Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY !


kinga_kinga7

Recommended Posts

Bazarek robię jak zwykle dla podopiecznych schroniska AZYL w Białej Podlaskiej. Stowarzyszenie, które prowadzi Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt AZYL w Białej Podlaskiej boryka się z problemami finansowymi nie od dzisiaj, ale zawsze ta Wasza cegiełka czyni cuda w tym psim miasteczku ! Nieskromnie liczę, że teraz również zechcecie wesprzeć choć skromną cegiełką. Psiaki i kociaki, które do nas trafiają są bardzo często skrzywdzone przez człowieka, wymagające leczenia, odarmienia, są tez takie, którym trauma i przykre doświadczenia zostają do dzisiaj... Cele Statutowe Stowarzyszenia, mimo chęci pracowników i wolontariuszy są niewystarczające a potrzeby przeogromne, zwłaszcza przed nadchodzącą zimą ! Potrzebujemy m.i na jedzenie, opał na zimę. Bardzo proszę o lepsze jutro dla tych zwierząt, o Wasze wielkie serducho ! DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WPŁATĘ, która jest na wagę złota. Bazarek ma formę licytacji a także z opcją KT, zachęcam do kupowania, podrzucania i pomagania !

Nr 1 różowa asymetryczna tunika/sukienka MOHITO roz. z merki xs, ale rozciągliwa, rozmiary które są podane są rozmiarami bez rozciągnięcia. Cena wyw 35,-

Wymiary:

pod pachami 57cm

w pasie 46cm

na dole 37cm

długość całkowita od ramienia 77cm

Zdjecie03_qaraeha.jpg

Zdjecie03_qaraehq.jpg

Zdjecie03_qaraerp.jpg

 

Nr 2 torebka długość całkowita razem z rączką 54cm. Cena wyw. 20,-

Zdjecie03_qaraerx.jpg

Zdjecie03_qaraern.jpg

Zdjecie03_qaraere.jpg

 

Jeśli coś źle zrobiłam to przepraszam, ale ja już na dogomani nie umiem robić bazarków, wrzucać linków itp :(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
7 godzin temu, Lida napisał:

Kinga_kinga7, bardzo Cię proszę o odpowiedź na moje maile i potwierdzenie wpłaty. Niepokoi mnie to, że tak nagle zamilkłaś

Ale ja odpisałam Ci, chyba... przepraszam jeśli nie :( Wpłata dotarła, odkąd dogomania się zmieniła ja mam z nią problemy, nic nie mogę zrobić, wrzucić linka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...