Jump to content
Dogomania

Z nowym imieniem Myszka pojechałam do DS. Jak to jest? Mam na imię Muszka.


Jo37

Recommended Posts

23 godziny temu, Jaaga napisał:

Dałam Muszce karmę z jagnięciną, ale normalną, zbożową i ... biegunka. 

Orion niestety na zbożową reaguje tak samo. Całe życie na łańcuchu, jadł ochłapy z obiadu, a teraz nawet Brit mu nie służy. Jedyna karma, która mu podpasowała to Simpson's. Biedne te psiaki, które miały zrobione z żołądka śmietnik. Oby się u Muszki unormowało.

A za TEN telefon trzymam kciuki. Muszka jest zwyczajnej (w sensie: nierasowej) urody, ale jej oczy mówią wszystko. Są wyjątkowe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2019 o 20:53, Jaaga napisał:

Dałam Muszce karmę z jagnięciną, ale normalną, zbożową i ... biegunka. To pewnie efekt po tej schroniskowej pszenicy :( Wróciłam do bezzbożowego wielbłąda z Wolfsbluta. Mała taką miała rewolucję, że załatwiła się na podkład w nocy, bo nie potrafiła wytrzymać z załatwieniem się.W moim ogłoszeniu, które wyróżniła Tianku (wielkie dzięki), Muszka idzie jak burza. Ma mnóstwo wyswietleń, obserwatowrów. Oby to przełozyło się tylko na dom. Czasem wystarczy TEN jeden telefon.

Jutro dziewczyny jada na szczepienie. Pisałam na wątku Amber, że na FB podałam konto z prośba o pieniądze na profilaktykę dziewczynek i odezwała się moja kolezanka, że wpłaciła 80 zł, więc obie sunie mają zapłacone szczepienia :)

Jagna - podziękuj koleżance za poratowanie Amber i Muchy.

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Orion niestety na zbożową reaguje tak samo. Całe życie na łańcuchu, jadł ochłapy z obiadu, a teraz nawet Brit mu nie służy. Jedyna karma, która mu podpasowała to Simpson's. Biedne te psiaki, które miały zrobione z żołądka śmietnik. Oby się u Muszki unormowało.

Również daję i polecam tą karmę, ale w zooplusie, gdzie robię zakupy i mam zniżkę na hodowle, została wykupiona. Została mi w domu szczeniakowa. Przedwczoraj chciałam zamówić z tej firmy karmę dla Bezy i już żadnego smaku nie było. 

10 godzin temu, Jo37 napisał:

Jagna - podziękuj koleżance za poratowanie Amber i Muchy.

 

Oczywiście, już podziękowałam. Tylko suczek nie zaszczepiłam, bo nie wiem, jak z fakturą. Muszę zadzwonić do Toli, bo nie wiem, czy z grudniową datą dadzą radę jeszcze zaksięgować.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2019 o 20:53, Jaaga napisał:

Dałam Muszce karmę z jagnięciną, ale normalną, zbożową i ... biegunka. To pewnie efekt po tej schroniskowej pszenicy :( Wróciłam do bezzbożowego wielbłąda z Wolfsbluta. Mała taką miała rewolucję, że załatwiła się na podkład w nocy, bo nie potrafiła wytrzymać z załatwieniem się.W moim ogłoszeniu, które wyróżniła Tianku (wielkie dzięki), Muszka idzie jak burza. Ma mnóstwo wyswietleń, obserwatowrów. Oby to przełozyło się tylko na dom. Czasem wystarczy TEN jeden telefon.

Jutro dziewczyny jada na szczepienie. Pisałam na wątku Amber, że na FB podałam konto z prośba o pieniądze na profilaktykę dziewczynek i odezwała się moja kolezanka, że wpłaciła 80 zł, więc obie sunie mają zapłacone szczepienia :)

Pieniążki są na koncie fundacji

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Bardzo dziękuję. Może nie będzie potrzebne.

Jest niepotrzebne. Muszka może pakować manatki . Państwo chcą po nią przyjechać 4 lub 5 stycznia.

Jak przypuszczałam wizyta była tylko pro forma. Pani jest czynnym weterynarzem . W domu jest 7 . letnia córcia i 2 koty. Jeden bez oczka ,16 lat , a drugi ma 20 lat . Mama pani ma psa trójłapka ze schronu.

Opieka będzie pod każdym względem bardzo dobra.  W razie potrzeby pan może zabierać sunię do pracy.

Tereny do spacerów prawie pod oknem.

Jak macie pytania , to zadawajcie.

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

Jest niepotrzebne. Muszka może pakować manatki . Państwo chcą po nią przyjechać 4 lub 5 stycznia.

Jak przypuszczałam wizyta była tylko pro forma. Pani jest czynnym weterynarzem . W domu jest 7 . letnia córcia i 2 koty. Jeden bez oczka ,16 lat , a drugi ma 20 lat . Mama pani ma psa trójłapka ze schronu.

Opieka będzie pod każdym względem bardzo dobra.  W razie potrzeby pan może zabierać sunię do pracy.

Tereny do spacerów prawie pod oknem.

Jak macie pytania , to zadawajcie.

Bardzo dziękuję za wizytę. Fajnie, że Muszka znalazła dom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, uxmal napisał:

Nie mam pytań, 

Wyrażę się tylko: Wow! Super. 

 

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Lubię takie adopcje,  nie dosć, że dom bez zastrzeżeń, to znalazł się błyskawicznie.

 

4 minuty temu, Nesiowata napisał:

O co jeszcze można pytać?

Teraz tylko pozostaje czekać na przeprowadzkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...