Jump to content
Dogomania

do zamknięcia KSIĄŻKI, większość po 10zł; na Szczebrzeszyn i Bielsko-Białą


NikaEla

Recommended Posts

43 minuty temu, jola&tina napisał:

Czyżby to dzisiaj był koniec bazarku?
Zapraszamy z całych sił!!!!!

tak, dzisiaj

 

10 minut temu, guccio napisał:

wybrałam nr 33

Bardzo dobry wybór. Czytałam kiedyś  i mój Wielce_oczytany_Ojciec też, oboje uważamy, że to świetna książka

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, NikaEla napisał:

tak, dzisiaj

 

Bardzo dobry wybór. Czytałam kiedyś  i mój Wielce_oczytany_Ojciec też, oboje uważamy, że to świetna książka

Wszystko wyczytałam tego autora co było w bibliotece.Ten tytuł coś mi mówi, Jak kiedyś czytałam to z chęcią do niej wrócę.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Wszystko wyczytałam tego autora co było w bibliotece.Ten tytuł coś mi mówi, Jak kiedyś czytałam to z chęcią do niej wrócę.

Jakieś 10-12 lat temu, będąc na długim zwolnieniu lekarskim, z biblioteki osiedlowej przeczytałam prawie wszystkie książki autorów na F i G ;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, NikaEla napisał:

Jakieś 10-12 lat temu, będąc na długim zwolnieniu lekarskim, z biblioteki osiedlowej przeczytałam prawie wszystkie książki autorów na F i G ;)

Tak szczerze to tego typu książki to było u mnie dawno,Jak coś warte to lubię wrócić.Teraz najchętniej czytam sagi i dzieje polskiego ziemiaństwa,rodów arystokratycznych-też polskich.

Gusta się zmieniają.Za młodych lat wyczytałam wszystko Christie i Alexa;Teraz bym nie wzięła do ręki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Tak szczerze to tego typu książki to było u mnie dawno,Jak coś warte to lubię wrócić.Teraz najchętniej czytam sagi i dzieje polskiego ziemiaństwa,rodów arystokratycznych-też polskich.

Gusta się zmieniają.Za młodych lat wyczytałam wszystko Christie i Alexa;Teraz bym nie wzięła do ręki.

Ostatnimi laty czytam Cherezińską, skandynawskich pisarzy kryminałów ( Lackberg, Mankell, Marklund), bardzo też lubię książki Charlotte Link, i wiele innych

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, guccio napisał:

Tak szczerze to tego typu książki to było u mnie dawno,Jak coś warte to lubię wrócić.Teraz najchętniej czytam sagi i dzieje polskiego ziemiaństwa,rodów arystokratycznych-też polskich.

Gusta się zmieniają.Za młodych lat wyczytałam wszystko Christie i Alexa;Teraz bym nie wzięła do ręki.

A mogłabyś polecić mi jakiś tytuł lub autora z tej dziedziny? Wybieram się do biblioteki i obawiam się, że jak nie będę wiedziała czego chcę, to pani zaproponuje mi jakąś sowę :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, jola&tina napisał:

A mogłabyś polecić mi jakiś tytuł lub autora z tej dziedziny? Wybieram się do biblioteki i obawiam się, że jak nie będę wiedziała czego chcę, to pani zaproponuje mi jakąś sowę :)

Np Andrew Tarnowski-Ostatni Mazur.Ta książka u mnie a reszta z biblioteki była.Jak będę dam Ci znać jacy autorzy i tytuły.Zapisałam sobie Twój nick.Do miłego.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

Np Andrew Tarnowski-Ostatni Mazur.Ta książka u mnie a reszta z biblioteki była.Jak będę dam Ci znać jacy autorzy i tytuły.Zapisałam sobie Twój nick.Do miłego.

Dziękuję.
Sprawdziłam, Ostatni Mazur jest w bibliotece i jeszcze Blade szable, rdzawe kości - zaraz sobie zamówię :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jola&tina napisał:

Jeszcze chwilkę bazarek czynny - zapraszamy!!!!!!!

Teoretycznie już zamykamy, ale gdyby ktoś jeszcze coś ( nielicytowanego) to oczywiście można. 

Jutro nie dam raczej rady ale w czwartek popakuję , zważę książki i powysyłam wiadomości.

 

Bardzo dziękuję za obecność i zakupy 

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, NikaEla napisał:

Teoretycznie już zamykamy, ale gdyby ktoś jeszcze coś ( nielicytowanego) to oczywiście można. 

Jutro nie dam raczej rady ale w czwartek opłakuje , zważę książki i powysyłam wiadomości.

 

Bardzo dziękuję za obecność i zakupy 

Ale dlaczego zamierzasz w czwartek płakać?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, guccio napisał:

Np Andrew Tarnowski-Ostatni Mazur.Ta książka u mnie a reszta z biblioteki była.Jak będę dam Ci znać jacy autorzy i tytuły.Zapisałam sobie Twój nick.Do miłego.

To mnie też dodaj.  Moja mama lubi czytać o rodach z odrobiną   romansu, tragedii.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...