Jump to content
Dogomania

Marta i jej dzieci w swoich kochających domach :) Tragiczna sytuacja finansowa Marty. Bez pomocy finansowej grozi jej powrót do schronu :( Jej 6-cioro dzieci już we własnych DS.


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

oj..wyobrażam sobie ewu co przezywasz...ja naprawde miałam ze 100 telefonów o szczeniaki, bez przerwy ktoś dzwonil, w pewnym moemncie już nie byłam w stanie rozmawiac- odrzuciłam pewnie też dobre domy z przemęczenia...

tempo jest zabójcze, ale też rozumiem Jaage....jeśli obiecała dzieciom Święta u babci to musiecie jechać, nie można wszystkiego podporządkowac psom....

Nie wiem ewu jak pomóc....Napisz w wolnej chwili które pieski już na pewno mają domy proponuje te domy juz konkretnie umówić na odbiór piesków....

Gdzie dokładnie pod Wrocławie ma być wizyta??

Pan ma zadzwonić  i potwierdzić.Miejscowość Góra.

Link to comment
Share on other sites

Psiaki są zjawiskowe. Na razie żadnych dt. 

Tragedia.:(

Zarezerwowałam miejsce w hoteliku ale umieram bo to są kojce w pomieszczeniu ale bez ogrzewania.  To będzie ostateczność:( Nie wyobrażam sobie tego ale muszę mieć wersję ratunkową.

Niczego innego na razie nie mam.Muszę posprawdzać chętne domy i jak tylko będą dobre wydać jak najszybciej maluszki.Na razie dwa...

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ewu napisał:

Właściciel pensjonatu z Ustronia chciałby Amber.  Czy jest ktoś z Ustronia?

Jeżeli to Ustroń k/Cieszyna (nie wiem czy jest inny Ustroń) to tam mieszka Lika od WiosnaA. Wtedy wizytę robiła wówczas p. Ania z Cieszyna z Fundacji dla Zwierząt i Środowiska, anecik się z nią kontaktowała. Na stronie Fundacji podane są dwa numery:  tel. 782 71 77 71, tel. 605 118 117.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli to Ustroń k/Cieszyna (nie wiem czy jest inny Ustroń) to tam mieszka Lika od WiosnaA. Wtedy wizytę robiła wówczas p. Ania z Cieszyna z Fundacji dla Zwierząt i Środowiska, anecik się z nią kontaktowała. Na stronie Fundacji podane są dwa numery:  tel. 782 71 77 71, tel. 605 118 117.

Dziękuję:) 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, ewu napisał:

Martwi mnie tylko bo Pan mówił ,że nie ma żadnego ogrodzenia. Czy jest się w stanie upilnować psiaka...

To jednak pensjonat, drzwi otwarte...

 

ewu..czy to nie będzie wydawanie na siłe/ ?? kochana- daj na luz! lepiej dać je do nieogrzewanego kojca nawet na tydzięń czy dwa ale rozsądnie dobrać domy. w tym kojcu na pewno jest jakaś budka? dużo słomy kocy i maluchy dadzą rade- sa odrobaczone, zaszczepione, odkarmione. Lepsze dwa tygodnie w kojcu niż całe zycie ... byle jakie...

Pospiech jest złym doradcą.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, kiyoshi napisał:

ewu..czy to nie będzie wydawanie na siłe/ ?? kochana- daj na luz! lepiej dać je do nieogrzewanego kojca nawet na tydzięń czy dwa ale rozsądnie dobrać domy. w tym kojcu na pewno jest jakaś budka? dużo słomy kocy i maluchy dadzą rade- sa odrobaczone, zaszczepione, odkarmione. Lepsze dwa tygodnie w kojcu niż całe zycie ... byle jakie...

Pospiech jest złym doradcą.

Wiem, nie zrobię niczego na siłę. Pan z Ustronia jest bardzo miły, inteligentny.. Był latami  wolontariuszem w schronisku w Łodzi ale jednak pensjonat bez ogrodzenia napawa mnie lękiem.Nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Wiem, nie zrobię niczego na siłę. Pan z Ustronia jest bardzo miły, inteligentny.. Był latami  wolontariuszem w schronisku w Łodzi ale jednak pensjonat bez ogrodzenia napawa mnie lękiem.Nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś. Dziękuję.

hmm...to może warto sprawdzić ten dom w Ustroniu? może AMber będzie typowo domowa i wyprowadzana wyłacznie na smyczy? sama nie wiem.....

Ja wiem Ewu, że bardzo się martwisz, ale wierz mi...możemy zrobić tylko tyle ile się da w danej chwili...kojec wewnętrzny jest lepszy niż- bezdomność, zimny kojec w schronisku, parwo czy inne choroby, śmierć....To jest dużo- to jest ich bezpieczeństwo i godne całe dalsze życie :) TO NAPRAWDE DUZO! trzeba dostrzegać dobre strony...zobaczysz że nawet sie nie obejrzymy a będą wszystkie na swoich kanapach :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, kiyoshi napisał:

hmm...to może warto sprawdzić ten dom w Ustroniu? może AMber będzie typowo domowa i wyprowadzana wyłacznie na smyczy? sama nie wiem.....

Ja wiem Ewu, że bardzo się martwisz, ale wierz mi...możemy zrobić tylko tyle ile się da w danej chwili...kojec wewnętrzny jest lepszy niż- bezdomność, zimny kojec w schronisku, parwo czy inne choroby, śmierć....To jest dużo- to jest ich bezpieczeństwo i godne całe dalsze życie :) TO NAPRAWDE DUZO! trzeba dostrzegać dobre strony...zobaczysz że nawet sie nie obejrzymy a będą wszystkie na swoich kanapach :)

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Tak mi przykro, ze nie moge pomoc. Tylko patrze z daleka, sle dobre mysli, zaciskam kciuki... 

Cudowne maluszki, cudowne mamusie. Oby wszystkie mialy wspaniale,  dobre domy!

Basiu, wspolczuje tego, co przezywasz a Jaage podziwiam...

Wspaniale, ze mozesz liczyc na pomoc grupy niezawodnych Osob.

Oby sie  wszystko udalo !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Figunia napisał:

Tak mi przykro, ze nie moge pomoc. Tylko patrze z daleka, sle dobre mysli, zaciskam kciuki... 

Cudowne maluszki, cudowne mamusie. Oby wszystkie mialy wspaniale,  dobre domy!

Basiu, wspolczuje tego, co przezywasz a Jaage podziwiam...

Wspaniale, ze mozesz liczyc na pomoc grupy niezawodnych Osob.

Oby sie  wszystko udalo !

Aniu dziękuję za słowa wsparcia. A sunia u Pani Eli ma się cudnie:)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Figunia napisał:

Ogromnie sie ciesze ! To moja trzecia w tym roku psinka, ktora znalazla wspanialy dom. I wszystkie sa na literke L

Lorka. Lakus, Lusia...

Szkoda, ze tylko tyle...

 

Ona już nie nie jest Lusią , to teraz Jessica:) Aniu aż tyle , to trzy uratowane, szczęśliwe istotki.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Jagna powiedziała  ,że do 20- tego mogą być.

10 dni jeszcze to dużo

2 godziny temu, ewu napisał:

Syców wizyta pa pilnie potrzebna.

jest ktoś z dogo, kto mógłby pomóc? ja moge jedynie poszukac kogos na facebooku :(

 

Ewu, czy nadal potrzeba ogłoszeń? czy któreś maluchy mają juz na 100% rezerwacje na dom?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...