Jump to content
Dogomania

Czy po raz kolejny zadzieje się dobro i uda się pomóc małej Amber? Amber zamieszkała we Wrocławiu:):):)


Tola

Recommended Posts

Parę dni temu pojechałam do schroniska porobić trochę zdjęć; pomyślałam, że dobrze byłoby, aby w tym magicznym, przedświątecznym czasie  zadziało się kolejne dobro i jakaś psia bieda dostała szansę na wyrwanie  się z zimnego, betonowego boksu.

Zaraz potem Jo37 wypatrzyła maleńką, starszą suczkę i zdecydowała się jej pomóc,  a Jagna zaproponowała pomoc swoich znajomych w transporcie z Lublina do Katowic. 

 Z Zamościa do hoteliku szafirki w Nowej Soli jest spory kawałek,  koszty transportu to zawsze naprawdę duży wydatek, więc szkoda nie wykorzystać takiej okazji i nie próbować dać szansy na nowe życie jeszcze jednej psiej istotce.

Przedstawiam więc Amber, małą złotą suczkę, która jutro też opuści schroniskowy boks i zacznie nowy etap w psim życiu.

 

Obie zamojskie dziewczyny  zamieszkają w hoteliku u szafirki (z małą przerwą u Jagny), koszt pobytu to 10zł/doba + karma i opieka wet.

Amber nowe życie zaczyna z zupełnie pustym kontem, więc jeśli ktoś chciałby wspomóc i dorzucić grosik do utrzymania suczki, to będę bardzo wdzięczna.

Wszelka pomoc bardzo potrzebna, wspieranie Amber na wątku również.

ad0c8c0e4ec4347cmed.jpg

edd1007713690e6dmed.jpg

63c67f22225a4b60med.jpg

47c54f71b12f382fmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że ta Amber będzie miała szczęście jak szczeniaczka Amber u nas, która dziś jako pierwsza wyjeżdża do DS. Oby imię jej poszczęściło w szybkim znalezieniu właśnych ludzi.

Zbieg okoliczności, że jedna Amber dziś od nas wyjeżdża, a wieczorem druga przyjedzie ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Przywitam się z kolejną wybranka losu. Jak najwięcej szczęścia maleństwo!

Ciesze się bardzo, ze jesteś u suni serduchooo7.gif

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Mam nadzieję, że ta Amber będzie miała szczęście jak szczeniaczka Amber u nas, która dziś jako pierwsza wyjeżdża do DS. Oby imię jej poszczęściło w szybkim znalezieniu właśnych ludzi.

Zbieg okoliczności, że jedna Amber dziś od nas wyjeżdża, a wieczorem druga przyjedzie ;)

Witaj Jaaga u Amber; tak widocznie miało być;)serduchooo7.gif

36 minut temu, Bogusik napisał:

Ta sunieczka skradła mi serce,więc bardzo się cieszę,że opuści schronisko :)

Ja tez bardzo się cieszę, zostań Bogusiu z nami u maleńkiej, wspólnie znajdziemy jej super domek:)serduchooo7.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Małe są bardzo fajne. Amber żywiołowa, skoczna. Na zdjęciach wyglądała, jak mini labrador, na żywo widać, że gdzieś w jej pochodzeniu jamnik się zaplątał, jest znacznie mniejsza, niż wydaje się na fotkach i na krótkich nóżkach. Amber ogłupiała na punkcie mojego Andrzeja. Widocznie musiała mieć pana. Skacze i tanczy na dwóch łapach wkoło niego. Wygląda na ok 3 lata, ma już dość kamienia, ale nie dałabym jej więcej. Jest chuda, tylko ma gęstą sierść, to tego tak nie widać.

Oczywiście, jak większość z tego schroniska, drapie się niemiłosiernie, ma silny świąd, martwa sierść wyłazi płatami.

Andrzej wrócił z nimi ok 1.00 w nocy. Zjadły ogromną michę karmy, napiły się. Są po spacerze. Amber zrobiła siku, kupy jeszcze nie, ale druga sunia ma zaparcie słomą i jakimiś trocinami, więc pewnie Amber też może mieć. Czekam na kupę, żeby zbadać.

Śmierdzą niemożebnie, konieczna będzie kąpiel.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, agat21 napisał:

Amber też prześliczna szczęściara :) A co to za trzecia chuda ruda sunia? :(

 

21 godzin temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam do Amber.Biedna malutka,co ona robiła w tym schronie.Masakra.

 

10 godzin temu, Livka napisał:

Przytuptałam :)

Witajcie u sunieczki, bardzo się ciesze, że jesteście :).

Jaaga podesłała mi zdjęcia, zaraz sprobuję wstawiać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...