Jump to content
Dogomania

Bajka i jej córeczki już szczęśliwe ...w swoich domach


ewu

Recommended Posts

Wczoraj zawiozłam do ZHW kał Bajki do zbadania. Miała przy przyjeździe robiony test na lamblie, ale wiadomo, że zanim coś wyjdzie w kale, to może potrwać, no i moga być inne pasozyty. Bajka dotąd na kwarantannie nie wychodziła, więc pora sprawdzić, czy jest bezpieczna i może iść na spacery.  Koszt badania 25 zł, wyślę paragon i dam znac, jak poznam wynik badania.

Bajka jest bardzo miłą suczką. Spokojna, zrównowazona, przychodzi się pogłaskac i poprzytulać. Dzieci zaopiekowane idealnie. Tylko jeszcze ich nie daje dotykać, więc czekam, aż same zaczną się rozchodzić, wtedy mama pewnie odpuści tak czujne pilnowanie. Maluchy są dorodne i zadbane. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

Sliczna sunia ,a maluchy to kluseczki jakniewiemco.

Ona ma chyba bliznę na nosku. Ile ma lat?

Maluchy są rewelacyjne. córka je nazwała Ala i Ola. Ala, ciemniejsza jest bardziej histeryczna, a Ola to pulpet, który uwielbia przytulanie, łaskotanie i może leżeć bardzo długo brzuszkiem do góry, byle było miło i ktoś głasiał. Już zaczęły same jeść, tzn jedzą, ale z ręki, bo raczej nie ma szans, żeby Bajka mokrą karmę im nie wsunęła.

Bajka chodzi na smyczy, jest bardzo grzeczna. Na spacerach szybko załatwia się. Same plusy przy adopcji. Ożywiła się już, biega , skacze, zachęca do zabawy. Nie wiem, w jakim jest wieku, bo nie da sobie na spokojnie zajrzeć w zęby, a książeczki od obu mamuś jeszcze nie dotarły, jednak wygląda ma młodą sunię.

Wczoraj był badany w ZHW kał i nie ma żadnych pasożytów. Nie potrafię tylko tu wstawić paragonu i wyniku badań.

Nie ma blizny na nosku, to po prostu taka biała łatka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jaaga napisał:

Maluchy są rewelacyjne. córka je nazwała Ala i Ola. Ala, ciemniejsza jest bardziej histeryczna, a Ola to pulpet, który uwielbia przytulanie, łaskotanie i może leżeć bardzo długo brzuszkiem do góry, byle było miło i ktoś głasiał. Już zaczęły same jeść, tzn jedzą, ale z ręki, bo raczej nie ma szans, żeby Bajka mokrą karmę im nie wsunęła.

Bajka chodzi na smyczy, jest bardzo grzeczna. Na spacerach szybko załatwia się. Same plusy przy adopcji. Ożywiła się już, biega , skacze, zachęca do zabawy. Nie wiem, w jakim jest wieku, bo nie da sobie na spokojnie zajrzeć w zęby, a książeczki od obu mamuś jeszcze nie dotarły, jednak wygląda ma młodą sunię.

Wczoraj był badany w ZHW kał i nie ma żadnych pasożytów. Nie potrafię tylko tu wstawić paragonu i wyniku badań.

Nie ma blizny na nosku, to po prostu taka biała łatka.

już jedzą>???? na moje oko one mają 3 tygodnie...tyle co oczka otworzyły.....szok

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

już jedzą>???? na moje oko one mają 3 tygodnie...tyle co oczka otworzyły.....szok

Przyjechały z otwartymi oczkami, tylko mają je takie nieproporcjonalnie malutkie. Mają ok 4 tyg. Szukają jedzonka, a już mogę je dotykać. Moje szczeniaki karmię 3-tyg., żeby odciążac matki. Maluchy już chętnie jedzą, szczególnie surowe mięsko. Dzieciaki Bajki dostały pasztecik dla szczeniąt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2019 o 18:47, ewu napisał:

Cieszę się ,że chociaż tu jest bezproblemowo:)

O, zdecydowanie. Bajka jest taka, jakby u nas była od zawsze. Radosna, towarzyska, zgrana z naszymi psami. jedynie boi się Bezy, bo Beza ją próbuje terroryzować i dominować. Jest zazdrosna o małe. Wczoraj Bajka pierwszy raz wychodziła na spacer przy Bezie. Dotad musieliśmy Bezę zamykać. I tak wyszła dopiero za drugim podejściem, za pierwszym razem uciekła spod drzwi na piętro pod sypialnię, gdzie ma dzieci. jednak trzeba je przyzwyczajać do siebie wzajemnie.

Bajka to młodziutka, radosna sunieczka. Kiedy może, to pakuje się do łóżka. Dzieciaki zadbane, tłuściutkie, nadal nawet nie pisną.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Marysia R. napisał:

Z mojego bazarku dla Marty oraz Bajki udało się uzbierać 50zł. Najchętniej wysłałabym tą kwotę Tobie ewu, żebyś już w zależności od potrzeb sama rozdysponowała ją na potrzeby obu rodzinek.

Czy mogę Cię w związku z tym poprosić o podanie numeru konta?

Dziękuję :) Posłałam:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...