Jump to content
Dogomania

Z nowym imieniem Myszka pojechałam do DS. Jak to jest? Mam na imię Muszka.


Jo37

Recommended Posts

11 minut temu, Jaaga napisał:

W związku z tym, że Muszka pakuje manatki i pojutrze wyjeżdża, to pozwoliłam sobie jej wyróżnione ogłoszenie podmienić na Amber. Może jej również się uda?

Bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Ależ błyskawica z Muszki! Jeszcze nie zdążyliśmy nawet jej dobrze poznać, a ona już wybywa! Super!!! :DDD

To chyba Jo37 ma taką szczęśliwą rękę ;) Jej Supernova była u nas tydzień, więc to druga sunia, która ekspresowo znalazła dom.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Ależ błyskawica z Muszki! Jeszcze nie zdążyliśmy nawet jej dobrze poznać, a ona już wybywa! Super!!! :DDD

 

24 minuty temu, Jaaga napisał:

To chyba Jo37 ma taką szczęśliwą rękę ;) Jej Supernova była u nas tydzień, więc to druga sunia, która ekspresowo znalazła dom.

Niestety nie każdy psiak ma taki fart. Bubu był w hotelu pół roku a Klara siedzi w hotelu już trzeci rok.

Link to comment
Share on other sites

Zielonej nocy nie było ale sunia pojechała już do siebie.

Sunia będzie miała na imię Myszka. Jaaga mówi, że wszystkie psiaki chciały się

z Państwem zaprzyjaźnić a Mycha była z tego bardzo niezadowolona. Pani przywiozła trochę leków Jagnie.

Bardzo dziękuję Jagnie za opiekę nad Muszką- Myszką.

 

Link to comment
Share on other sites

Muszka już pojechała. Rodzinka super, Muszka, która będzie Myszką,  ma duże szczęście. Od razu do swojego pana się przykleiła, potem do pani i do najmłodszej panci ( mojej imienniczki) Jagny. U niej już w ramionach odstraszała złą miną moje Mańkę i Cymelę, które tez chciały się poprzytulać. Panstwo przywieźli środki dla pozostałych psiaków: lek dla Klary u Murki, drugi preparat na stawy dla Lindy, są tabletki przeciw robalom i bakterie.

Muszka troszkę czuła się niepewnie, jak wychodziła, ale też nie za bardzo. uwielbiam takie adopcje, kiedy psiak szybko znajduje dom i to jeszcze ten właściwy, mu pisany. Zresztą to typ ludzi, do kórych wszystkie zwierzaki lgną. Pana nie chciała opuścić nasza kotka Rysia, yorka Mania chciała z nimi jechać, Nelka zaglądała, nawet Tania podeszłą pod drzwi pokoju i była zaciekawiona.

 

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...