Jump to content
Dogomania

Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach


ewu

Recommended Posts

15 godzin temu, Jaaga napisał:

Czuje sie chyba dobrze. Jest spokojniejsza, ale poza tym wygląda dobrze.Tylko wczoraj przy zdejmowaniu wenflonu polała sie krew, która wyglądała na bardzo rozwodnioną, jakby wsiaknęła w mokry gazik. Po zabiegu z rany płynęla normalna. Jakos coraz mniej mnie przekonują te w miarę dobre wyniki z badania krwi. 

Po kroplówkach krew jest rozrzedzona. Jak Bajka całkiem dojdzie do normy, trzeba powtórzyć badania dla pewności. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Wygląda jak woda , bo dostała kroplówkę , a szpik jeszcze nie zdążył naprodukować krwinek. Może uda się jej wkleić wyniki.

Ja to wiem, ale chyba wyniki powinny być wtedy inne. Ja niestety nie potrafię ich wstawić.

Od wczoraj Bajka jest wesoła, podskakuje, ale nie chce schodzić nawet na parter, nie mówiąc o wychodzeniu na zewnątrz. To najbardziej łóżkolubny pies, jakiego spotkałam ;) Może ma uraz, że to wszystko stało się po opuszczeniu domu?

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie Bajki na Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/bajka-sliczna-nieduza-bardzo-mila-lagodna-wysterylizowana-adopcja-CID103-IDDrNkL.html

Może ktoś je wyróżnić, dałam jako psy ze schronisk, to jest tańsze wyróżnienie. 

Ewu, zamieść może link na pierwszej, jakby ktoś chciał zroibć tez na inne miasto, żeby było wiadomo gdzie jest ogłaszana.

Przesłałam ewu rozliczenie za styczeń, tu wstawiam:

Bajka 10 zł x 31 dni=310 zł
Ala 5 zł x12 dni= 60 zł
Ola 5 zł x 6 dni =30 zł (od wizyty PA, resztę pobytu u nas opłacił jej własciciel)
Paliwo do weta 5 x 12 zł=60 zł (4 kursy to: zawiezienie i odebranie na sterylizację i drugą operacje, piąty kurs nastepnego dnia na kontrolę)
razem 460 zł

 

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Jaaga napisał:

Ponawiam prośbę o wyróżnienie ogłosznia. Ilość wyświetleń znikoma, ani jednego wziętego telefonu. Bez wyrożnienia nie ma szans zostać dostrzeżona w takiej masie ogłoszeń.

 

Dorobie jej dzisiaj jakieś ogłoszenia jeśli chcecie 

Link to comment
Share on other sites

Marta 13 zł x31 dni=403 zł
Imbirek 30 zł (było w sumie 80 zł - 50 zł, które miałam nadpłatę na koncie)
Razem 433 zł
 
Bajka 10 zł x 31 dni=310 zł
Ala 5 zł x12 dni= 60 zł
Ola 5 zł x 6 dni =30 zł (od wizyty PA, resztę pobytu u nas opłacił jej własciciel)
Paliwo do weta 5 x 12 zł=60 zł (4 kursy to zawiezienie i odebranie na sterylizację i drugą operacje, piąty kurs nastepnego dnia na kontrolę)
razem 460 zł
Obie sunie - 893 zł
Link to comment
Share on other sites

Stan konta obu suczek

Saldo:

.       2.780,00 zł.

.--.    2.126,24  

= = = = = = = = = = = =
          
488,76 zł

 

30.01.2020 wpłata 

100 zł

588,76 zł

Wypłata: 

893 zł

SALDO na dzień 30.01.2020

-304,24 zł

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Wyróżnię ogłoszenie ale proszę o link.

Jest powyżej, jeszcze raz: Ogłoszenie Bajki na Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/bajka-sliczna-nieduza-bardzo-mila-lagodna-wysterylizowana-adopcja-CID103-IDDrNkL.html

Basiu, jak możesz, to tak jak prosiłam, daj te linki z ogloszeniami (jak dorobi kiyoshi) na pierwszą stronę. Wtedy od razu widać, na jakie miasta są zrobione i mozna wyróznic, jak się skończy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Jest powyżej, jeszcze raz: Ogłoszenie Bajki na Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/bajka-sliczna-nieduza-bardzo-mila-lagodna-wysterylizowana-adopcja-CID103-IDDrNkL.html

Basiu, jak możesz, to tak jak prosiłam, daj te linki z ogloszeniami (jak dorobi kiyoshi) na pierwszą stronę. Wtedy od razu widać, na jakie miasta są zrobione i mozna wyróznic, jak się skończy.

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jaaga napisał:

Jest powyżej, jeszcze raz: Ogłoszenie Bajki na Wrocław: https://www.olx.pl/oferta/bajka-sliczna-nieduza-bardzo-mila-lagodna-wysterylizowana-adopcja-CID103-IDDrNkL.html

Basiu, jak możesz, to tak jak prosiłam, daj te linki z ogloszeniami (jak dorobi kiyoshi) na pierwszą stronę. Wtedy od razu widać, na jakie miasta są zrobione i mozna wyróznic, jak się skończy.

kurde..nie moge pobrać tych zdjęc z olx, ale to nic- mam 6 ładnych z wątku, jak będziesz mieć chwilke to i dla niej przydałaby sie sesja ;) Myśle, że obie sunie znajdą szybko domy- wszystko jest kwestią wypromowania :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...