Jump to content
Dogomania

Z nowym imieniem Myszka pojechałam do DS. Jak to jest? Mam na imię Muszka.


Jo37

Recommended Posts

Szczęściara z Muszki vel Myszki, dużo miłości malutka zamojska suniu:).

Mój TZ tez bardzo szczęśliwy z tej adopcji, to on zwrócił uwagę na małą w schronisku, długo stał przy niej przy  boksie; Muszka to taki jego typ suni;).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Muszka w drodze

6ab5c8b587f67e6bmed.jpg

I w DS:)

57ae68c462a8cc01med.jpg

 

 

9 minut temu, Poker napisał:

Córcia chodzi do pierwszej klasy i ćwiczy pisanie. Ma piętrowe łóżko i Myszka siedzi sobie na dole.

Rozczulił mnie ten piękny kolorowy napis MYSZKA.

Uwielbiam dzieci kochające zwierzęta, bo wyrastają na wspaniałych, wrażliwych ludzi.

Bądź szczęśliwa cudowna Myszuniu!!!

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

53 minuty temu, Tola napisał:

Mysia na kanapie w swoim domciu:)

Pani napisała, ze mała radzi sobie coraz lepiej, co wcale nie dziwi, szefowe tak mają;)

da0fa301c862e5aemed.jpg

No i zadbano też o miłe towarzystwo kotów... wprawdzie na poduchach, ale od czegoś trzeba zacząć. Pamiętacie jej zdjecie zza krat ? To się nazywa "mieć farta" !

Teraz próbujemy zmienić życie kolejnym zamojskim bidom. Tylko najpierw muszą dojechać do hoteliku. Dlatego zbieramy na transport. Kto może, niech pomoże !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Chciałam rozliczyć Myszkę. Za styczeń jest 4x10 zł=40 zł, czyli tyle, ile moja kolezanka wpłaciła na jej profilaktykę na konto fundacji. Jako, że jej nowa pani zadeklarowała, że sama ją sobie zaszczepi na spokojnie, to zostały te pieniądze i wystawię fakturę na tą kwotę na Zea i Myszka będzie rozliczona.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Jaaga napisał:

Chciałam rozliczyć Myszkę. Za styczeń jest 4x10 zł=40 zł, czyli tyle, ile moja kolezanka wpłaciła na jej profilaktykę na konto fundacji. Jako, że jej nowa pani zadeklarowała, że sama ją sobie zaszczepi na spokojnie, to zostały te pieniądze i wystawię fakturę na tą kwotę na Zea i Myszka będzie rozliczona.

Super. Bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
48 minut temu, Tola napisał:

Na zdjęciach wygląda jak owczarek;)

Właśnie miałam napisać, że też dostaliśmy zdjecie i informacje od p. Asi. Andrzej otworzył sms i powiedział, że dostałam zdjęcie jakiego owczarka ;) Bardzo się zdiwiłam, aż zobaczyłam, że to Myszka. Napisałaś to samo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...