Jump to content
Dogomania

Behawiorysta z Łodzi poszukiwany


julita104

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

sorki ze dopiero teraz psze ale nie widzialam ze ktos mi odpisal, tak dlugo moj post byl bez odpowiedzi :-)
no czytalam o tym ze sa osoby znajace sie na tyle na pieskowej psychice ze moga pomoc w "dogadaniu" sie z psem.
nasz pies jest raczej ulegly i grzeczny. Tyle ze czasem ma jakies odbicia. siada i np placze bez powodu, albo raz na jakis czas jest nagly bunt na spacerze i nie ma mowy zeby ruszyl sie na krok. Kiedys sie na nas obrazil (za bog wie co) to 3 dni spal za kanapa i nie jadl itp.
Tak myslalam ze moze ktosby mi poodpowiadal na pare pytan a to zawsze lepiej indywidualnie bo na szkoleniu zawsze wiecej osob, zreszta to nie sama kwestia posluszenstwa

Link to comment
Share on other sites

wlasnie dlatego szukam pomocy bo to jego zachowanie przeczy wszystkim wyczytanym przeze mnie regulom.
robilam kiedys wyczytany test nt dominacji i niby moj maluch jest ulegly np mozemy go przewracac na plecki i lezy i lize rece. Zreszta grzecznie podchodzi na spacerze zeby przypiac do smyczy i isc do domu. Nie narzekam na jakies nadmierne rozbrykanie psa :-) Poza odbiciami okazjonalnymi acz uciazliwymi.
a to zachowanie zdarza sie raz na jakis czas. (raz zdarzylo sie nawet w nocy)
siada w przypadkowym miejscu i siedzac wydaje placzace dzwieki. probowalismy obu reakcji tn zwracania i nie zwracania uwagi - obie z marnym skutkiem. Raz ze dzwiek jest malo przyjemny ( w nocy jeczal pol godziny) a dwa ze no on cos pewnie chce

Link to comment
Share on other sites

dobrze sie zachowywal.zreszta chyba lubil tam chodic, uwielbial przeszkody
duuuzo czasu mu poswiecam. minimum godzinny spacer codzien, duzo zabaw, bo to moje oczko w glowie :-)
z agility troche poczekamy bo maly jest po operacji. Mial isc ale teraz musze zapytac veta czy juz moze.
Watpie zeby mu sie nudzilo, wszedzie go zabieram. Nawet jak w wannie siedze to on siedzi obok i cos tam sobie kombinuje, wiec zawsze cos razem robimy.

Link to comment
Share on other sites

Cudownie, że masz taki kontak z psiakiem. Moje tez wszędzie za mna łażą, wszędzie jeżdża :D Przyznam ci się, że ja tez mam takiego płaczka w domu, ale przestałam z tym walczyć. Czekam. Może wyrośnie :lol: A może spotkamy się z psiakami w jakims parku? Pogadamy na żywo?

Link to comment
Share on other sites

hehe no w sumie czemu nie :-) Wyszaleje sie maly a to lubi.
hmm moze tez mu przejdzie. Tofikowy pan twierdzi ze za duzo czasu mu poswiecam i pies sie dopomina o czas wolny dla siebie a ja glupia baba nie chce mu dac :P ale az tak zleie jest. teraz sobie lulki urzadza na kanapie :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

no i dzis znow to samo
siedzi piszczy a do tego sie trzesie
serce mi peka jak tak na niego patrze i nie wiem o co biega
na dworku pobiegal, troszke zjadl laskawie po 2 dniach i cos chce. bog wie co :roll:

dopisuje: pies ma goraczke.sory za zamet.zwalilam na psychike a on sie przeziebil

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...