Jump to content
Dogomania

Kofi/Atika-raczej pudlisia od 02.01.20 będzie w DT u Anuli.Od 08.01.20 w Hoteliku u szafirki.Od 18.01.20 w DS we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Świetnie, że Ati już na swoim, choć podziwiam ją za cierpliwość - nie każdy psiak dałby się wycałować po łapkach ;) 
Życzę jej ogromu szczęścia w swojej Rodzinie.

Pisałam wcześniej,że Ati jest cudnym psem bez wad.Ona kocha wszystko i wszystkich.Bardzo zabiega o względy u człowieka dlatego dała się wyściskać i całować i na 100% nie była z tego powodu niezadowolona,wręcz przeciwnie szczęśliwa.Ati patrzyła w oczy p.Ani tak samo jak patrzyła w moje oczy.Jest to psiak ,który bardzo ufa człowiekowi i bardzo potrzebuje bliskości z nim.Jestem przekonana,że do domciu jechała na kolankach p.Ani i była szczęśliwa.

A ogonek też da sobie czesać bez problemu,to jest właśnie taki cudny psiak.

Jestem bardzo ciekawa pierwszych wrażeń Państwa bo opis i zdjęcia to tylko podgląd a w realu wygląda inaczej.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Pisałam wcześniej,że Ati jest cudnym psem bez wad.Ona kocha wszystko i wszystkich.Bardzo zabiega o względy u człowieka dlatego dała się wyściskać i całować i na 100% nie była z tego powodu niezadowolona,wręcz przeciwnie szczęśliwa.Ati patrzyła w oczy p.Ani tak samo jak patrzyła w moje oczy.Jest to psiak ,który bardzo ufa człowiekowi i bardzo potrzebuje bliskości z nim.Jestem przekonana,że do domciu jechała na kolankach p.Ani i była szczęśliwa.

A ogonek też da sobie czesać bez problemu,to jest właśnie taki cudny psiak.

Jestem bardzo ciekawa pierwszych wrażeń Państwa bo opis i zdjęcia to tylko podgląd a w realu wygląda inaczej.

Wszystko to prawda Anulko co napisałaś :) Ati jechała na kolanach swojej nowej Pani,a później wyciągnęła się obok w swoim legowisku i spokojnie spała.Do domu wpadła jak mała torpeda i trzy razy pozwiedzała,oblatała wszystkie kąty,a później wskoczyła na kanapę w jadalni i obserwowała,co Pani Ania robi w kuchni.Zjadła z apetytem miseczkę chrupek,popiła wodą i po obiedzie usadowiła się na kolanach p.Ani rozdając buziaki :) Na ogrodzie biegała taka szczęśliwa,jak by nie była na nim pierwszy raz i już zaprzyjaźniła się z małym pieskiem sąsiadów.Bardzo jest mądra i usłuchana,na zawołanie wracamy do domku,już była pierwsza pod drzwiami.Jutro na obiadek będzie niunia jadła ugotowaną na parze rybkę z warzywkami i odrobiną ryżu.Odpowiednie akcesoria do pielęgnacji sierści też oczywiście zakupione i oczka przemyte, bo było trochę skorupek w kącikach.Mam obiecane zdjęcia i jak otrzymam to wstawię.

Państwo są nią oczarowani i z  wyglądu i z charakteru.Pani Ania mi powiedziała,że to najukochańsza mała istotka na całej ziemi i zakochali się w niej na zabój! :)

Jestem pewna,że to jeden z najlepszych domów do jakiego mogła Ati trafić i niczego jej w nim nie zabraknie,a już miłości to na pewno :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.01.2020 o 21:22, Bogusik napisał:

Wszystko to prawda Anulko co napisałaś :) Ati jechała na kolanach swojej nowej Pani,a później wyciągnęła się obok w swoim legowisku i spokojnie spała.Do domu wpadła jak mała torpeda i trzy razy pozwiedzała,oblatała wszystkie kąty,a później wskoczyła na kanapę w jadalni i obserwowała,co Pani Ania robi w kuchni.Zjadła z apetytem miseczkę chrupek,popiła wodą i po obiedzie usadowiła się na kolanach p.Ani rozdając buziaki :) Na ogrodzie biegała taka szczęśliwa,jak by nie była na nim pierwszy raz i już zaprzyjaźniła się z małym pieskiem sąsiadów.Bardzo jest mądra i usłuchana,na zawołanie wracamy do domku,już była pierwsza pod drzwiami.Jutro na obiadek będzie niunia jadła ugotowaną na parze rybkę z warzywkami i odrobiną ryżu.Odpowiednie akcesoria do pielęgnacji sierści też oczywiście zakupione i oczka przemyte, bo było trochę skorupek w kącikach.Mam obiecane zdjęcia i jak otrzymam to wstawię.

Państwo są nią oczarowani i z  wyglądu i z charakteru.Pani Ania mi powiedziała,że to najukochańsza mała istotka na całej ziemi i zakochali się w niej na zabój! :)

Jestem pewna,że to jeden z najlepszych domów do jakiego mogła Ati trafić i niczego jej w nim nie zabraknie,a już miłości to na pewno :)

Dziś zadzwoniła p.Ania powtórzyła to co Bogusik wcześniej napisała.Dodała jeszcze,że jest szczęśliwa bo Atika z nimi śpi w łóżku,przesypia całą noc.Zanim zaśnie to musi rozdać buziaki każdemu z nich i dopiero wtedy się układa do snu.P.Ania niesamowicie ją chwali,że taka mądra,usłuchana,grzeczna.Jednym słowem nie może się jej nachwalić.Zdjęcia będą, tylko później bo nie za bardzo sobie radzą z komputerem,jak syn do nich przyjdzie to prześle.

