Jump to content
Dogomania

Kofi/Atika-raczej pudlisia od 02.01.20 będzie w DT u Anuli.Od 08.01.20 w Hoteliku u szafirki.Od 18.01.20 w DS we Wrocławiu.


Anula

Recommended Posts

33 minuty temu, Anula napisał:

Figuniu,Miki od szczeniaka był bardzo chorym psiakiem(kupionym z pseudohodowli z wadami genetycznymi).Jego życie wciąż opierało się o Lecznice a zaliczył ich multum.Póki był młody to jakoś było,tolerował tymczasy a one jego.Musiałam podjąć taką decyzję aby chronić dwa psiaki,nie tylko Miki.

To była bardzo dobra decyzja. Ja osobiście jestem zdania, że nie powinno się pomagać kosztem rezydenta. Twój psiak bardzo przeżywał obecność "intruza" , a stres zwłaszcza chorym starszym psiakom bardzo nie służy, do tego mogło dojść to zęboczynów, a tu już w grę wchodzi bezpieczeństwo nie tylko rezydenta, ale też tymczasa. Zdaję sobie sprawę jak trudno było oddać sunię do hoteliku, zwłaszcza że skradła Twoje serce, ale to sprawdzony dobry hotelik i krzywda jej się nie stanie, postąpiłaś bardzo rozsądne. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Bogusik napisał:

Ati jest po sterylce i wszystko przebiegło  bez komplikacji.Badanie krwi też jest ok.Trzymam kciuki aby jak najszybciej doszła do siebie po zabiegu!

Bardzo fajna wiadomość,wciąż myślałam o malusiej.Teraz niech spokojnie dochodzi do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Anulko, czytalam o ostatnich przejsciach z Mikuniem i to juz wystarczylo by wiedziec, ze trzeba na niego chuchac i dmuchac.

Nie wiedzialam, ze klopoty zdrowotne ma niemal od urodzenia. Tym bardziej wspolczuje Wam i Jemu, zyczac oczywiscie by jak najdluzej byl z Wami, naturalnie w dobrym zdrowiu.

Sliczny jest, zawsze sie Nim zachwycam. U nas w domu tez byla przed laty malusia pekineczka, madra i kochana.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Anulko, czytalam o ostatnich przejsciach z Mikuniem i to juz wystarczylo by wiedziec, ze trzeba na niego chuchac i dmuchac.

Nie wiedzialam, ze klopoty zdrowotne ma niemal od urodzenia. Tym bardziej wspolczuje Wam i Jemu, zyczac oczywiscie by jak najdluzej byl z Wami, naturalnie w dobrym zdrowiu.

Sliczny jest, zawsze sie Nim zachwycam. U nas w domu tez byla przed laty malusia pekineczka, madra i kochana.

 

 

Figuniu,tak ma od urodzenia.Kupując go nie wiedzieliśmy,że będzie miał takie problemy.Na trzeci dzień od przywiezienia go już byliśmy na pierwszej wizycie we Wrocławiu u okulisty Kiełbowicza i tak się to zaczęło i raczej nie skończy się.Teraz jak był sparaliżowany to wetka(a jest dobrym weterynarzem bo nie raz wyciągnęła Miki z opresji)spisała go na straty jak zobaczyła go w jakim jest stanie.Po wielkiej mojej prośbie łaskawie wypisała drugą serię Nivalinu.Jednak Miki stanął na łapy czym była zaskoczona.To jest bardzo dobry weterynarz,ma bardzo dobre sprawdzone metody leczenia, jest za eutanazją aby zwierze się nie męczyło ale w przypadku Miki to było jak dla nas za wcześnie.Zrobiliśmy wszystko aby go utrzymać przy życiu na ile to było możliwe.Pieniądze się w tym wypadku nie liczą.

A to teraźniejszy Miki.

http://916bc8a92a1c9375med.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sliczny Malentas. Ma widac bardzo silna wole zycia. Nich jak najdluzej bedzie jeszcze z Wami!

Mial ogromne szczescie w tym swoim zdrowotnym nieszczesciu, ze trafil w tak dobre i odpowiedzialne rece...

