Jump to content
Dogomania

Marta i jej dzieci w swoich kochających domach :) Tragiczna sytuacja finansowa Marty. Bez pomocy finansowej grozi jej powrót do schronu :( Jej 6-cioro dzieci już we własnych DS.


elik

Recommended Posts

9 godzin temu, Poker napisał:

Dobry domek nigdy nie jest za daleko.

Od nas jednak jest daleko, to min. 5 godz. drogi, kilka zakorkowanych miast po drodze i o ile starsze, mało adopcyjne psy warto wszędzie ogłaszać i organizować transport, to w przypadków szczeniaków wydaje mi się, że to za duża trudność i odległość.To chyba już Wrocław byłoby lepiej, bo ostatnio tam jest dużo adoptujących i zainteresowanie, a dojazd do nas o połowę krótszy.

Dziękuję za ogłoszenia i zaangażowanie, powinny poskutkować.

Basiu był jakiś odzew z ogłoszeń? Maluchy mają ich naprawdę sporo.

Dziś zdrobię jeszcze kilka fotek, to spróbuję ogłosić tu gdzies bliżej, może na Jastrzębie zdrój? Jeszcze można sprobowac na Opole, tez nie jest daleko.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Do mnie pisałam przez olx jakaś Pani z Chorzowa zainteresowana tą druga sunia...poprosiłam by kontaktowała się telefonicznie...ciekawe czy zadzwoniła.

Włąsnie też jestem ciekawa, jaki efekt dają ogłoszenia, bo jest ich sporo. Mam nadzieję, że ewu będzie miała dobre wieści dla nas.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, uxmal napisał:

Tysiu może na Warszawę?  Wyróżnię. Tylko nie wiem czy wawa nie za daleko? 

 

18 minut temu, Jaaga napisał:

To chyba już Wrocław byłoby lepiej, bo ostatnio tam jest dużo adoptujących i zainteresowanie, a dojazd do nas o połowę krótszy.

Zgodnie z sugestią Jaaga, podmieniłam miasto na Wrocław :)

Irysek: https://www.olx.pl/oferta/futrzasta-kuleczka-szczescia-malutki-irysek-szuka-domku-CID103-IDCN6An.html
Faworek: https://www.olx.pl/oferta/przeslodki-faworek-do-pokochania-malutkie-szczenie-CID103-IDCN7p0.html 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

 

1 godzinę temu, Marysia R. napisał:

To ja zrobiłam jeszcze do kompletu Aurorę na Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/malutka-aurora-szczeniak-do-adopcji-CID103-IDCNjkx.html

I użyłam imion nadanych przez Tyś(ka) w swoim ogłoszeniu chłopaczków, żeby było łatwiej :)

Wyróżnione wszystkie 3 maluszki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Świetnie, to teraz telefon musi się rozdzwonić :) Trzymam kciuki.

Pytałam ewu, jest osoba zainteresowana tylko jednym z większych piesków. Podała imię Olafek, więc to może z ogłoszenia na FB wolontariatu.

Tyle ogłoszeń i praktycznie nic. 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Jaaga napisał:

Ogłosiłam własnie Amber na Bielsko z innymi zdjęciami. Nikt chyba tam jej nie ogłosił?

u mnie ma na katowice. Własnie odpisałam na dwie wiadomości o te szczeniaczki przez olx, wszystkich prosze o kontakt telefoniczny. Wspólczuje ewu...na pewno sporo osób zadzwoni...mam nadzieje, że będzie miała w sobie spokój, by każdego wysłuchać i trafnie wyczuć...bo przecież tutaj nie chodzi o to :kto pierwszy ten lepszy...tylko żeby maluszki naprawde dobrze trafiły....

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Marysia R. napisał:

Ja ogłaszałam Amber na Bielsko: https://www.olx.pl/oferta/bursztynowe-malenstwo-szuka-domu-CID103-IDCMYRA.html. Ale mogę zmienić na inne miasto.

Basia mówiła że bardzo fajna rodzinka jej się szykuje. To nie zmieniaj proszę, niech jeszcze będzie na wszelki wypadek. Ja usunęłam swoje.

