :) AŻ 558 zł !!! dziękuje WSZYSTKIM <3 <3

 

Dziś dotarła ostatnia wpłata od Nesiowatej- 15 zł (tak naprawde dzięki Gabi79 która zauważyła, że te pienniązki omyłkowo trafiły na jej konto i odesłała do mnie :)))))

Pierścionek do denover będzie wysłany przez Onaa- Renatka wysyła go na swój koszt. DZIĘKUJE ŚLICZNIE :)

 

 

NAPRAWDE DZIĘKUJE WAM KOCHANI.Mam nadzieje, że wszystkie fanty sa juz u Was:)

milosc-ruchomy-obrazek-0287.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

fanty z bazarków via Jo37 już u mnie dla uxmal, nesiowatej i rozi też - dzięki

 

żelazko wbrew napisowi na pudełku nie jest uszkodzone :) i super

szkoda tylko, ze nie sprawdziłaś smyczy kiedy pytałam bo to niestety nie jest Flexi tylko jakaś podróba , kupiłabym te czarną z obopólna korzyścią

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.02.2020 o 22:59, Aldrumka napisał:

fanty z bazarków via Jo37 już u mnie dla uxmal, nesiowatej i rozi też - dzięki

 

żelazko wbrew napisowi na pudełku nie jest uszkodzone :) i super

szkoda tylko, ze nie sprawdziłaś smyczy kiedy pytałam bo to niestety nie jest Flexi tylko jakaś podróba , kupiłabym te czarną z obopólna korzyścią

Żelazko sprawdzałam przed wystawieniem a co do smyczy to wydaje mi się że odpowiedziałam Ci zgodnie z prawdą ale zaraz sprawdzę na drugim bazarku

PS wyjaśniła szczególnie ołów o sprawę smyczy na drugim bazarku. 8 zl odeślę Ci w takim razie jak tylko wrócę do domu

Dnia 3.02.2020 o 21:42, devoner napisał:

pierścionek dotarł,jest piękny.dziękuję

Dziękuję za potwierdzenie

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kiyoshi napisał:

Żelazko sprawdzałam przed wystawieniem a co do smyczy to wydaje mi się że odpowiedziałam Ci zgodnie z prawdą ale zaraz sprawdzę na drugim bazarku

PS wyjaśniła szczególnie ołów o sprawę smyczy na drugim bazarku. 8 zl odeślę Ci w takim razie jak tylko wrócę do domu

Dziękuję za potwierdzenie

Nie miałam wątpliwości że żelazko sprawdzałaś. Napisałam tak żartobliwie zapominając że czyta się inaczej niż pisze. Nic mi nie zwracaj proszę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...