Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Fantastyczne oryginalne perfumy firmy BOHOBOCO SÓL MORSKA I KARMEL nietestowane na zwierzętach dla Szanty i Treka do 15 XII g.22.00 - ZAPRASZAM :))


agat21

Recommended Posts

Dzisiaj serdecznie zapraszam do licytacji oryginalnych niszowych perfum firmy BOHOBOCO - SEA SALT CARAMEL o pojemności 100 ml. Tak można je opisać:

Ta słono-słodka kompozycja to harmonijny, przenikliwy, zdecydowany podmuch orzeźwiającej bryzy przełamany kilkoma kroplami gęstego karmelu. Morskie minerały i różowy pieprz w połączeniu z kokieteryjną słodyczą, przywołują na myśl pełne beztroski chwile.
AKORDY:
świeży, mineralny – cytryna, sól, algi morskie
słodki – karmel, brązowy cukier

shopping?q=tbn:ANd9GcQ8gjT5ley1NipPWw0yy

Perfumy dostałam w prezencie, użyłam parę razy, buteleczka jest prawie pełna

79278039_843637499421452_816774504058454

Perfumy są dostępne w Douglasie, cena 399 zł, jak są promocje można je kupić bliżej 300 zł. Ja proponuję cenę wywoławczą 150 zł. Można kupić w opcji KT dodając 50% do aktualnej licytowanej ceny.

Bazarek potrwa do 15 grudnia do godz. 22.00

Serdecznie zapraszam. Pomożecie utrzymać mi Szantę, która ma 20 zł deklaracji oraz Treka. Oba psiaki w hotelu czekają na domy.

MOŻNA RÓWNIEŻ NABYĆ CEGIEŁKI o wartości 5 zł.

Za każdą serdecznie dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Łał, właśnie paczkę wysłałam :((( Wzięłam 2 godzinki urlopu w pracy, żeby trochę to ogarnąć i wracam do biura. :( Oj, żebyś napisała rano, to jeszcze bym się wstrzymała. 

Ale cudnie dziękuję za licytację! Już myślałam, ze nikt.. Dzięki! ♡♡♡♡♡

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...