Jump to content
Dogomania

Seter irlandzki znaleziony w Krakowie. Już w domu


ma_ruda
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj na os. Piastów w Krakowie moja znajoma znalazła psa w typie setera irlandzkiego. Pies jest zadbany, przyjazny. Zgłosiłam go do krakowskiego schroniska ale nie miałam sumienia go oddać. Dzisiaj zostaje u mnie, ale niestety jeżeli do jutra nie znajdzie się właściciel, nie mogę psa dłużej zatrzymać (domowniczka Oti nie jest zachwycona jego towarzystwem). Może ktoś kojarzy? albo zechce się psem zaopiekować na czas poszukiwań właściciela?

Link to comment
Share on other sites

Pies już w domu! To zasługa facebooka  a dokładnie strony zaginione/znalezione Kraków i okolice. Zamieściłam tam post i po godzinie zgłosiła się właścicielka. Przyznam, że jestem pod wrażeniem.. W ciągu tej godziny wiadomość została udostępniona kilkadziesiąt razy.

Chipa ani tatuażu pies nie miał- sprawdził to pan, który przyjechał ze schroniska i potwierdzili właściciele przy odbiorze. Chodzi bez smyczy i obroży a więc tym samym bez adresówki. Okazało się, że nie pierwszy raz uciekł a raczej oddalił się, ale zawsze wracał do domu.Dzisiaj być może też by wrócił gdybyśmy się nim nie zajęły. Mieszka niedaleko ode mnie, więc tym bardziej cieszę się, że nie odesłałam go do schroniska, bo naraziłabym psa na niepotrzebny stres. Mam nadzieję, że właściciele pomyślą przynajmniej o chipie no i że kiedyś to "oddalenie się" nie zakończy się bardziej dramatycznie. Bo poza tym to super pies. Gdyby nie moja Oti, no i jednak trochę przerastająca mnie energia i siła setera, to nie martwiłabym się, czy właściciele się odnajdą. Pies czuł się u mnie jak u siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...