Jump to content
Dogomania

Marta i jej dzieci w swoich kochających domach :) Tragiczna sytuacja finansowa Marty. Bez pomocy finansowej grozi jej powrót do schronu :( Jej 6-cioro dzieci już we własnych DS.


elik

Recommended Posts

Dnia 10.03.2020 o 19:59, ewu napisał:

Wszystkie zdjęcia z wątku wcięło:(

 

Dnia 10.03.2020 o 20:10, Poker napisał:

Faktycznie. Ciekawe dlaczego . Ja tez wstawiam przy pomocy postimage i strach mnie obleciał , że z moimi będzie to samo.

Podejrzewam czemu tak się stało.
Znowu znikają z wątków zdjęcia, które zostały usunięte z serwera, z którego zostały wklejone na wątek. Tak było dawno, potem jakiś czas dogo udostępniało swój serwer i zdjęcia wklejone na wątek były przechowywane na serwerze dogo i można je było wykasować z serwera macierzystego, a na wątku pozostawały. Teraz po tych zmianach, dogo najwyraźniej nie udostępnia swojego serwera dla zdjęć użytkowników dogo i gdy skasuje się zdjęcie z serwera macierzystego, znikają z dogo.
Z jakiegoś powodu zniknęło mi sporo zdjęć z serwera Postimage, z którego wklejałam zdjęcia na wątki. Myślałam, że to z powodu dużej ilości zdjęć, jakie tam zamieściłam, że jest ograniczona pojemność udostępniana poszczególnym użytkownikom. Żeby nie zniknęły mi zdjęcia, których potrzebuję i żeby zwolnić miejsce dla nowych zdjęć, wykasowałam część zdjęć, które kiedyś wklejałam na wątki. To jest chyba przyczyną tego, że zdjęcia zniknęły z wątków. Mi też poznikały zdjęcia z wątków bazarkowych  :(  Kiedyś już tak było, że nie można był;o kasować z serwera zdjęć, które wkleiło sie na wątek, bo znikały z wątku.  Długi czas można było kasować na serwerze, a na wątku pozostawały. Ale to sie jak widać skończyło i to se ne wrati  :(
Jeśli masz Basiu zdjęcia Marty i Bajki to podeślij proszę,  wkleję ponownie.

Niestety będę musiała ograniczyć wklejanie nie swoich zdjęć, bo  będzie to ograniczać przestrzeń na dysku dla moich potrzeb. Chyba muszę kupić dysk zewnętrzny i na nim archiwizować zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Trzeba zmienić tytuł:)

Czekam na Twoją decyzję Basiu, bo to Twój wątek, ja  go tylko założyłam :)

Jaki dać teraz tytuł?

I może Basiu uaktualnijmy sytuację finansową, bo były jakieś ruchy finansowe, ale nie wiem dokładnie co i ile.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ,że tak z doskoku ale ma, pod opieką psiaka z którym nie mogę mieszkać w domu.Z telefonu ciężko mi wiele rzeczy zrobić.

Wypłaty za Martę i Bajkę to 477 zł za hotelik w lutym 

91 zł za Martę za hotelowanie w marcu.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, ewu napisał:

Przepraszam ,że tak z doskoku ale ma, pod opieką psiaka z którym nie mogę mieszkać w domu.Z telefonu ciężko mi wiele rzeczy zrobić.

Wypłaty za Martę i Bajkę to 477 zł za hotelik w lutym 

91 zł za Martę za hotelowanie w marcu.

 

Dzięki Basiu, już zapisuję.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, ewu napisał:

Przepraszam ,że tak z doskoku ale ma, pod opieką psiaka z którym nie mogę mieszkać w domu.Z telefonu ciężko mi wiele rzeczy zrobić.

Wypłaty za Martę i Bajkę to 477 zł za hotelik w lutym 

91 zł za Martę za hotelowanie w marcu.

 

Saldo:

.       3.737,00 zł.

.--.    3.752,24  

= = = = = = = = = = = =
.--.      15,24

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...