Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

2 godziny temu, rozi napisał:

 

Ja z takim tematem...

Jako że, tuż po laptopie, mam teraz nagły problem z samochodem i finanse nie pozwalają na zakup ozdóbek, propozycja moja jest następująca:

Proszę zapisać nr.1 za 270zł dla Asi, przy czym Aska7 zapłaci 240zł, a ja od siebie dołożę 30zł.

Dobre : )))) 

Ale ja się nie zgadzam

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, rozi napisał:

 

Ja z takim tematem...

Jako że, tuż po laptopie, mam teraz nagły problem z samochodem i finanse nie pozwalają na zakup ozdóbek, propozycja moja jest następująca:

Proszę zapisać nr.1 za 270zł dla Asi, przy czym Aska7 zapłaci 240zł, a ja od siebie dołożę 30zł.

 

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Dobre : )))) 

Ale ja się nie zgadzam

A moze po prostu wycofamy Twoja licytacje i zostanie ostatnia Asi, czyli cena wywolawcza? Asiu, co Ty na to? 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, sunnynight napisał:

Ewo, przypomnij mi, proszę, w jakich godzinach jesteś na Świętokrzyskiej? Muszę pomyśleć, kiedy udałoby mi się wpasować z którejś strony ;)

Najchetniej umawialabym sie o 17:20, bo rano jestem różnie i pedze do pracy. Ale jak trzeba, to moge umowic sie na konkretny dzien ok. 9:30

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Aska7 napisał:

Dobre : )))) 

Ale ja się nie zgadzam

Trudno  :)

6 godzin temu, Ewa Marta napisał:

 

A moze po prostu wycofamy Twoja licytacje

Ale mowy nie ma! Pozostaje moja 260zł. Komplet śliczny, może i ładniejszy od mojego samochodu, w dodatku na chodzie  :)

Link to comment
Share on other sites

Kochane, dzisiaj wieczorem będe musiała wyjechać z domu na 2-3 godziny. Jeśłi nie zdążę do tego czasu rozliczyć bazarku, zrobię to jak wrócę i najpóźniej jutro dostaniecie informacje o kosztach przesyłek i kwocie do zapłacenia. Wiem już, że Aga76 i Sunnynight odbierają osobiście. Rozi, jeśłi utrzyma licytację pewnie też.

Czy ktoś jeszcze chce umówić się na odbiór osobisty?

 

 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Aska7 napisał:

1 za 265.00 poproszę

Bardzo proszę:) Rozkładając fanty położyłam tę jedynkę ze znakiem zapytania:) Coś mi mówilo, że zawalczysz o nią Asiu:)

13 minut temu, Aska7 napisał:

I 18 za wywoławczą

Super, bardzo proszę:)

Asia, daj od razu znać, czy mam wysyyłać przesyłkę z zadeklarowaną wartością? Bo uzbierałaś niemałą kwotę:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...