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

u mnie ma na katowice. Własnie odpisałam na dwie wiadomości o te szczeniaczki przez olx, wszystkich prosze o kontakt telefoniczny. Wspólczuje ewu...na pewno sporo osób zadzwoni...mam nadzieje, że będzie miała w sobie spokój, by każdego wysłuchać i trafnie wyczuć...bo przecież tutaj nie chodzi o to :kto pierwszy ten lepszy...tylko żeby maluszki naprawde dobrze trafiły....

Tak, podobno dzwonią ludzie, ale większość beznadzieja. W sumie to tylko trzy osoby są chyba do sprawdzenia:dla Aurory,  Amber i Olafka, czyli jednego z większych piesków.

Niestety, taka ogłoszeniowa akcja zmasowana jest konieczna. Wyjeżdżam w przyszłym tyg. i maluchy muszą do tego czasu trafić do domów lub DT, bo mąż absolutnie sobie z nimi nie poradzi. 

Bardzo dziękuję za wsparcie ogłoszeniowe.  wyróżnione ogłoszenie Amber zamienię dla większego pieska na Katowice.  

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Basia mówiła że bardzo fajna rodzinka jej się szykuje. To nie zmieniaj proszę, niech jeszcze będzie na wszelki wypadek. Ja usunęłam swoje.

Tak, podobno dzwonią ludzie, ale większość beznadzieja. W sumie to tylko trzy osoby są chyba do sprawdzenia:dla Aurory,  Amber i Olafka, czyli jednego z większych piesków.

Niestety, taka ogłoszeniowa akcja zmasowana jest konieczna. Wyjeżdżam w przyszłym tyg. i maluchy muszą do tego czasu trafić do domów lub DT, bo mąż absolutnie sobie z nimi nie poradzi. 

Bardzo dziękuję za wsparcie ogłoszeniowe.  wyróżnione ogłoszenie Amber zamienię dla większego pieska na Katowice.  

Hmm nie wiedziałam że psiaki maja tak mało czasu

Mam nadzieję że nie będą musiały w pośpiechu trafiać byle gdzie

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Basia mówiła że bardzo fajna rodzinka jej się szykuje. To nie zmieniaj proszę, niech jeszcze będzie na wszelki wypadek. Ja usunęłam swoje.

Tak, podobno dzwonią ludzie, ale większość beznadzieja. W sumie to tylko trzy osoby są chyba do sprawdzenia:dla Aurory,  Amber i Olafka, czyli jednego z większych piesków.

Niestety, taka ogłoszeniowa akcja zmasowana jest konieczna. Wyjeżdżam w przyszłym tyg. i maluchy muszą do tego czasu trafić do domów lub DT, bo mąż absolutnie sobie z nimi nie poradzi. 

Bardzo dziękuję za wsparcie ogłoszeniowe.  wyróżnione ogłoszenie Amber zamienię dla większego pieska na Katowice.  

Strasznie się denerwuję co z nimi będzie jak się nie uda ich wyadoptować.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

Hmm nie wiedziałam że psiaki maja tak mało czasu

Mam nadzieję że nie będą musiały w pośpiechu trafiać byle gdzie

Od samego początku pisałam, że pobyt u mnie jest bardzo awaryjny. Jeszcze na wątku Bajki. Nie powinnam ich w ogóle wziąć, ale opcją na już, tamtego dnia było tylko schronisko. Od razu prosiłam o pilne ogłoszenia czy szukanie innego miejsca. Stąd szybkie badanie, odrobaczanie, szczepienie. Żeby czasowo to ogarnąć i maluchy zabezpieczyć.  Maluchy na pewno nie trafią byle gdzie, ale jesli nie znajdą domu, to trzeba rozglądnać się za hotelikiem lub zmobilizować wolontariuszki. 

3 godziny temu, ewu napisał:

Strasznie się denerwuję co z nimi będzie jak się nie uda ich wyadoptować.

Basiu, wysłałam Ci kolejne fotki. Praktycznie co dzień robię zdjęcia, zmniejszam, obrabiam i rozsyłam. Trochę czasu tez mi to zajmuje. Mam nadzieję, że uda się im znaleźć własne domy. Na szczęście moje maluchy mają się rodzić dopiero na koniec miesiąca, więc mam jeszcze czas na działanie. 