Pozdrawiam serdecznie a dla Mikunia delikatne glaski (jesli lubi...)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ati po zabiegu czuje się bardzo dobrze i nic złego się nie dzieje :) No może tylko to,że Kropka zajęła jej legowisko...:)

Dla wyjaśnienia: Kropeczka to sunia,która mieszkała kilka lat w oborze.Na szczęście trafiła do Szafirków i jak trafiła tak już została,ponieważ całej Rodzinie skradła serducha :) Cudowna i bardzo charakterem podobna do Ati dlatego Hania mi o niej wspomniała.Sunie bardzo dobrze się ze sobą dogadują.Na drugim zdjęciu widać jak Kropeczka,tymi niesamowitymi oczkami jest wpatrzona  w Hanię :)

81802837-785400678639074-566479697561098

81781538-611835826294565-324956366621900

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Bogusik napisał:

Ati po zabiegu czuje się bardzo dobrze i nic złego się nie dzieje :) No może tylko to,że Kropka zajęła jej legowisko...:)

Dla wyjaśnienia: Kropeczka to sunia,która mieszkała kilka lat w oborze.Na szczęście trafiła do Szafirków i jak trafiła tak już została,ponieważ całej Rodzinie skradła serducha :) Cudowna i bardzo charakterem podobna do Ati dlatego Hania mi o niej wspomniała.Sunie bardzo dobrze się ze sobą dogadują.Na drugim zdjęciu widać jak Kropeczka,tymi niesamowitymi oczkami jest wpatrzona  w Hanię :)

81802837-785400678639074-566479697561098

81781538-611835826294565-324956366621900

Te psiaki coś mają w swoich oczach,że tak bardzo przyciągają człowieka.Taka też jest Ati,patrzy człowiekowi w oczy.Cudna jest moja malutka,bardzo dobrze,że się dobrze czuje,oby tak dalej.Bardzo mi się podobają czarne psiaki.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Bogusik napisał:

Ati po zabiegu czuje się bardzo dobrze i nic złego się nie dzieje :) No może tylko to,że Kropka zajęła jej legowisko...:)

Dla wyjaśnienia: Kropeczka to sunia,która mieszkała kilka lat w oborze.Na szczęście trafiła do Szafirków i jak trafiła tak już została,ponieważ całej Rodzinie skradła serducha :) Cudowna i bardzo charakterem podobna do Ati dlatego Hania mi o niej wspomniała.Sunie bardzo dobrze się ze sobą dogadują.Na drugim zdjęciu widać jak Kropeczka,tymi niesamowitymi oczkami jest wpatrzona  w Hanię :)

81802837-785400678639074-566479697561098

81781538-611835826294565-324956366621900

Kropeczka podobna do mojego Leosia

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

Chętnie tylko się zastanawiam czy jest ktoś w tym rejonie do wizyty PA.

Rodzina mieszka w bloku.

Z Gniezna nikogo nie mamy ale gdyby to był idealny dom to warto powalczyć.

Na Wrocław na razie mam 130 odkryć i 4 tel.obserwuje 3.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Bogusik napisał:

Ati po zabiegu czuje się bardzo dobrze i nic złego się nie dzieje :) No może tylko to,że Kropka zajęła jej legowisko...:)

Dla wyjaśnienia: Kropeczka to sunia,która mieszkała kilka lat w oborze.Na szczęście trafiła do Szafirków i jak trafiła tak już została,ponieważ całej Rodzinie skradła serducha :) Cudowna i bardzo charakterem podobna do Ati dlatego Hania mi o niej wspomniała.Sunie bardzo dobrze się ze sobą dogadują.Na drugim zdjęciu widać jak Kropeczka,tymi niesamowitymi oczkami jest wpatrzona  w Hanię :)

81802837-785400678639074-566479697561098

81781538-611835826294565-324956366621900

Dwie zlodziejki.

Serc oczywiscie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

ewu,to podaj Bogusik.

Ojej podałam już Hani. Nie mam numeru Bogusik bo straciłam kontakty. Podaj mi proszę na pw.

Anulko weźcie na 100 zł fakturę z sterylkę, załatwię zwrot ze schroniska.Podam dane do faktury.

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, ewu napisał:

Ojej podałam już Hani. Nie mam numeru Bogusik bo straciłam kontakty. Podaj mi proszę na pw.

Anulko weźcie na 100 zł fakturę z sterylkę, załatwię zwrot ze schroniska.Podam dane do faktury.

Basiu podaj mi te dane do faktury to zaraz podam Hani.Ona jutro będzie u weta to od razu to załatwi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...