  • Like 3
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Anula napisał:

Dziś zadzwoniła p.Ania powtórzyła to co Bogusik wcześniej napisała.Dodała jeszcze,że jest szczęśliwa bo Atika z nimi śpi w łóżku,przesypia całą noc.Zanim zaśnie to musi rozdać buziaki każdemu z nich i dopiero wtedy się układa do snu.P.Ania niesamowicie ją chwali,że taka mądra,usłuchana,grzeczna.Jednym słowem nie może się jej nachwalić.Zdjęcia będą, tylko później bo nie za bardzo sobie radzą z komputerem,jak syn do nich przyjdzie to prześle.

Rewelacja:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, ewu napisał:

Wspaniale :)))Kochana malutka:) Anula dziękuję za pomoc dla Ati:)

To ja bardzo dziękuję,że mi zaufałaś i za wspaniałe dni spędzone z Ati.Ati do mojego domu wniosła wiele radości i uśmiechu na twarzy.Teraz wyszłam z letargu i nastąpiła tęsknota za Ati.Potrzeba czasu aby przejść do normalności.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z p.Anią i u Ati wszystko dobrze :) Czuje się jak królewna i biega po całym domu,również na piętro do syna.Zakochana w całej rodzinie oczywiście z wzajemnością :) Śpi najczęściej na fotelu, a w nocy w łóżku ze swoim Pańciostwem :) Uwielbia co dzienne czesanie i na widok szczotki kręci piruety z radości :) Na gotowane mięsko z ryżem niestety ale źle reaguje więc pozostanie przy chrupkach+puszeczki.Olekardin p.Ania kupi i będzie podawać :)

Kilka zdjęć jakie otrzymałam,a nie łatwo jej zrobić bo nie lubi pozować :)

IMG-20200120-143616-1.jpg

IMG-20200120-143612-1.jpg

IMG-20200120-143610-1.jpg

IMG-20200120-143531-1.jpg

 

 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Sama radość z takich wiadomości.

Sunia mogła źle zareagować  na drób albo ryż.

U mnie wsuwała ryż z drobiem i podrobami i nic się nie działo.U Hani jadła puszki.Może to był za krótki czas na przetestowanie.Teraz jest już w DS to p.Ania przetestuje na spokojnie co sunia może jeść.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 25.02.2020 o 08:55, Anula napisał:

Już minął ponad miesiąc jak Ati jest w swoim domku.Ciekawe co słychać u Ati? P.Ania miała zarejestrować czip i być z sunią u weta.

Ati wiedzie królewskie życie i niczego jej nie zabraknie,a na pewno miłości całej rodziny :)  Pani Ania była z małą u weta na przeglądzie i wszystko jest ok. po za 2 malusieńkimi guzkami na brzuszku,które pozostają do obserwacji.W związku z tym,co miesiąc będą się meldować w gabinecie.Ati otrzymała specjalistyczną i dobrą karmę dla psiaków z dłuższą sierścią,także jak zakończy przyjmowanie Olekardinu, to ma już go nie brać.Ponieważ Pani Ania miała pogrzeb w rodzinie bardzo bliskiej osoby,to z tego wszystkiego zapomniała o rejestracji czipa i przy kolejnej wizycie o to poprosi.Zapisała sobie na kartce i włożyła do książeczki Ati.Nie ma wpisu w książeczce o zabiegu sterylizacji tylko badanie krwi,więc podałam datę 09.01.20,ponieważ wetka o to prosiła.Może za jakiś czas otrzymam jakieś zdjęcia,to oczywiście zaraz wstawię.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Bogusik napisał:

Ati wiedzie królewskie życie i niczego jej nie zabraknie,a na pewno miłości całej rodziny :)  Pani Ania była z małą u weta na przeglądzie i wszystko jest ok. po za 2 malusieńkimi guzkami na brzuszku,które pozostają do obserwacji.W związku z tym,co miesiąc będą się meldować w gabinecie.Ati otrzymała specjalistyczną i dobrą karmę dla psiaków z dłuższą sierścią,także jak zakończy przyjmowanie Olekardinu, to ma już go nie brać.Ponieważ Pani Ania miała pogrzeb w rodzinie bardzo bliskiej osoby,to z tego wszystkiego zapomniała o rejestracji czipa i przy kolejnej wizycie o to poprosi.Zapisała sobie na kartce i włożyła do książeczki Ati.Nie ma wpisu w książeczce o zabiegu sterylizacji tylko badanie krwi,więc podałam datę 09.01.20,ponieważ wetka o to prosiła.Może za jakiś czas otrzymam jakieś zdjęcia,to oczywiście zaraz wstawię.

Dobrze Bogusik,że pilnujesz psich spraw bo rejestracja czipa jest bardzo istotna.Jeżeli chodzi o wpis o sterylizacji to Hania chyba nie dopilnowała aby wpisano w książeczkę.No nic najważniejsze,że jest kontakt z P.Anią.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Wczoraj długo rozmawiałam z bardzo sympatyczną p.Anią i Ati ma się świetnie.Byli na kontroli i te 2 małe guzki nie powiększają się.Przy okazji został zarejestrowany czip do bazy danych.Mała jest przekochana :) Biega za piłką po ogrodzie,kręci piruety jak zobaczy szelki i szykuje się spacer i każdego domownika wita ogromną radością.Trochę już jest zarośnięta ale trzeba przetrwać do czasu otworzenia zakładów gromerskich.Śierść zrobia się bujna i lśniąca.Oczywiście księżniczka śpi z Pańciostwem w łóżku bo innej opcji nie ma! :)

Zdjęć niestety  nie mam ponieważ są trudności techniczne, ale wiem w 100% że Ati ma najlepszy z możliwych domek :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...