Jump to content
Dogomania

Szpulka wytoczyła się z Radys, tymczasowana przez Kasiainat- znalazła swój DOMEK stały w Bielsko-Biała <3


kiyoshi

Recommended Posts

Modelki ciąg dalszy :) ale pięknosc mi się trafiła :) i zobaczcie jak się zgrała z sunią która zabrałą Mariola- z Riwiera, prawie jak siostry tylko Szpulka troche mniejsza :)

8e97949c3ec3.jpg

d5c6adcb3695.jpg

f273cbcef837.jpg

1adf76e676cc.jpg

9e158ab1ed47.jpg

 

Kasia przesłała tez paragon na 29 zł (odpchlenie i odrobaczenie) zaraz jej zwróce :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U Kasi pod Bielsko-Biała jest tak zielono. :) 

Chwilę rozmawiałam z Kasią. Szpulka na szczęście jest zdrowa i nie sprawia żadnych kłopotów. Ma swoje leki np. Boi się odkurzacza ale to nie tragedia

Kasia ocenia ja na 1,5 roku a na swustku od szczepień z Radys ma wpisane 2 lata i 8.m-cy (cóż za precyzja weta z R. musiał być obecny przy narodzinach) 

Weterynaryjne zachipujmy i umowimy sterylizacji na początek stycznia

A po Świętach ruszam z ogłoszeniami :) 

Aha sunia waży ok 10 kg

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jejku, Szpulka jest PRZEŚLICZNA. Bardzo lubię takie liski! Ojjj, będzie mieć wzięcie :)

też uważam, że jest prześliczna...oby miała wzięcie oby :)

 

Dziękuje ślicznie Onaa za wpłate niespodzianke- 30 zł dla Szpulki :) <3

Rozliczam tutaj także 100 zł deklarcaji od annabarbara _ jako automatyczne przeniesienie po Rolce :) DZIĘKUJE <3 <3

 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, może ktoś mógłby dołożyć kilka złotych do sterylizacji Szpulki?? Akcja Sterylizacja prosiła by zgłaszac jak najmniej...faktycznie w tamtym roku zgłosiłam az 5 suczek z Radys...w tym roku może uda się jakoś samemu....350 zl ogarniać na psiaka....

eh...może ktoś ma jakies fanty na bazarek do przekazania? musze jakoś zarobić na Szpulke bo i deklaracji nie ma:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

 

eh...może ktoś ma jakies fanty na bazarek do przekazania? musze jakoś zarobić na Szpulke bo i deklaracji nie ma:(

Mam fanty, mogę podesłać. Różna rzeczy dla psów, trochę dla kotów. Decyduj szybko , to wyślę jeszcze przed Sylwestrem i podaj adres.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie Szpulki księguje 70 zł spadku po Rolce :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/350672-nieśmiała-buraska-rolka-z-radys-po-pobycie-u-kasiainat-znalazła-ds-w-bielsku/

 

14 godzin temu, Poker napisał:

Mam fanty, mogę podesłać. Różna rzeczy dla psów, trochę dla kotów. Decyduj szybko , to wyślę jeszcze przed Sylwestrem i podaj adres.

dziękuje Poker. Zaraz odezwe sie na priv :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, kiyoshi napisał:

Kochani, może ktoś mógłby dołożyć kilka złotych do sterylizacji Szpulki?? Akcja Sterylizacja prosiła by zgłaszac jak najmniej...faktycznie w tamtym roku zgłosiłam az 5 suczek z Radys...w tym roku może uda się jakoś samemu....350 zl ogarniać na psiaka....

eh...może ktoś ma jakies fanty na bazarek do przekazania? musze jakoś zarobić na Szpulke bo i deklaracji nie ma:(

Kiyoshi, mam trochę fantów jeszcze od Alaskan, chciałam zrobić łączony bazarek na Szantę i Treka, ale może na Szantę nie trzeba będzie, więc zamiast niej Szpulka by została beneficjentką. W końcu też na "Sz" - to zobowiązuje ;)

Postaram się dziś wieczorem obfotografować, a w weekend ruszyć z bazarkiem.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Kiyoshi, mam trochę fantów jeszcze od Alaskan, chciałam zrobić łączony bazarek na Szantę i Treka, ale może na Szantę nie trzeba będzie, więc zamiast niej Szpulka by została beneficjentką. W końcu też na "Sz" - to zobowiązuje ;)

Postaram się dziś wieczorem obfotografować, a w weekend ruszyć z bazarkiem.

o jejku....Agatka, kochana jesteś, ale....czy po szancie nie zostały jakies długi?  nie chce Cie obciążać...

mam nadzieje, że Szpulka w styczniu znajdzie dom, więc jakoś będe powoli łatać minusy wtedy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...