Jump to content
Dogomania

Marta i jej dzieci w swoich kochających domach :) Tragiczna sytuacja finansowa Marty. Bez pomocy finansowej grozi jej powrót do schronu :( Jej 6-cioro dzieci już we własnych DS.


elik

Recommended Posts

57 minut temu, ewu napisał:

Doszły wpłaty na obie sunie 

Ewa R. 400 zł

elik 25 zł

Dziękuję:):)

Sie zapisuje  :)

Stan konta obu suczek

Saldo:

.       2.780,00 zł.

.--.    2.126,24  

= = = = = = = = = = = =
         
488,76 zł

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie za styczeń, które wyslałam ewu:
Marta 13 zł x31 dni=403 zł
Imbirek 30 zł (było w sumie 80 zł - 50 zł, które miałam nadpłatę na koncie)
Razem 433 zł
 
Nie mam pojęcia, co z ogłoszeniami Marty? Miała robione badanie krwi, które wykazało podwyższone leukocyty. Wskazujące na stan zapalny jelit po koszmarnych pasozytach. Dostaje karmę Gastro Intestinal, ale nie przybiera po niej nadal. tyle, że żebra jej nie wystają. Lekarka powiedziała, że potrzeba czasu na regenację organizmu: liczne pasożyty, mnoga ciąża, odkarmienie tylu młodych. Absolutnie nie zgodziła się na wykonanie zabiegu sterylizacji. Potrzebne byłoby kontrolne badanie krwi i kału, jak to wygląda teraz.
Jednak ewu nie ma funduszy na weta i utrzymanie. Czas płynie. Tak wygląda jej sytuacja. Proszę o informacje, co dalej? Nie jestem osobą decyzyjną. Skoro jej sytuacja finansowa jest tak trudna, to trzeba podjąć jakieś decyzje.
Link to comment
Share on other sites

Ja bym szukała jej domu. Zawsze można wpierw podpisać umowę na dom tymczasowy z chętnymi, zrobić zapis o sterylizacji, sprawdzić i wtedy już podpisać umowę na ds. 

W perspektywie czasu to ok 5 m-cy pilnowania ludzi ale to chyba nie jest aż tak straszne jeśli wybierze się rozsądnych ludzi mieszkajacych w pobliżu wizytator na przykład :) 

Dla Marty też chyba będzie lepiej. Przemysł. Ewu w razie czego pomogę z ogloszeniami

 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, kiyoshi napisał:

Ja bym szukała jej domu. Zawsze można wpierw podpisać umowę na dom tymczasowy z chętnymi, zrobić zapis o sterylizacji, sprawdzić i wtedy już podpisać umowę na ds. 

W perspektywie czasu to ok 5 m-cy pilnowania ludzi ale to chyba nie jest aż tak straszne jeśli wybierze się rozsądnych ludzi mieszkajacych w pobliżu wizytator na przykład :) 

Dla Marty też chyba będzie lepiej. Przemysł. Ewu w razie czego pomogę z ogloszeniami

 

Też tak myślę. ędę wdzięczna za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Marta 13 zł x31 dni=403 zł
Imbirek 30 zł (było w sumie 80 zł - 50 zł, które miałam nadpłatę na koncie)
Razem 433 zł
 
Bajka 10 zł x 31 dni=310 zł
Ala 5 zł x12 dni= 60 zł
Ola 5 zł x 6 dni =30 zł (od wizyty PA, resztę pobytu u nas opłacił jej własciciel)
Paliwo do weta 5 x 12 zł=60 zł (4 kursy to zawiezienie i odebranie na sterylizację i drugą operacje, piąty kurs nastepnego dnia na kontrolę)
razem 460 zł
Obie sunie - 893 zł
Link to comment
Share on other sites

Stan konta obu suczek

Saldo:

.       2.780,00 zł.

.--.    2.126,24  

= = = = = = = = = = = =
          
488,76 zł

 

30.01.2020 wpłata 

100 zł

588,76 zł

Wypłata: 

893 zł

SALDO na dzień 30.01.2020

-304,24 zł

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Basiu, czy jakoś określisz za co ta wypłata?

 

1 godzinę temu, ewu napisał:
Marta 13 zł x31 dni=403 zł
Imbirek 30 zł (było w sumie 80 zł - 50 zł, które miałam nadpłatę na koncie)
Razem 433 zł
 
Bajka 10 zł x 31 dni=310 zł
Ala 5 zł x12 dni= 60 zł
Ola 5 zł x 6 dni =30 zł (od wizyty PA, resztę pobytu u nas opłacił jej własciciel)
Paliwo do weta 5 x 12 zł=60 zł (4 kursy to zawiezienie i odebranie na sterylizację i drugą operacje, piąty kurs nastepnego dnia na kontrolę)
razem 460 zł
Obie sunie - 893 zł

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Jaaga czy napiszesz chociaż jakąś charakterystykę suni? Pod kątem ogłoszeń? Wirk zachowanie w domu na smyczy do innych psów kotów dzieci. Co lubi jaki ma charakter

Młoda (ok 2-3 lat). Niestety, nie dostalam  książeczki, więc to takie moje szacowanie. średniej wielkości. Grzeczna, pogodna, miła suczka. Chętnie wychodzi na spacery, potrafi ładnie chodzić na smyczy. W domu, kiedy zostaje sama nie niszczy, nie wyje. Nie jest ogólnie szczekliwa. Reaguje na imię, przychodzi na zawołanie. lubi być w bliskim kontakcie z ludzmi, ale nie jest nachalna. Może zamieszkać z psem kazdej wielkości, nie za bardzo z kotem, bo kota stara się prowokowac do ucieczki, żeby gonić. Kontakty z kotem więc pod ścisła kontrola i nadzorem. sprawdzona do starszych dzieci, może oczywiście z nimi mieszkać.

Info tutaj, nie do ogłoszenia: do małych dzieci nie ryzykowałabym jej wydania. Przyjechała tu w duzym stresie i wtedy chciała gryźć pania, która ją przywiozła. pierwszego dnia też takim kłapaniem reagowała na za bliski wg niej kontakt. Nie jestem więc pewna, jak mogłaby zareagowac w sytuacji stresowej, jaką mogłoby spowodowac malutkie dziecko. 

Ewu, bardzo prosze o przesłanie książeczek, albo chociaż dat ich szczepień i rodzaju szczepionek. Nie wiem, co napisać w ogłoszeniu. Ludziom zalezy na profilaktyce, ale nie można wpisać, że zaszczepione, a potem nie dać książeczki zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:
Marta 13 zł x31 dni=403 zł
Imbirek 30 zł (było w sumie 80 zł - 50 zł, które miałam nadpłatę na koncie)
Razem 433 zł
 
Bajka 10 zł x 31 dni=310 zł
Ala 5 zł x12 dni= 60 zł
Ola 5 zł x 6 dni =30 zł (od wizyty PA, resztę pobytu u nas opłacił jej własciciel)
Paliwo do weta 5 x 12 zł=60 zł (4 kursy to zawiezienie i odebranie na sterylizację i drugą operacje, piąty kurs nastepnego dnia na kontrolę)
razem 460 zł
Obie sunie - 893 zł

Elu  za to, wszystko podałam:)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

Jaaga czy napiszesz chociaż jakąś charakterystykę suni? Pod kątem ogłoszeń? Wirk zachowanie w domu na smyczy do innych psów kotów dzieci. Co lubi jaki ma charakter

Zapomniałam napisać, że wysłałam Ci kilka fotek na maila.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...