Jump to content
Dogomania

Kofi/Atika-raczej pudlisia od 02.01.20 będzie w DT u Anuli.Od 08.01.20 w Hoteliku u szafirki.Od 18.01.20 w DS we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

Ewu wypatrzyła w schronie taką małą sunię.Dała jej na imię Kofi.Zaproponowałam dla Kofi DT. Suczka ma przyjechać do mnie 02.01.20.Nic o suni nie jest wiadome,dopiero poznamy ją jak przyjedzie do mnie.

Tak o suni napisała ewu:

Taka malutka sunieczka "mop" siedzi w schronisku. Nazwałam ją Kofi.

Oto Kofi.

img-20191210-103915.jpg

img-20191210-103917.jpg

img-20191210-103924.jpg

img-20191210-103928.jpg

Zapraszam do Kofi/Ati-Atiki.

Ati/Atika 18.01.2020r. pojechała do swojego domku do Wrocławia.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Post informacyjny:

Kofi przyjechała do mnie 02.01.2020.

Z książeczki wynika,że Kofi ma 4 lata (29.12,2019),posiada czip,szczepienie na wściekliznę i choroby wirusowe a także ma podany Advocate na wewnętrzne i zewnętrzne pasożyty.Ma 25cm w kłębie,waży 5,7kg.

03.01.20 - fryzjer.

Kofi ma cudny charakter.Jest psem nadzwyczaj łagodnym.Jest bezkonfliktowa do psów,do kotów.Uwielbia być blisko przy człowieku,nie odstępuje go na krok.Bardzo lubi głaskanie,przytulanie,czesanie.Lubi zabawę twardą piłeczką,innymi np. pluszakami nie interesuje się.

Ładnie chodzi na smyczy,nie ciągnie,pilnuje się człowieka,wciąż sprawdza na spacerze czy jest.Nie boi się ruchu ulicznego ani huku np.wystrzałów.Jest bardzo pojętną,usłuchaną suczką.Zaczyna podawać łapkę i łapać komendy np.siad,zostań.

Zmienione imię na Ati/Atika.

08.01.20 Atika przeniesiona do hoteliku u szafirki.

09.01.20 - badanie krwi i sterylizacja.

Tekst do ogłoszenia:

Ati/Atika-mała piękność w typie pudla.

Ati/Atika jest delikatną, filigranową, śliczną i bardzo kochaną,ufną suczką.Ma 4 lata,waży 5,7kg w kłębie ma 25cm. Komplementy pod jej adresem można mnożyć w nieskończoność. Jest towarzyskim,przeuroczym małym pieskiem o skręconej,lokowanej sierści(ze względu na zaniedbanie sierści została obcięta).Uwielbia dorosłych a także bardzo dzieci co demonstruje rozdawanymi buziakami. Ati jest psiakiem wesołym,lubi się bawić twardą piłeczką a ogonek jej jest w ciągłym ruchu.Reasumując,kocha wszystko i wszystkich.Do zwierząt jest także łagodna.Ładnie chodzi na smyczy,pilnuje się człowieka.Uwielbia być bardzo blisko człowieka,być głaskana i przytulana.Nie ma choroby lokomocyjnej,nie boi się huku.Posiada czip, pełny pakiet szczepień oraz jest wysterylizowana. Ati przebywa w Hoteliku dla Zwierząt w Nowej Soli (woj.lubuskie).
Wyjątkowa Atika poszukuje wyjątkowej rodziny i wyjątkowego domu.
Kontakt (10-18):Hania

10.01.20 - OLX na Wrocław - wyróżnione do 17.01.20

https://www.olx.pl/oferta/ati-atika-mala-pieknosc-w-typie-pudla-CID103-IDDa9oq.html

Ati/Atika 18.01.2020r. pojechała do swojego domku do Wrocławia.

