Jump to content
Dogomania

Rozliczony. Roki za TM :( Spłacamy długi - bazarek czynny do 05.01. do godz. 22,00


jola&tina

Recommended Posts

15 godzin temu, jola&tina napisał:

Właśnie słyszałam ( w tv ), że w tym roku spotkania we Wrocławiu.

Tak już po raz trzeci.

Mamy trzech chłopaków z Kongo, którzy studiują w Kijowie. Mówią po rosyjsku ;) między sobą po francusku, z moim synem po angielsku. Jest wesoło. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, NikaEla napisał:

Tak już po raz trzeci.

Mamy trzech chłopaków z Kongo, którzy studiują w Kijowie. Mówią po rosyjsku ;) między sobą po francusku, z moim synem po angielsku. Jest wesoło. :)

Bardzo lubię takie mieszanki narodowościowe i językowe.

Czasem spotykam się z sytuacją , że mama jest z Francji, tato z Hiszpanii , dorośli porozumiewają się  po angielsku. Do dziecka każde mówi w swoim języku , a dziecko mówi po polsku i jest tłumaczem dla rodziców.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, NikaEla napisał:

Tak już po raz trzeci.

Mamy trzech chłopaków z Kongo, którzy studiują w Kijowie. Mówią po rosyjsku ;) między sobą po francusku, z moim synem po angielsku. Jest wesoło. :)

Niewątpliwie wesoło :) Karmisz ich po polsku? Są u Ciebie z wyżywieniem czy tylko nocują?

27 minut temu, Poker napisał:

Bardzo lubię takie mieszanki narodowościowe i językowe.

Czasem spotykam się z sytuacją , że mama jest z Francji, tato z Hiszpanii , dorośli porozumiewają się  po angielsku. Do dziecka każde mówi w swoim języku , a dziecko mówi po polsku i jest tłumaczem dla rodziców.

Dzieci/młodzi ludzie szybko uczą się języków i mają odwagę mówić w obcych językach jeżeli już coś załapią :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Niewątpliwie wesoło :) Karmisz ich po polsku? Są u Ciebie z wyżywieniem czy tylko nocują?

Niby (teoretycznie)tylko śniadania mają dostawać w domach i obiad w Nowy Rok. Ale wczoraj jak późnym wieczorem dotarli do nas po ponad 20-godzinnej podróży autobusem to oczywiście dostali kolację.

Cały dzień są na mieście na modlitwach i spotkaniach, dostają suchy prowiant  i ciepły posiłek ( w puszkach) od organizatorów. Jestem zatem przygotowana i z kolacją. ( Ale taka zwykła, bez szału)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.12.2019 o 22:48, uxmal napisał:

Sorry są miseczki..  Mdk8 kupiła.  To poproszę miseczki 10sztuk.

 

Dnia 21.12.2019 o 22:19, mdk8 napisał:

10 miseczek poproszę

 

Dnia 21.12.2019 o 23:53, bakusiowa napisał:

Poproszę 30 miseczek.

 

Pieniążki miseczkowe już na koncie. Dziękuję bardzo.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Przywitam się i podrzucę chociaż :)

38l.gif

 

.... szkoda ,że tak rzadko ale u nas koniec roku to naprawdę ... roboty moc! później nadrobię zaległości  ;)

Koniec roku to nie jest dobry czas na bazarkowanie.
Ale podrzuciłaś ślicznie, świątecznie :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jola&tina napisał:

Święta spędziłam pracowicie -  dziergałam :)
Nr 02, 03, 04, 05 - dodałam włóczkowe podkładki/serwetki. Nie są jeszcze wykończone - co widać na zdjęciach ;)  - ale jeżeli ktoś będzie licytować, to będę wykańczać :)

 

Śliczne, pracuś z Ciebie

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, jola&tina napisał:

Witam i dziękuję za zakupy.
Proszę, podaj adres na PW, będę w poniedziałek wysyłała paczki, to wyślę - zgodnie z życzeniem listem zwykłym :)

Poszło :) A ja jeszcze 21 KT poproszę

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...