Jump to content
Dogomania

Szpulka wytoczyła się z Radys, tymczasowana przez Kasiainat- znalazła swój DOMEK stały w Bielsko-Biała <3


kiyoshi

Recommended Posts

Szpulka dosłownie rzutem na taśme otrzymała szanse. Chciałam pomóc szczeniaczce, ale gdy zarezerwowałam transport, miejsce, ktoś inny postanowił zabrać tamtą malizne szybciej...

Postanowiłam więc pomóz jakiejś innej suni, nim przyjdzie zima i będzie musiała walczyć o przetrwanie.

Kinga podesłała mi kilka suniek, ale Szpulka była miłością od pierwszego wejrzenia i decyzja zapadła- 16tgo wyjeżdża z Radys :)

Wiem o niej tylko tyle: Szpulka, nr 13220, kojec V-39, Kinga oceniła ja na 2-3 lata.

58ab524bee6c.jpg

83a15314d095.jpg

6db47a48de00.jpg

be4eb1d76001.jpg

979e701152e9.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

WPŁATY:

  • 30 zł Onaa (19.12)
  • 100 zł annabarbara (10.12)
  • 20 zł sybil (23.12)
  • 70 zł spadku po Rolce (27.12)
  • 50 zł Pani Irenka (27.12)
  • 20 zł Ania 0 Piotr (fb) (29.12)
  • 50 zł od Livka (31.12)
  • 20 zł od Ainana (2.01)
  • 20 zł od Pani irenki (14.01)
  • 100 zł od annabarbara (17.01)
  • 161 zł bazarek (27.01)
  • 558 zł z bazarku (29.01)

WYDATKI:

  • 165 zł transport (17.12)
  • 29 zł odpch+odrob (18.12)
  • 150 zł hotelik grudzien (22.12)
  • 36 zł wyróznienie olx  x 3 (8.01)
  • 398 zł sterylizacja + chip (14.01)
  • 240 zł hotelik styczeń (26.01)
  • 39 zł chip rejestracja

 

BILANS: 1235 zł - 1021 zł =  214 zł--- przekazane 18.02. dla Kori i Kropka

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, agat21 napisał:

Straszna bida :( Dobrze, że ją bierzesz. :*

Ile będzie kosztował transport?

jeszcze nie wiem, ale wiezie ją Pani Marlena i razem z nią jedzie do Kasi sunia od Mariolki...więc dwie na jednej trasie i mam nadzieje, że nie wyjdzie fortuna ;)

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, kiyoshi napisał:

jeszcze nie wiem, ale wiezie ją Pani Marlena i razem z nią jedzie do Kasi sunia od Mariolki...więc dwie na jednej trasie i mam nadzieje, że nie wyjdzie fortuna ;)

Ja to mam nadzieję, ze jeszcze ktoś dołączy  do tego transportu i nie wyjdzie fortuna.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

Chyba juz Szpulka powinna być na miejcsu, lub blisko Kasi....Jutro pewnie dowiem się więcej. Czekam na nią :) Święta będzie się wygrzewać u Kasi.....ale między świętami jak się uda to zacznę już ją ogłaszać ;)

Wspaniale :) Pyszczek zaciekawiony tym, co się dzieje. Chyba dość rezolutna z niej suczynka będzie :)

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Poker napisał:

Fajna sunia. Krótkowłosa , dobrze ,że będzie grzać doopcię w domku.

 

16 minut temu, agat21 napisał:

Wspaniale :) Pyszczek zaciekawiony tym, co się dzieje. Chyba dość rezolutna z niej suczynka będzie :)

dzięki dziewczyny. Własnie mi Sara napisała, że nasze sunie dotarły. Moja się bardzo boi i warczy....jutro będzie lepszy dzień

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, uxmal napisał:

Szpulka przypomina mi sunie też z Radys, która była pod opieką kiyoshi.  Nie mogę znaleźć jej wątku. Miała taki króciutki ogonek i takie szpiczaste uszy

Wiem która PESTKE teraz Tonie ktora zamieszkała w Wiedniu. Faktycznie z pyszcza jest bardzo podobna. Tylko o połowę mniejsza :) 

12 godzin temu, agat21 napisał:

Na pewno. Pierwsza spokojna noc uczyni cuda

I masz rację. Kasia mi wyslala właśnie filmik. Szpuleczka tańczy jak baletnica przed Kasia z uśmiechem na c a ly pychol. Jest cudownym pieskiem. Bardzo się ucieszyła na dzieci. Z innymi pieskami też się bawila

Jak dobrze że odzyla. 

Nie wiem jak pobrać filmik z WhatsUppsa? Żeby go tutaj wstawić? Ktoś podpowie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...