Jump to content
Dogomania

Ruda - 19 lat - heh


krakow2000

Recommended Posts

No i niestety... przyszło też na moją psinkę, tyle miesięcy walki, zabiegów, leków itp. ale niestety nie udało się. Tyle co ona przeszła nikomu nie życzę, od miesięcy jeździliśmy po lekarzach, kardiolog, chirurg itp. niezliczona ilość razy, aż psinka na sam widok otwierających się drzwi w samochodzie zaczynała się trząść. Nikt do końca nie wiedział co jej jest, podejrzewali nowotwór ale przez miesiące nic nie rosło a chirurdzy bali się operacji ze względu na wiek psa. Jakiś czas temu usunęli spooorego guza i 2 dodatkowe ale niestety malutkie pozostały w niektórych miejscach i niestety doszło to zaatakowania głowy psiaka, przez ostatni miesiąc było to oglądanie jedynie jak piesek coraz gorzej się czuje, zaczyna się bać, nie rozpoznaje otoczenia, nie chce spać, leki uspakajające nie działają... niestety przed sylwestrem przyszedł ten czas, po 19 latach trzeba było uśpić i jak to bywa w domu padło na "faceta" wszyscy inni zostali w domu. Nie chcieliśmy usypiać w domu bo psinka i tak go nie rozpoznawała więc uśpiłem u weterynarza co boli jeszcze bardziej bo byłem przy psince sam... no ale przynajmniej wiem iż nie cierpiała, tylko kurna te 19 lat boli, miałem wcześniej wiele psów (zawsze brane z azylu), zwykle brałem takie wiekowe aby miały na starość życie ale w końcu pomyślałem iż wezmę młodszego bo będzie żył dłużej... kurna niestety boli to 2x mocniej teraz niż NIESTETY bolało przy poprzednich psach...

Nowy piesek (adopcja) 2 letni niedługo będzie u nas aczkolwiek ciężko będzie się przestawić...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...