I tak moja rodzina jest porządkowana pod psy i od nich uzalezniona, więc nie moge im jeszcze zaplanowanych świąt zepsuć. Moje córki wyglądają niby dorośle, ale to 12 i 14-letnie dzieciaki i jak wszystkie cieszą się na wspólne święta z babcią. Andrzej musi zostać na wsi z psami, ale opieka nad szczeniakami go przerośnie.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Jaaga napisał:

Od samego początku pisałam, że pobyt u mnie jest bardzo awaryjny. Jeszcze na wątku Bajki. Nie powinnam ich w ogóle wziąć, ale opcją na już, tamtego dnia było tylko schronisko. Od razu prosiłam o pilne ogłoszenia czy szukanie innego miejsca. Stąd szybkie badanie, odrobaczanie, szczepienie. Żeby czasowo to ogarnąć i maluchy zabezpieczyć.  Maluchy na pewno nie trafią byle gdzie, ale jesli nie znajdą domu, to trzeba rozglądnać się za hotelikiem lub zmobilizować wolontariuszki. 

Basiu, wysłałam Ci kolejne fotki. Praktycznie co dzień robię zdjęcia, zmniejszam, obrabiam i rozsyłam. Trochę czasu tez mi to zajmuje. Mam nadzieję, że uda się im znaleźć własne domy. Na szczęście moje maluchy mają się rodzić dopiero na koniec miesiąca, więc mam jeszcze czas na działanie. 

I tak moja rodzina jest porządkowana pod psy i od nich uzalezniona, więc nie moge im jeszcze zaplanowanych świąt zepsuć. Moje córki wyglądają niby dorośle, ale to 12 i 14-letnie dzieciaki i jak wszystkie cieszą się na wspólne święta z babcią. Andrzej musi zostać na wsi z psami, ale opieka nad szczeniakami go przerośnie.

Jagna wiem i bardzo Ci dziękuję , tylko nie zmienia to faktu ,że się strasznie martwię:(

I tak żeby nie Ty , to nie wiem co by było.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Hmm nie wiedziałam że psiaki maja tak mało czasu

Mam nadzieję że nie będą musiały w pośpiechu trafiać byle gdzie

Byle gdzie nie mogą trafić ale znalezienie tylu ds/dt  w ciągu paru dni.jest praktycznie niemożliwe w. I tak pójdą wcześniej niż powinny.

Ja jestem już wyczerpana odbieraniem telefonów od patologii....

Na razie były trzy rozsądne telefony. Jak mam sprawdzić dom 60 km od Wrocławia ... nie wiem

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Współczuję telefonów. U mnie Irysek ma ponad 550 wyświetleń, a jego brat (też ten duży, Faworek), tylko połowę tego... ale spodziewam się, że mimo opisanych warunków umowy większość ludzi nie czyta. Mam nadzieję, że spośród tych wszystkich telefonów wyłonią się wspaniałe domki dla maluchów. Szkoda, że tak wcześnie opuszczają mamine gniazdo, wiele ważnych lekcji do prawidłowego rozwoju ich ominie... ale niestety skoro nie ma innego wyjścia :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Byle gdzie nie mogą trafić ale znalezienie tylu ds/dt  w ciągu paru dni.jest praktycznie niemożliwe w. I tak pójdą wcześniej niż powinny.

Ja jestem już wyczerpana odbieraniem telefonów od patologii....

Na razie były trzy rozsądne telefony. Jak mam sprawdzić dom 60 km od Wrocławia ... nie wiem

 

 

 

 

 

 

oj..wyobrażam sobie ewu co przezywasz...ja naprawde miałam ze 100 telefonów o szczeniaki, bez przerwy ktoś dzwonil, w pewnym moemncie już nie byłam w stanie rozmawiac- odrzuciłam pewnie też dobre domy z przemęczenia...

tempo jest zabójcze, ale też rozumiem Jaage....jeśli obiecała dzieciom Święta u babci to musiecie jechać, nie można wszystkiego podporządkowac psom....

Nie wiem ewu jak pomóc....Napisz w wolnej chwili które pieski już na pewno mają domy proponuje te domy juz konkretnie umówić na odbiór piesków....

Gdzie dokładnie pod Wrocławie ma być wizyta??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...