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy;

1. Bogusik - wpł.08.01.20 - 100,00zł

2.Wydatki: karma mokra+akcesoria - 147,30zł+karma sucha RC-80,00zł + transport do Hoteliku-50,00zł+sterylizacja-150,00zł+pobyt w hoteliku-wpł.18.01.20 -110,00zł=537,30zł

3.Anula -wpł.17.01.20 - 437,30zł

Stan konta = 0,00zł

 

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na Kofi.Lepiej,że przyjedzie po Nowym Roku bo u nas szaleństwo fajerwerkowe już od dwóch tygodni trwa.Jakiś du.... wydał zezwolenie na postawienie kontenerów ze sprzedażą sztucznych ogni i nie ma spokoju.Nie wspomnę o jutrzejszej nocy.

Kofi umówiona u mojej cudnej fryzjerki 03.01.20 na godz.14,30.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Dzięki ogromnej pomocy ewu i Poker,Kofi przyjedzie rano 02.01.20 (czwartek)do Wrocławia do Poker.Ja z TZ odbierzemy Kofi.

Bogusik zaoferowała także wszelką pomoc na ile to będzie możliwe.

Bardzo się cieszę,że malutka trafi do Ciebie Anulko :) Oby tylko Miki ją zaakceptował to będzie dobrze.

Oczywiście pomogę na miarę możliwości bo trochę będzie do ogarnięcia z sunią....

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bogusik napisał:

 

Oczywiście pomogę na miarę możliwości bo trochę będzie do ogarnięcia z sunią....

I ja zaglądam do bidulki :)   Chyba będzie trochu więcej niż trochu do ogarnięcia. Samo futerko to już będzie huk roboty.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

I ja zaglądam do bidulki :)   Chyba będzie trochu więcej niż trochu do ogarnięcia. Samo futerko to już będzie huk roboty.

Też tak myślę Elu.Oprócz futerka jeszcze wet i czekająca ją sterylka.Mamy nadzieję,że sunia nie jest zaciążona....

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

I ja zaglądam do bidulki :)   Chyba będzie trochu więcej niż trochu do ogarnięcia. Samo futerko to już będzie huk roboty.

Z futerkiem nie powinno być tragicznie.Kofi wykąpię,powycinam co trzeba a w piątek fryzjer dokona reszty.W następnym tygodniu do weta na oględziny.Sunia prawdopodobnie jest bez szczepień.Czipa chyba nie ma bo by raczej sprawdzili w schronie ale to też będzie sprawdzone.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Bogusik napisał:

Też tak myślę Elu.Oprócz futerka jeszcze wet i czekająca ją sterylka.Mamy nadzieję,że sunia nie jest zaciążona....

I oby tak było. Ciąża i sterylka aborcyjna, to zawsze większe obciążenie dla organizmu suczki.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Anula napisał:

Z futerkiem nie powinno być tragicznie.Kofi wykąpię,powycinam co trzeba a w piątek fryzjer dokona reszty.W następnym tygodniu do weta na oględziny.Sunia prawdopodobnie jest bez szczepień.Czipa chyba nie ma bo by raczej sprawdzili w schronie ale to też będzie sprawdzone.

Wielkie dzięki Anulko, że ją przygarnęłaś :)   Pod Twoją opieką odżyje.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

I oby tak było. Ciąża i sterylka aborcyjna, to zawsze większe obciążenie dla organizmu suczki.

Też się tego boję ale wszystko wyjaśni się po wizycie.Oglądając zdjęcia,na brzuszku jest taka jasna kreska,może sunia jest wysterylizowana,chociaż Poker napisała,że mogła rodzić bo ma wyciągnięte sutki.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Wielkie dzięki Anulko, że ją przygarnęłaś :)   Pod Twoją opieką odżyje.

Oby tak było.Nieznany pies to wyzwanie ale taka jest rola DT.Zobaczymy jak to się potoczy.Też się modlę o to aby relacje między psami były prawidłowe bo przez dwa lata Miki był sam w domu.Sawania odeszła dwa lata temu.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Wygląda na to , że sunia miała maluchy, bo ma cycusie wyciągnięte.

Cieszę się , że ją zobaczę. Mąż też zadowolony , że chociaż tak możemy pomóc.

Poker,to nie chociaż,to ogromna pomoc.My przynajmniej na spokojnie przedrzemy się przez Wrocław bez nacisku godzinowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...